Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

Na,gal mes dar pratempsim,o po 50 metelių ar daugiau,gali būti liūdna,jei žmogeliai ir toliau taip niokos žemelę... blush2.gif Ir ne ką padarysi,nes mažai kas nori suprasti...o gal negali... schmoll.gif Taigi,kitas gyvenimas gali tapti problematišku... verysad.gif
Atsakyti
Dovanas dalija, va: http://www.reikimoky.../mokytojai.html
Atsakyti
Na,reikėjo padirbėti su tokia reklama...kaip sakoma,ne šuns ..... thumbup.gif
Gaila,dovanų nenoriu...noriu užsidirbti. ax.gif Taip reikia reklamuotis,o tai dauguma mūsų vis per pažįstamus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 13, 16:53)
Žinau ezoteriką, kuris jau perkopė 80 m., jis ir išgeria neblogai, ir labai mėgsta lašinius su svogūnais, ir smagiai pabliuznyti... Prisikuria žmonės mitų, kaip turi atrodyti jo didenybė Mokytojas, o paskui apkalba, smerkia, ...


Ar verta lygiuotis į išgeriantį ezoteriką? drinks_cheers.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 14, 22:45)


Vis aš Jums kliūnu? 4u.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 13, 17:06)
O man labai patinka, kai atneša mano mėgstamų rūkytų lašinių ir sako: čia tau už tai, kad esi  biggrin.gif
Tuoj apsivers ta Žemelė ir nebebus ką gelbėti  irnesakyk.gif



O ar čia Žemelę juokais laidojate?
Gal Reiki seansų geriau Jai, kaip Dinazaurė siūlė?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VirgisM: 24 kovo 2011 - 03:20
QUOTE(VirgisM @ 2011 03 24, 03:18)
Ar verta lygiuotis į išgeriantį ezoteriką?  drinks_cheers.gif  g.gif


Verta, nes jis Dievulį myli labiau nei Virgis, smerkiantis išgeriančius ezoterikus mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip linksmai skamba : isgeriantis ezoterikas biggrin.gif na tai kas, bet Dieva myli smile.gif Ar smerkti galima tik isgeriancius poetus? smile.gif Kazkokia painiava....ir myleti pasirodo galima daug, daugiau, maziau... Ir zinoti kas, kiek myli.
Vis delto teisingas sprendimas buvo Vaizgantes daugiau nebeinicijuoti ir nebemokyti Reiki.
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 03 24, 13:37)
Taip linksmai skamba : isgeriantis ezoterikas biggrin.gif na tai kas, bet Dieva myli smile.gif Ar smerkti galima tik isgeriancius poetus? smile.gif Kazkokia painiava....ir myleti pasirodo galima daug, daugiau, maziau... Ir zinoti kas, kiek myli.
Vis delto teisingas sprendimas buvo Vaizgantes daugiau nebeinicijuoti ir nebemokyti Reiki.


Na taip, nes ji moko rimtesnių dalykų mirksiukas.gif

Dinazaure, kada liausiesi vertinti vaižgantės postus? Juk manaisi esanti už mane dvasingesnė. angel_not.gif
Atsakyti
O aš Reiki ir tokio žemų vibracijų jausmo kaip pasmerkimas, iš viso net negaliu suderinti. Ar turint daugiau nei dvi iniciacijas tai tampa savaime suderinama? blink.gif
Atsakyti
Jei mes ką nors smerkiame,arba mokome gyventi,tai reikštų mūsų baimę,gal nepasitikėjimą savimi,iš kurio baimė kyla... schmoll.gif .Nėra lengva išvengti baimių,o gal ir neįmanoma,taigi-geriau draugaukime... drinks_cheers.gif ir gal meilės daugiau,o ne kandžiojimosi wub.gif mūsų,"nepakilusių"reikistų manau nėra labai daug ax.gif o iki didelių Meistrų ....kur ten mirtingiesiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 24, 09:38)
Verta, nes jis Dievulį myli labiau nei Virgis, smerkiantis išgeriančius ezoterikus  mirksiukas.gif



Tai jau aš čia išgeriančius ezoterikus ta fraze smerkiu? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Norite - lygiuokitės, statykite kaip pavyzdį...

Būna problemų su žmonėmis ir gana rimtų.

PLAČIAU APIE TAI ČIA: http://www.reikimoky...iagnostika.html


thumbup.gif 4u.gif group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VirgisM: 11 balandžio 2011 - 23:34
QUOTE(VirgisM @ 2011 04 11, 23:33)
Tai jau aš čia išgeriančius ezoterikus ta fraze smerkiu?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Norite - lygiuokitės, statykite kaip pavyzdį...

Būna problemų su žmonėmis ir gana rimtų.

PLAČIAU APIE TAI ČIA: http://www.reikimoky...iagnostika.html
thumbup.gif  4u.gif  group.gif


O, gerai, išgersiu savo mėgstamos bobelinės ir ateisiu pas tave karmos diagnozuotis, gal dar netyčia rasi ką nors biggrin.gif
Atsakyti
Aš kai kada nejaukiai jaučiuosi,nes mes reikistai viską žinom,viską galim... thumbup.gif Gal nesureikšminkime savęs taip stipriai(čia aš sau taikau) doh.gif Man atrodo,kad viskas daug paprasčiau ir priklauso nuo to,ar žmogus save girdi....o mes takelį parodome mirksiukas.gif
Atsakyti