Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

QUOTE(VirgisM @ 2011 03 05, 10:48)
Egzistuja toks dėsnis:

"Į ką žiūri, su tuo susitapatini, apie ką galvoji, tą ir pritrauki į savo gyvenimą,
jei kažkas sukasi galvoje nuolatos, tai jau kažkur buvo, yra ar bus ateityje..."

Man tai nepakeliui, todėl tokios temos ir nepaverčiu šiurpuliukus kelenčiais pasiplepėjimais...
Turėsit šią problemą, - kreipkitės, tada spręsim - vaduosim, (gal kartu su Čaku smile.gif praktiškai. console.gif


O, naujas egzorcistas bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
O apsėdimas tai neduok DIEVE... schmoll.gif Čia juokauti nederėtų,nes man lyg ir teko matyti ir padėti,bet negarantuoju,kad tai labai stipru buvo. doh.gif O nustatyti nėra sunku,kas žino kaip tai daryti...padėti jau sunkiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 03 06, 21:42)
O apsėdimas tai neduok DIEVE... schmoll.gif Čia juokauti nederėtų,nes man lyg ir teko matyti ir padėti,bet negarantuoju,kad tai labai stipru buvo. doh.gif  O nustatyti nėra sunku,kas žino kaip tai daryti...padėti jau sunkiau verysad.gif


Žmogus gi pats padaro tuščią vietą, kad ji būtų užpildyta ax.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, ka jus galvojate apie vaiku iniciavima? Ar svarbu vaiko amzius?
Praktikuojantis Reiki, turetu gyventi pagl 5 principus, atgailauti...

Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 06, 21:45)
Žmogus gi pats padaro tuščią vietą, kad ji būtų užpildyta  ax.gif

Ka tai galetu reiksti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(ČAKAS @ 2011 03 06, 21:42)
O apsėdimas tai neduok DIEVE... schmoll.gif Čia juokauti nederėtų,nes man lyg ir teko matyti ir padėti,bet negarantuoju,kad tai labai stipru buvo. doh.gif  O nustatyti nėra sunku,kas žino kaip tai daryti...padėti jau sunkiau verysad.gif

O pats zmogus ar zino, ar jis apsestas, ar ne? Kuo tai pasireiskia?
Atsakyti
QUOTE(beiza @ 2011 03 06, 22:50)
Noriu paklausti, ka jus galvojate apie vaiku iniciavima? Ar svarbu vaiko amzius?
Praktikuojantis Reiki, turetu gyventi pagl 5 principus, atgailauti...


Vaikas turi duoti sutikimą, amžius nesvarbus.

Atgailauju kasdien prieš pusryčius, pietus ir vakarienę. Negi nesimato? bigsmile.gif
Atsakyti
Manau,REIKI nelyginkime su religija...kokia atgaila?Elkis padoriai ir būsi laimingesnis.Pasakyta;be DIEVO žinios ir plaukas nuo galvos nenukrinta.Tai kaip čia? g.gif
O dėl'TUŠČIOS VIETOS",manau Vaižgantė arti tiesos... thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas bandėte dirbti su papildomais simboliais?Aš bandžiau-puiku dirbti ir kontakte ir per atstumą...Būtų įdomu žinoti kitų patirtis... thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 03 10, 16:28)
Gal kas bandėte dirbti su papildomais simboliais?Aš bandžiau-puiku dirbti ir kontakte ir per atstumą...Būtų įdomu žinoti kitų patirtis... thumbup.gif  drinks_cheers.gif


Ką turi galvoje- papildomi simboliai?
Atsakyti
Simboliai iš Karuna Reiki...Aš tradicinis,todėl ir rašau"papildomi" tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 03 10, 20:53)
Simboliai iš Karuna Reiki...Aš tradicinis,todėl ir rašau"papildomi" tongue.gif  thumbup.gif


Naudoju. Vieną simboliuką ypač dažnai ir jį visiems įdėdavau, duodama trečią iniciaciją, nes šidelės reikalai visiems aktualūs ax.gif
Atsakyti
Viena meistrė skelbiasi esanti japoniško REIKI praktikė...Peter Arjava rašo,kad japonai į savo ratą nieko neįsileidžia...Jų ten 500 tiktai.Tai kas netiesą rašo? Aj negerai ...per tuos pinigėlius... schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
Tikriausiai nemeluoja nei vienas, nei kitas. Daznai tai, ka perskaitom, suzinom paskui savaip interpretuojam ir suprantam taip, kaip to norim mes, o ne kaip yra is tikruju. Senokai rodos Arjava parase ta knyga....
Čakai, vis dar negali nusiraminti del kitu zmoniu pinigu smile.gif
Geriau siomis dienomis skleiskime pozityva ir pasiuskime Reiki musu namuciams - Zemei ....hafmonizuojant visus dabar vykstancius procesus..
Atsakyti