Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

o kas nors galetu kaip nors vaizdziai apibudinti ''pikiavimo procedura''.. tiesiog imt daigelius, atskirinet, ir bandyt sodint atskiras paruostas vietas? duobutes saknutem zemyn? yra kokiu nors paslapciu ar gudrybiu, kurios padeda apsaugot daigeli nuo nerangiu sodintojo klaidu?smile.gif)

ir dar - kas yra blogiau,... paankstint su pikiavimu ar pasivelint? (nes jie tokie silpniuciai mazuciai.. matyt dar nelaikas? bet kas jei pavelinsiu?)

klausimai, speju, patyrusioms gelininkems skamba idiotiskai smile.gif sorry 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 02 16, 20:14)
"Sėkluvoj" už svyrančias mokejau 2,4 lt.
tokį kupsta galima uzaugint ir iš vieno daigelio... tik reikia skabyti virsunes  ax.gif

Labukas, jungiuosi prie jūsų rolleyes.gif visų.
Pirkau "sėkluvos" sėklų, gan brangios (8,10 ir 5,40), bet... nė vieno daigo schmoll.gif Vienas sausį kitas vasarį sodinau... Tai dbr pigių papirkau ir vienos jau sudygusios, bet gležnutės, reikia palaukti antrų lapelių ane??
Šnd kitų sėklyčių papirkau, bet gal palauksiu pliuso lauke, lyg kita sav. paskutinė su tokiais šalčiais ax.gif

Sėkmės jūsų daigeliams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2011 02 20, 18:38)
NA ka ir as vakar pasejau. Maniskis labai jau kreivai ziuri i mano siltnamiukus ant palanges  lotuliukas.gif


Mano ir drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasejau 5dieni piguciu seklyciu, balta ir violetine. Seklu buvo nemazai, uzdengiau dezute, laikau ant pietines palanges, silta, sviesos yra, bet jokio judesiuko nesimato... per kiek laiko turetu pradeti dygti? zememis neuzberiau biggrin.gif
Atsakyti
Pasėjau ir aš šeštadienį, geriausiu atveju, manau, pradės dygti kitą savaitę g.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif
Kadangi as tik "pirmamete" gelininke, labai reikes jusu pagalbos ir patarimu auginant petunijas. Siandien pasisejau, lauksiu rezultatu. Labiausiai neramina tas pikiavimas, bet kol dar nesudygo, manau nereik sukti sau galvos... Ar tinka pikiavimui tie padekliukai su daug daug indeliu? Net nezinau kaip jie vadinasi... Bet gal suprasit apie ka as..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulke: 21 vasario 2011 - 12:59
Aš kadangi labai nemėgstu pikiuoti, tai šiais metais sėjau po vieną sėklytę į tuos padėklus smile.gif O kurios pikiuosit, tai tik atrodo baisu, kad daigeliai gležnučiai ir numirs, bet man kažkaip nemirdavo, tiesiog atsargiai perkeliat į didesnį indą. Po persodinimo daigeliai nulinksta, bet greit vėl atsigauna smile.gif
Atsakyti
sveikos, nu jau kantrybes nebeturiu, jau antra karta sejau, tik keli daigeliai sudyge schmoll.gif
Atsakyti
kaip jus po viena seklyte sejat? juk jos tokios mazulytes g.gif
Atsakyti
cia ne manuju foto (kazkur internete susisaudziau),bet esme, kad manosios jau mazdaug tokios kazkokios
http://images26.fotk...ADING022-vi.jpg ax.gif
ar cia jau galima pikiuot ar dar anksti? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mg* @ 2011 02 22, 09:53)
cia ne manuju foto (kazkur internete susisaudziau),bet esme, kad manosios jau mazdaug tokios kazkokios
http://images26.fotk...ADING022-vi.jpg    ax.gif
ar cia jau galima pikiuot ar dar anksti?  blush2.gif  ax.gif

as vakar ispikiavau jau dai. Pikiavau tik taskur yra 4lapeliai ir jau 5 lenda, kitas dar palikau paaugt. Kai pradejau sudygusias laistyt su augimo stimuliatorium "PANARGETIK" atsigavo mano siuleliai ir sutvirtejo, persodinti visai nebuvo sunku smile.gif

Labas rytelis
Atsakyti
nu jasna. reikes tyrinet krios ten grazesnes ir tas traukt lauk wink.gif
Atsakyti