Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

Ne pinigėliuose esmė,o tiesoje...Arjava juk ne vieną knygą parašė ir Japonijoje daug metų,todėl juo tikiu,o pinigų tegu Dalia prašo kiek nori,bet tik yra kas moka...tiesiog dabar žmonėms nelengva ir daug imti bent man nejauku ax.gif .Bet tai tik mano nuomonė,o kiek žmonių,tiek nuomonių...Aš nebūtinai teisus rolleyes.gif Čia ne pinigai svarbiausia,o tai,ką mes galime žmogui duoti biggrin.gif O kad kažką siūsti,reikia turėti(čia aš nerimtai),siunčiu,kas iš savų paprašo... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 03 13, 17:04)
Ne pinigėliuose esmė,o tiesoje...Arjava juk ne vieną knygą parašė ir Japonijoje daug metų,todėl juo tikiu,o pinigų tegu Dalia prašo kiek nori,bet tik yra kas moka...tiesiog dabar žmonėms nelengva ir daug imti bent man nejauku ax.gif .Bet tai tik mano nuomonė,o kiek žmonių,tiek nuomonių...Aš nebūtinai teisus rolleyes.gif Čia ne pinigai svarbiausia,o tai,ką mes galime žmogui duoti biggrin.gif O kad kažką siūsti,reikia turėti(čia aš nerimtai),siunčiu,kas iš savų paprašo... bigsmile.gif

Jei ne pinigai svarbiausia, tai man neaisku kodel savo zinutese vis akcentuoji kas kiek ima, kad per daug smile.gif
O tai niekada nesiuntei ( kaip Meistras) Reiki Zemes planetai, kazkokiu katastrofisku situaciju harmonizavimui kad ir tai toli vyktu nuo Lietuvos? Tik saviems?
Hmmm.....
O del tiesos, tai sunku ja atsekti, kai nezinai visu faktu ir aplinkybiu.
Kai Arjava tai rase, jau praejo nemazas gabalas laiko. Pas mane jo knyga yra 2007 metu. Ir tai ne pirmas leidimas. O kada parase? Japonijoje gyveno nuo 1993 m. Tada ir tyrinejo tuos visus dalykus. Ir gal tuomet tai buvo tiesa. Kiek zinau, dabar jis yra grizes i Europa. Per ta laika galejo paruosti nemazai japonisko Reiki Meistru. Kai kurie gal buvo is Lietuvos.....Bet tai tik irgi mano pamastymai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dinazaure: 13 kovo 2011 - 15:27
Siunčiau,Saulele, ir žemei ir t.t.,tik man tai truputį...atseit,jei Meistras,tai turi kažką daryti,arba nedaryti.Man tai atrodo truputį kitaip,negu daugeliui...Rūpinamės Žeme,o nematome kaimynų,kurie ne visada valgyti turi.Senokai neskraidau padebesiais,ypač,kai su baisia liga susidraugavau,o po to atsisveikinau...O čia mes-Dideli Meistrai....juokas tik,nes mes tik energijos laidininkai,o Meistras ten-aukštai,pagal mūsų erdvės supratimą.Aš" nebemeistrauju",o stengiuosi kuo daugiau padėti,kaip ir man padėjo...o tada jau Žemės imsiuos,kaip "tikras Meistras"....juokas ir tiek,lyg būtume kažkuo ypatingi... lotuliukas.gif
Prašau neįsižeisti,nes čia tiesiogiai niekam netaikiau,o tiesiog paatviravau. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 03 13, 15:45)
Siunčiau,Saulele, ir žemei ir t.t.,tik man tai truputį...atseit,jei Meistras,tai turi kažką daryti,arba nedaryti.Man tai atrodo truputį kitaip,negu daugeliui...Rūpinamės Žeme,o nematome kaimynų,kurie ne visada valgyti turi.Senokai neskraidau padebesiais,ypač,kai su baisia liga susidraugavau,o po to atsisveikinau...O čia mes-Dideli Meistrai....juokas tik,nes mes tik energijos laidininkai,o Meistras ten-aukštai,pagal mūsų erdvės supratimą.Aš" nebemeistrauju",o stengiuosi kuo daugiau padėti,kaip ir man padėjo...o tada jau Žemės imsiuos,kaip "tikras Meistras"....juokas ir tiek,lyg būtume kažkuo ypatingi... lotuliukas.gif
Prašau neįsižeisti,nes čia tiesiogiai niekam netaikiau,o tiesiog paatviravau. drinks_cheers.gif


drinks_cheers.gif
Meistras privalo atitikti tam tikrus kriterijus ir būtinai šventai laikytis penkių reiki principų. Čakai, ar jau nušvitai? mirksiukas.gif

Dinazaure, o tu reiki į savo moteriškumą bent kartą ar pasisiuntei prieš rūpindamasi Žeme ir Japonija?
Atsakyti
Taip,Vaižgante,jau"šviečiu"...labai gera,beveik kaip laikantis visų principų.Tik aš dar noriu čia pabūti,nes nušvitus "eini namo".Manau dar pridarysiu visokių "darbelių",kad šioje Žemelėje pagyventi galėčiau ir tobulėčiau... mirksiukas.gif Čia juk taip gera. thumbup.gif .Na,negaliu būti toks "susikietinęs",nors tu ką... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 03 13, 16:01)
Taip,Vaižgante,jau"šviečiu"...labai gera,beveik kaip laikantis visų principų.Tik aš dar noriu čia pabūti,nes nušvitus "eini namo".Manau dar pridarysiu visokių "darbelių",kad šioje Žemelėje pagyventi galėčiau ir tobulėčiau... mirksiukas.gif Čia juk taip gera. thumbup.gif .Na,negaliu būti toks "susikietinęs",nors tu ką... lotuliukas.gif


O, bent vienas vyras, nesvaičiojantis apie nušvitimą angel_not.gif
Einam bobelinės išgerti, ką? mirksiukas.gif
Atsakyti
Na,jeigu 25g. bobelinės,nes daugiau nini...ir truputį prašvisim. drinks_cheers.gif
Įdomu,ką REIKI principai sako dėl nepiktų moterų?Neradau niekur...apie vyro ir moterų santykius ax.gif Tai kaip čia dabar,a? g.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 03 13, 16:36)
Na,jeigu 25g. bobelinės,nes daugiau nini...ir truputį prašvisim. drinks_cheers.gif
Įdomu,ką REIKI principai sako dėl nepiktų moterų?Neradau niekur...apie vyro ir moterų santykius ax.gif Tai kaip čia dabar,a? g.gif  wub.gif


Čakai, 25 g yra pats tas thumbup.gif Daugiau ir aš negeriu. O virškinimui gerai. Mėgstu spanguoles. biggrin.gif
Atsakyti
Žinai,buvau pas vieną žinomą gydytoją,tai ji man 25 o sau 500...,nes aš daugiau ne... schmoll.gif Tiesiog gražu,kai žmogus gali tiek "įkalti",būdamas labai garbaus amžiaus.. bigsmile.gif badauja ir vartoja...tokio suderinimo dar nesu matęs schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 03 13, 16:51)
Žinai,buvau pas vieną žinomą gydytoją,tai ji man 25 o sau 500...,nes aš daugiau ne... schmoll.gif Tiesiog gražu,kai žmogus gali tiek "įkalti",būdamas labai garbaus amžiaus.. bigsmile.gif badauja ir vartoja...tokio suderinimo dar nesu matęs schmoll.gif


Žinau ezoteriką, kuris jau perkopė 80 m., jis ir išgeria neblogai, ir labai mėgsta lašinius su svogūnais, ir smagiai pabliuznyti... Prisikuria žmonės mitų, kaip turi atrodyti jo didenybė Mokytojas, o paskui apkalba, smerkia, ...
Atsakyti
Tai ir tai poniai jau per 86 metukus...sveikai gyvena ir vartoja...Na,čia kaip kam.Man tai jau praeitas etapas,nes yra kitų dalykų;pvz:Žemę gelbėti...o ką,juk galima,kai yra energijos ir laiko... bigsmile.gif Aš čia beveik rimtai ax.gif O su REIKI dirbti man malonu,ypač,jei žmogus pasako:aš meldžiausi už tave,nes taip padėjai...nu,kaifas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 03 13, 17:04)
Tai ir tai poniai jau per 86 metukus...sveikai gyvena ir vartoja...Na,čia kaip kam.Man tai jau praeitas etapas,nes yra kitų dalykų;pvz:Žemę gelbėti...o ką,juk galima,kai yra energijos ir laiko... bigsmile.gif Aš čia beveik rimtai ax.gif O su REIKI dirbti man malonu,ypač,jei žmogus pasako:aš meldžiausi už tave,nes taip padėjai...nu,kaifas thumbup.gif


O man labai patinka, kai atneša mano mėgstamų rūkytų lašinių ir sako: čia tau už tai, kad esi biggrin.gif
Tuoj apsivers ta Žemelė ir nebebus ką gelbėti irnesakyk.gif
Atsakyti