QUOTE(Maištautoja @ 2011 06 03, 06:03)
sveikso panelės, kur galima įsigyti tokį produktą: Beneca Natural cream make-up?
ecoland.lt berods turi. Manau, pagooglinus ir daugiau vietų atrastum
QUOTE(Cherry_ @ 2011 06 06, 13:48)
O kaip rasti jusu puslapiuka FB ?
QUOTE(Alala00 @ 2011 06 06, 14:12)
as irgi neradau..ieskojau, ieskojau..
Deja, FB turi tendenciją karts nuo karto nei iš šio, nei iš to privačius puslapius pratrinti be įspėjimo (spėju, kažkoks "bug" pas juos), mano puslapis nuo to ir nukentėjo. Truputį palauksiu, ar neatsigaus savaime. Jei, ne, tada naują sukursiu.
QUOTE(savita1 @ 2011 06 07, 13:41)
Noreciau isgirsti nuomone apie si drekikli, aciu
Elizabeth Arden Visible Difference Refining Moisture Cream
Beautybedijoj yra, Visible Difference Refining Moisture Cream Complex vadinasi.
QUOTE(jearmaine @ 2011 06 07, 16:13)
dar karta apie tuos alkoholius. as kiek ziuriu sudetis, tai randu - 1. cetearyl alchohol 2. alchohol denat 3. alchohol. tai pirmasis nekenksminas, taip? o jeigu alkoholio denatas eina sakykim kokioj trecioj vietoj sudety, tai jau negerai? dekui.
Pirmas nekenksmingas odai, antras ir trečias gali sausinti, žaloti odą.
Jei alkoholis eina trečias, jis greičiausiai nėra pagrindinis ingredientas sudėtyje (prieš jį dažniausiai eis glicerinas ar kitas drėkiklis, jei tai kremas), bet vis tiek gali nemaža koncentracija būti (pvz., 5%), kuri gali jaustis ant odos, dvokti alkoholiu. Ar tokia priemonė tiks priklauso nuo individualaus produkto ir odos tipo.
QUOTE(marakuja07 @ 2011 06 08, 06:09)
O aš nežinau ar čia pataikiau, bet pas mane ant benefit thrrrob skaistalų dežutės nugarėlės parašyta 7L04. ką tai reiškia?
Gali būti pagaminimo partijos numeris arba galiojimo laikas užkoduotas.
QUOTE(Shalimar @ 2011 06 09, 13:12)
himalaia, o kokia jusu nuomone apie kremus nuo rauksliu? Ar jie veiksmingi, gal galit rekomenduoti ka sausai odai? Pastebejau pirmasiais rauksles apie akis
Viskas priklauso nuo sudėties. Dauguma priešraukšlinių kremų yra tiesiogine prasme gudri apgaulė, maskuotė. Paprasti drėkikliai su dulkele naudingų ingredientų, kurie jokios reikšmės odos sveikatai neturi. Įdeda į kremą plėvelę formuojančių ingredientų, kurie laikinai sutraukia odą, ji atrodo stangresnė, dėl to susidaro iliuzija, kad kremas veikia. Bet tai nėra jokia raukšlių prevencija ar naikinimas, tik laikinas kosmetinis efektas, už kurį moterys ploja nemažus pinigus.
Kitas reikalas yra patvirtinti ingredientai, kurie tikrai veikia. Pvz., vitaminas A (ypač jo forma- retinolis), vitaminas C. Plačiau apie naudingas medžiagas stabdant senėjimą
bloge.
QUOTE(Nada... @ 2011 06 11, 06:57)
Weleda aplamai gera eko linija, tinka vaikam.
Jei ekologiška- nereiškia gera ir atvirkščiai.
QUOTE(Nada... @ 2011 06 14, 01:17)
Atsiprasau, sumaisiau Butylene glycol su kitu pavadinimu, kaip ir pataise mane jurgitale, bet is sis yra is tu, kuriu patariama vengti, jis gi toksiskas
aisku, kad yra, kaina nebutinai kokybe atitinka. Bet pigiausia kosmetika beveik visada bus pigiausiu dariniu misinys
Taip ir gimsta internetiniai mitai...
Butylene glycol nėra 'iš tų, toksiškų". Kas pataria jo vengti?
Kaina ir kokybė kosmetikoje yra visiškai nelyginami dalykai. Už kelis šimtus dolerių gaima nusipirkti elementarų kremą indelyje, tuo tarpu už porą dešimčių litų galima nusipirkti nuostabios sudėties drėkiklį.
Dauguma priemonių yra pigios, kad ir ką gamintojas sakytų. Žaliavų bazinė kaina dažniausiai yra mažai reikšminga galutinio produkto kainai. Viskas susieina į tai, kokiai rinkai produktas yra pritaikytas. Jei tai yra prabangos iliuziją suteikiantis produktas, jis negali būti pigus. Nes pigus = pigena, fuflo ir šiaip, iš idėjos- nesveika. Juk žmonių akyse brangūs produktai yra veiksmingesni.
Viskas paprasta- rinka siūlo tik tai, ko reikalauja pirkėjai.