Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

QUOTE(ČAKAS @ 2011 07 30, 16:35)
Na taip,galima,tik ilgai "žabalinės".. drinks_cheers.gif O šiaip,tai techninis dalykas,kodėl gi ne? wub.gif


Bent vienas su humoro jausmu brolis wub.gif
Atsakyti
Visas į Mokytoją... bigsmile.gif biggrin.gif lotuliukas.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 07 31, 15:54)
Visas į Mokytoją... bigsmile.gif  biggrin.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  wub.gif

Jei atvirai, jusu jumoras man ne visada suprantamas smile.gif Bet jei visas i Mokytoja, tai gal taip ir turi buti smile.gif Tas pajuokavimas su palatos numeriu ir pan. ne visai korektiskas. Tai ir nejuokingas. Bet tai tik mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 08 01, 15:47)
Jei atvirai, jusu jumoras man ne visada suprantamas smile.gif Bet jei visas i Mokytoja, tai gal taip ir turi buti smile.gif Tas pajuokavimas su palatos numeriu ir pan. ne visai korektiskas. Tai ir nejuokingas. Bet tai tik mano nuomone.
Keblokas reikalas su tuo jumoru, ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue Rose @ 2011 08 01, 16:54)
Keblokas reikalas su tuo jumoru, ar ne?  mirksiukas.gif

Taip, keblokas smile.gif
Man kazkodel nepriimtina, kai juokiamasi is zmoniu kazkokiu, nors ir tariamu negaliu....antai kaip palatos numeris ir panasus dalykai. Jei turi pazistamu, kuriu visas pasaulis ir yra ta palata, tai juokauti nebesinori ta tema.
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 08 01, 16:00)
Taip, keblokas smile.gif
Man kazkodel nepriimtina, kai juokiamasi is zmoniu kazkokiu, nors ir tariamu negaliu....antai kaip palatos numeris ir panasus dalykai. Jei turi pazistamu, kuriu visas pasaulis ir yra ta palata, tai juokauti nebesinori ta tema.
Ne tiek ir seniai sakei, kad aš nesuprantu Tavojo jumoro... Tai taip ir čia: kiekvienas suprantam skirtingai ir už skirtingų to paties sakinio "akcentų" kabinamės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue Rose @ 2011 08 01, 18:01)
Ne tiek ir seniai sakei, kad aš nesuprantu Tavojo jumoro... Tai taip ir čia: kiekvienas suprantam skirtingai ir už skirtingų to paties sakinio "akcentų" kabinamės  rolleyes.gif

Tai, matyt, niekaip negali pamirst ka rasiau smile.gif Verta apie tai pagalvoti kodel taip...
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 08 01, 17:07)
Tai, matyt, niekaip negali pamirst ka rasiau smile.gif Verta apie tai pagalvoti kodel taip...
Seku šią temą, tai nieko nuostabaus, kad paskaičiau Tavo žinutę. Tiek, kad truputį suėmė juokas, nes situacija pasikartojo, o kadangi buvo neseniai, tai ir prisiminiau. Tik tiek. Nesureikšmink nereikšmingų dalykų mirksiukas.gif
Ir atsiprašau visų reikistų ir jiems prijaučiančių už offtopic'ą 4u.gif
Atsakyti
Na man tai istikruju gaila visu tu reikistu. Ir tu kurie eina pas juos mokytis...O tas zmogiukas ommmas panasu normalus nebloga lygi pasiekes pilietis...Tik kad suprast kazka is to apie ka jis rase reikia siek tiek koses pavalgyti...
Atsakyti
QUOTE(Bobas!!! @ 2011 08 02, 11:37)
Na man tai istikruju gaila visu tu reikistu. Ir tu kurie eina pas juos mokytis...O tas zmogiukas ommmas panasu normalus nebloga lygi pasiekes pilietis...Tik kad suprast kazka is to apie ka jis rase reikia siek tiek koses pavalgyti...

Sveikas, Bobai smile.gif
O kodel tau ju taip gaila? smile.gif
Ir koks cia toks lygis, jei galetum konkreciau? Pazisti asmeniskai "ta zmogiuka"? smile.gif
Atsakyti
Kai keblu su jumoru,keblu ir su supratimu ir su taip vadinamu pažengimu,bet kiekvienam savo,kaip ir su REIKI pakenkimu.Viena močiutė kaime taip pat REIKI labai bijo.. schmoll.gif O dėl palatos,tai jeigu žmogus ne ten,tai ko čia įsižeisti,o jei ten,tai tuo labiau.. biggrin.gif Mane tik stebina kai kieno per didelis "rimtumas".Taip tikrai iki palatos netoli schmoll.gif Atsiprašau,jei kas įsižeidė...juk įsižeidimas,tai ne to kuris sako kažką problema,o to, kuris pagal savo supratimą priima... blush2.gif
Nežinau,ar čia yra tokių,kas supras,ką parašiau,bet turiu vilties.. thumbup.gif
O kad yra "žmogiukų",kurie daug košės suvalgė,tai gerai.. thumbup.gif ,tik ta košė....nuo vienos užkietėja,nuo kitos paleidžia g.gif Čia reikia atsargiai,kad neapsirikti,kaip ir su REIKI,nes kaip supratau,kažkam kenkia,o kitiems -gerai drinks_cheers.gif Kad kenkia,tai įdomus atvejis,nes matyt pakėlė visas "šiukšles"žmoguje,bet tai išsivalo...per 21dieną,bet žmones tai gąsdina,ypač,kai jie kažko labai bijo,kad kas nesužinotų. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČAKAS: 02 rugpjūčio 2011 - 12:09
Jooo...siuksles gali ir ne tik 21 d. valytis. Ir tas tikrai nera malonu sad.gif
Atsakyti