Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

Sveikos...aš irgi šįmet pirmą kartą pati bandysiu užsiauginti petunijų. Sėklų prisipirkau, kokių 6 rūšių...žiūrėsim kiek iš jų išaugs biggrin.gif vasario 12 pasėjau 2 rūšis, kitas sėsiu gal po kokios savaitės. Aš laikau ant radiatoriaus, nes ten beveik visą dieną saulėta. Bet ar joms ne per karšta ten, kažin g.gif
Tiesa buvau Senukuose, o jau petunijų daigelių didumas ir gražumas, bet susilaikiau ir nusipirkau tik vieną smulkiažiedę svyrančią surfiniją ir 2 verbenas..vis tikiuosi, kad pati užsiauginsiu...optimistė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2011 02 15, 22:15)
Ir as ir as i kompanija  smile.gif ...Pernai nieko gero nesigavo......Bandau vel..... Kartu drasiau biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Man irgi pernai nieko nesigavo, bet aš dar nepasiduodu biggrin.gif

Žadu šeštadienį sėti:


http://www.e-seklos....ndance_mixed_f2

ir šias:

user posted image

kukliai, bet kai užeinu į tuos gėlių ir sėklų internetinius puslapius, taip visko norisi, bet tvardausi doh.gif
Atsakyti
na pirmas blynas jauciu svyla verysad.gif is 14 seklu isdygo visos, bet turbut pavelavau su sviesa. vakar viskas buvo ok, siandien ziuriu jau kaip siulai visos...
jauciu, kad taip ir baigiasi mano gelininkes karjera
Atsakyti
Aš tai su petunijom nebenoriu žaisti, praeitais metais prisisejau sėklų, reikėjo pikuoti, tiek daug pridygo.. Žodžiu grynos džiunglės buvo balkone ri pas mamą ir pas mane. Geriau jau svyrančių surfiniju daigelių šįmet nusipirksiu ir manau pakaks per akis, negu terliotis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasasaraj @ 2011 02 17, 19:42)
na pirmas blynas jauciu svyla verysad.gif is 14 seklu isdygo visos, bet turbut pavelavau su sviesa. vakar viskas buvo ok, siandien ziuriu jau kaip siulai visos...
jauciu, kad taip ir baigiasi mano gelininkes karjera

kaip suprasti su sviesa pavelavot? blink.gif
Atsakyti
jau antra karta atsejau, nesuprantu, taip sunkiai dygsta g.gif Nebesesiu siais metais daugiau, kiek isdygo uzteks, o tai pernai ir ismesti gaila, reikia ieskoti, kad kas paimtu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2011 02 16, 17:47)
Mergaitės, ką reikia daryti? kaip sodinti ir prižiūrėti,kad turėčiau tokį dailų apvalų surfinijų krūmą? Patarkit prašau kuriai pavyko užsiauginti tokį  blush2.gif
user posted image

Nusipirk maziuka daigeli. Kai daigelis tures keleta lapeliu ir bus keletos cm aukscio-nukirpk du pacius virsutinius lapelius,kol dar jie maziukai. Tada tas daigelis isleis is sonu kokias 4 sakeles. Kai tos sakeles tures irgi keleta lapuku-joms irgi nukirpk po pora paciu virsutiniu lapeliu mazuliuku. Tada ims sakotis ir tie 4 apkarpyti ugliukai. O paskui jau bus matyt,ar reikes ir tiems naujiesiems kirpt virsuneles,ar jau nebe - cia jau ziuresi pagal krumelio tankuma ir forma.
Tas virsuneles reikia kirpt,kol ten tie lapeliukai kokio puses cm dydzio - kad augaliuko nevargint veltui.
Norint pasidaugint is auginuku, reikia kirpt didesne virsunele, su keletu lapeliu.
Stai to skabymo rezultatas smile.gif

http://public.fotki....s/dscf5367.html
Papildyta:
QUOTE(Palme22 @ 2011 02 18, 08:46)
jau antra karta atsejau, nesuprantu, taip sunkiai dygsta  g.gif Nebesesiu siais metais daugiau, kiek isdygo uzteks, o tai pernai ir ismesti gaila, reikia ieskoti, kad kas paimtu  unsure.gif

Mergaites,salta petuniju seklytems.. Pranesa vasario galui atsilima-pakentekit siek tiek, kai islis saulyte ir duos silumos-dygimas bus daug geresnis. Tiesa,ziedeliai bus siek tiek veliau,bet dar atsidziaugsit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilnera: 18 vasario 2011 - 09:37
QUOTE(Rutele_S @ 2011 02 17, 21:08)
kaip suprasti su sviesa pavelavot? blink.gif

pasejusi seklas as jas laikiau ant radiatoriaus, siltai, o ten sviesos nera daug. kiek suprantu, tik isdygusiems daigeliams reikia sviesos. gal kokia diena pavelavau, tad daigeliai dabar kaip siulai, nezinau kaip bus veliau
Atsakyti
ERmitaze pardavineja petuniju ir kitokiu gelyciu daigelius - tokie grazus riebus, nors imk ir i salotas dek... kai grizusi namo paziurejau i saviskius max 1 cm aukscio ir kokiu 5 mm plocio tai net silpna pasidare:/// kazkaip nesitiki man jau kad is mano tu sipneku kas isaugs...
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 02 18, 11:32)
ERmitaze pardavineja petuniju ir kitokiu gelyciu daigelius - tokie grazus riebus, nors imk ir i salotas dek... kai grizusi namo paziurejau i saviskius max 1 cm aukscio ir kokiu 5 mm plocio tai net silpna pasidare:/// kazkaip nesitiki man jau kad is mano tu sipneku kas isaugs...


nepanikuojam 4u.gif

mano dar net nepasėtos, bet aš vis tiek tikiu, kad augs ir žydės hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2011 02 17, 21:04)
Aš tai su petunijom nebenoriu žaisti, praeitais metais prisisejau sėklų, reikėjo pikuoti, tiek daug pridygo.. Žodžiu grynos džiunglės buvo balkone ri pas mamą ir pas mane. Geriau jau svyrančių surfiniju daigelių šįmet nusipirksiu ir manau pakaks per akis, negu terliotis  biggrin.gif

Aš perku tas drazuotas seklas, tai jas patou sėti daug nepridygsta. Aišku, nusipirkus daigeli vargo maziau. Aš irgi pirkau pora daigeliu surfiniju is Senuku, nes petuniju seklomis tokiu neradau. Dabar bandau nuknybus virsune pasidaugint. Uzdengiau stiklainiu, kuris nerasoja, bet galvojau nuimsiu po keliu dienu truputi pravedinsiu. Palaikiau kokias tris valandas ir ziuriu lapeliai pradejo riestis. Tada vel uzdengiau stiklainiu ir atsigavo.

Vilnera, labai grazios jusu gelytes mirksiukas.gif

Mano pacios sėti daigeliai irgi mazesni, kiti dar tik dygsta, bet as nenusimenu rolleyes.gif Kazkada cia merginos rase, kad paciu auginti daigeliai veliau pasiveja tuos parduotuvinius
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 02 18, 12:32)
ERmitaze pardavineja petuniju ir kitokiu gelyciu daigelius - tokie grazus riebus, nors imk ir i salotas dek... kai grizusi namo paziurejau i saviskius max 1 cm aukscio ir kokiu 5 mm plocio tai net silpna pasidare:/// kazkaip nesitiki man jau kad is mano tu sipneku kas isaugs...


Tikrai išaugs smile.gif
Atsakyti