Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

Man iš pirktinių, kur buvo uzrasytas galiojimas iki 2014 m. - sudygo, o kur buvo parasyta iki 2012 m. - nedygsta. Kitu naujai (vasario 10 d.) sėtu dar laukiu.
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 02 12, 15:54)
norejau pakalusti blush2.gif  nusipirkau surfiniju daigeliu senukuose..kai ugtels,,reikia jas gnybti kad sakotusi ax.gif  o tas nugnybtas dalis galima kazkaip isaknydinti? kad pasidauginti gelyciu ar nelabai, dekui 4u.gif


O jau yra senukose daigeliu ??? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2011 02 14, 19:53)
O jau yra senukose daigeliu ??? bigsmile.gif

Taip yra maciau bet pas mus buvo Banginyje po 2,69lt vnt
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 02 14, 10:50)
žinok neatsimenu ar aš nuimdavau, bet gal gali trumpam, nepakenks gal, gal kuri geriau patars blush2.gif tik puikiai atsimenu, kad ant saulės jokiu būdu negalima laikyti, nes man ėmė keipti, bet čia merginos pamokė, kad to daryti negalima kol neprigyja smile.gif

Turiu klausimą, aš pasisėjus savo iš svyrančių petunijų surinktų sėklyčių, žinau, kad spalva nebus tokia kokia buvo, bet tik įdomu ar galiu tikėtis, kad mano jos užaugs tokios pat svyrančios? Šiaip tai dygsta jos kur kas greičiau ir geriau nei pirktinės bigsmile.gif

Iš pirktinių vienos spalvos sudygo visos, kitos spalvos iš septynių sėklyčių kol kas tik viena doh.gif imu nerimauti jau unsure.gif

Sveikos, nuo rytojau jungiuosi prie jusu, prisipirkai visokiu seklu petuniju ir sulfiniju 4u.gif

bandziau as surinkti seklas is sviranciu sulfiniju, bet zinok neisauga jau jie tokios grazios ir auga jau i virsu, nebuna ir spalva grazi schmoll.gif daugiau nerenku seklu schmoll.gif
Atsakyti
Ir as ir as i kompanija smile.gif ...Pernai nieko gero nesigavo......Bandau vel..... Kartu drasiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2011 02 16, 00:15)
Ir as ir as i kompanija  smile.gif ...Pernai nieko gero nesigavo......Bandau vel..... Kartu drasiau biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

prasom i kompanija thumbup.gif

siais metais man sunkiai dygsta labai, gal per salta schmoll.gif
Atsakyti
As jau seklu nusipirkau. Sesiu tiks savaitg. DAr reikia zemiu nusipirkti, tai bus uzduotis sianadienai. Buciau gal ir vakar nusipirkusi....bet kad MAximoj ju ten keliu rusiu buvo ir pasimeciau blush2.gif . Kokias zemes geriausiai pirkti??
Atsakyti
Man greiciausiai sudygo, kur sejau pacias pirmas sausio 22 d., o vėliau sėtos lėčiau dygo, kai kurie dar visai neišdygo. Nors nemanau, kad nuo dienų čia priklauso, gal tiesiog sėkla pasitaikė nekokia, nors visas sėklas pirkau tokių firmų kaip "Sėklos" arba "Sėkluva". Vienos dygsta, kitos ne g.gif

Žemes naudojau "Durpetos" "Durpių substratas sėjimui". Vėliau sodinsiu į balkoninėms gėlėms skirtas žemes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamadonata: 16 vasario 2011 - 15:28
Sveikutes, nusprendziau ir as pamegint pasiset siu gelyciu, niekad nebandzius blush2.gif Maximoj nebrangiu seklu nusipirkau 2ju spalvu, ziuresim kas gausis, pasejau siandien. Tik klausimas, jei neparasyta ant pakuotes kad svyrancios, tai reiskia jos krumines, ania? jei taip tai reikes ieskot gal ZS butent svyranciu, bet jos jauciu brangios g.gif
Atsakyti
Mergaitės, ką reikia daryti? kaip sodinti ir prižiūrėti,kad turėčiau tokį dailų apvalų surfinijų krūmą? Patarkit prašau kuriai pavyko užsiauginti tokį blush2.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laola: 16 vasario 2011 - 17:04
QUOTE(Palme22 @ 2011 02 16, 09:09)
prasom i kompanija  thumbup.gif

siais metais man sunkiai dygsta labai, gal per salta  schmoll.gif

padėk ant radijatoriaus , per davaitę sudygo iš 20 sėklų iš 17, manau neblogai.Dabar jau laikau ant palangės. O kad krūmas būtų dailus, tas pats kokia rūšis augalo, reikia genėti, tai yra nugnybti viršūnėles. na gal toje nuotraukoje susodinta keli daigai, ne vienas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita123: 16 vasario 2011 - 17:13
QUOTE(Rutele_S @ 2011 02 16, 17:52)
Sveikutes, nusprendziau ir as pamegint pasiset siu gelyciu, niekad nebandzius blush2.gif  Maximoj nebrangiu seklu nusipirkau 2ju spalvu, ziuresim kas gausis, pasejau siandien. Tik klausimas, jei neparasyta ant pakuotes kad svyrancios, tai reiskia jos krumines, ania? jei taip tai reikes ieskot gal ZS butent svyranciu, bet jos jauciu brangios g.gif

ant pakuotes, jei parašytas aukštis, tada vadinasi nesvyrancios. jei svyrancios ant pakuotes buna parasyta kokio ilgio nusvyra.
ŽS svyrancios kainuoja 3,5 lt., 7 lt. As per ispardavima pirkau cia seklas uz 1,69 lt., bet sitos dar neisdygo (sėjau prieš 18 d.)
"Sėkluvoj" už svyrančias mokejau 2,4 lt.

QUOTE(jolita123 @ 2011 02 16, 19:09)
padėk ant radijatoriaus , per davaitę sudygo iš 20 sėklų iš 17,  manau neblogai.Dabar jau laikau ant palangės. O kad krūmas būtų dailus, tas pats kokia rūšis augalo, reikia genėti, tai yra nugnybti viršūnėles. na gal toje nuotraukoje susodinta keli daigai, ne vienas.

tokį kupsta galima uzaugint ir iš vieno daigelio... tik reikia skabyti virsunes ax.gif
Atsakyti