Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(Darsė @ 2011 02 18, 14:27)
nepanikuojam 4u.gif

mano dar net nepasėtos, bet aš vis tiek tikiu, kad augs ir žydės hihihi.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu va, maniškės vienos jau išdygo, tik kažkodėl kitam indelyje pasėtos ta pačią dieną ir ta pati rūšis, tik spalva kita, neišdygo g.gif Pas mane saulės jos gauna daug, nes padėtos prie didelio pietinio lango ir dar ant radiatoriaus. O sakykit, šiaip aš ja laikau uždengtas, diena pravėdinu, bet iš vidaus visas dangtelis stipriai aprasojęs būna. Čia nieko tokio, ar juos geriau nuvalyti?
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2011 02 18, 10:39)
Nusipirk maziuka daigeli. Kai daigelis tures keleta lapeliu ir bus keletos cm aukscio-nukirpk du pacius virsutinius lapelius,kol dar jie maziukai. Tada tas daigelis isleis is sonu kokias 4 sakeles. Kai tos sakeles tures irgi keleta lapuku-joms irgi nukirpk po pora paciu virsutiniu lapeliu mazuliuku. Tada ims sakotis ir tie 4 apkarpyti ugliukai. O paskui jau bus matyt,ar reikes ir tiems naujiesiems kirpt virsuneles,ar jau nebe - cia jau ziuresi pagal krumelio tankuma ir forma.
Tas virsuneles reikia kirpt,kol ten tie lapeliukai kokio puses cm dydzio - kad augaliuko nevargint veltui.
Norint pasidaugint is auginuku, reikia kirpt didesne virsunele, su keletu lapeliu.
Stai to skabymo rezultatas smile.gif

http://public.fotki....s/dscf5367.html



Kokia Jūs šaunuolė thumbup.gif Labai mieli zujkučiai, tikros pukuotos gėlytės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2011 02 18, 20:11)
Kokia Jūs šaunuolė  thumbup.gif  Labai mieli zujkučiai, tikros pukuotos gėlytės  wub.gif

Aciu smile.gif Is tikruju, tai visos mes saunuoles, nes eksperimentuot ir bandyt su tomis gelytemis nebijom smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif ,
Gal galit patart turincios patirties, nuo ko ant zemes, kur daigeliai dygsta atsirado tokios kaip baltos nuosedos, gal kas negerai, gal zeme bloga? Ar per daug ar per mazai dregmes?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simoniux: 19 vasario 2011 - 13:49
QUOTE(simoniux @ 2011 02 19, 14:22)
Sveikos mergaites smile.gif ,
Gal galit patart turincios patirties, nuo ko ant zemes, kur daigeliai dygsta atsirado tokios kaip baltos nuosedos, gal kas negerai, gal zeme bloga? Ar per daug ar per mazai dregmes?

O tos nuosedos-ne pelesis? Jei pelesis-tai per dregna ir per salta pagal mane.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(simoniux @ 2011 02 19, 14:22)
Sveikos mergaites smile.gif ,
Gal galit patart turincios patirties, nuo ko ant zemes, kur daigeliai dygsta atsirado tokios kaip baltos nuosedos, gal kas negerai, gal zeme bloga? Ar per daug ar per mazai dregmes?

Gal greičiau kalkės nuo vandens? g.gif Vanduo vandentiekio?Pas mane per žiemą atsiranda vazonuose gėlių tokios baltos nuosėdos.
Atsakyti
As kol purskiau purkstuvu , jokiu baltu demiu nebuvo, o viena karta palaisciau is laistytuvo (aisku taip ir vandens gavo daugiau nei su purkštuvu) tada atsirado tokios baltos demes
Atsakyti
skaiciau, kad reikia zemes nuimti nuo virsaus kalketas ir kitomis pakeisti, siandien taip ir dariau.

kaip sunkiai dygsta mano petunijos, einu 100 k per diena ziureti kaip laikosi doh.gif
Atsakyti
Aš vakar antrą kartą pasėjau, nes mano pirmąkart sėtos nedygo g.gif ir sėklų pabandymui nusipirkau sheteling vieną pakelį, parašyta, kad svyra 1 m., na bet ten ir kainos ax.gif
Dabar lauksiu, kada sudygs, beje, radau žaliajam centre pirkti meksikietiškų petunijų, nusipirkau, galvoju, pabandysiu, labai kažko nesitikiu, pakely 5 sėklos, reikėjo pamirkyti 24 val. prieš sėjant vandenį, ant pakuotės parašyta, kad labai ilgai dygsta, matysim, kad čia gausis ax.gif
Atsakyti
o po kiek laiko po isdygimo reikia pikiuot? jie dar tokie plonyciai trapuciai atrodo, baisu butu ir liestis..
Atsakyti
NA ka ir as vakar pasejau. Maniskis labai jau kreivai ziuri i mano siltnamiukus ant palanges lotuliukas.gif
Atsakyti