Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

Žiedų sulauktumėt, bet vėlai...
Atsakyti
Fussy, dėl tų nugeibusių (kaip aš jas vadinu) petunijų, tai pas mane viena irgi tokia lipni, nuvytus pasidarė, tai aš paėmiau ir iškasiau ją, tai pasirodo jos šaknys buvo stipriai papuvusios, nors visos kitos kuo nuostabiausiai žaliavo, tai matyt ir pas jus panaši situacija nutiko, galbūt kažkurios lepenės pasitaiko ir per didelės drėgmės neatlaikė. Bandžiau aš ją vieną pasodinti, neperlaistyti, bet neatsigavo. Tai vat nežinau ar pas jus taip pat g.gif , bet galit bandyti ją iškasti ir apžiūrėti šaknis, greičiausia jos bus kažkodėl pažeistos
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2011 05 26, 13:34)
Mamadonata, o kada jūs sėjot, kad jau tokios didelės? smile.gif Ir kelios čia į lovelį susodintos? Aš po 5 sodinau ir galvoju ar atrodys taip tankiai kaip pas jus  rolleyes.gif
Gal dar kas nors turit kokių prielaidų kas tai mano vienai petunijai galėtų būti?  g.gif

Petunijas sejau sausio pab. - vasario pradzia. Sitos anksciausiai buvo persodintos i lovelius del to ir didziausios, o tos kurios ilgiau buvo mazuose vazoneliuose - mazos. Kitamet sau pasizadejau - geriau maziau daigu, bet kokybiskesni, anksciau persodinti i vis didesnius vazonelius, kad saknys nevargtu. Sitas petunijas nemazai skabiau, nes jos augo tik tiesiai ir nesisakojo, o pradejo sakotis ir atsigavo, kai persodinau i lovelius. Kitas petunijas skabiau maziau, nes atrode, kad jos pacios sakojasi kuo puikiausiai, deja klydau, kitamet skabysiu visas ir daug. Cia lovelis 80 cm, susodinau 5 petunijas, taigi pas jus irgi bus tanku mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamadonata: 26 gegužės 2011 - 14:06
QUOTE(Doviliukep @ 2011 05 26, 13:05)
niu kaip su tuo sejimu butu ivairiu rusiu petuniju dabar?ar jau velu?nebeverta zaisti? g.gif labai jau noriu pilnaviduriu,kaip sakoma uzveze mane bigsmile.gif


manau, kad jau veloga, nebent koki kelma nusipirkus sakeles nulauzius bandyti pasidauginti. As pasisejau pilnavidures kovo viduryje, tai dar negreitai sulauksiu ziedeliu. Sudygo ir augo puikiai, tik va kai nuskriaudziau virsuneles...labai ilgai sakojasi verysad.gif mano kantrybe tikrina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jujajuja @ 2011 05 26, 11:15)
Fussy, dėl tų nugeibusių (kaip aš jas vadinu) petunijų, tai pas mane viena irgi tokia lipni, nuvytus pasidarė, tai aš paėmiau ir iškasiau ją, tai pasirodo jos šaknys buvo stipriai papuvusios, nors visos kitos kuo nuostabiausiai žaliavo, tai matyt ir pas jus panaši situacija nutiko, galbūt kažkurios lepenės pasitaiko ir per didelės drėgmės neatlaikė. Bandžiau aš ją vieną pasodinti, neperlaistyti, bet neatsigavo. Tai vat nežinau ar pas jus taip pat g.gif , bet galit bandyti ją iškasti ir apžiūrėti šaknis, greičiausia jos bus kažkodėl pažeistos

Reikės tada kast, šiandien dar su stimuliatorium palaisčiau, žiūriu, kad ji net augti nustojo doh.gif Nu bet kaip abydna, neturiu nė vienos likusios, į du lovelius po 5 susodinau, tai dabar tam vienam lovely retesnės bus, jei šita numirs, o greičiausiai taip ir bus doh.gif O gal kas nors turi vieną atliekamą tokios pat spalvos? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2011 05 26, 14:13)
manau, kad jau veloga, nebent koki kelma nusipirkus sakeles nulauzius bandyti pasidauginti. As pasisejau pilnavidures kovo viduryje, tai dar negreitai sulauksiu ziedeliu. Sudygo ir augo puikiai, tik va kai nuskriaudziau virsuneles...labai ilgai sakojasi  verysad.gif  mano kantrybe tikrina  wub.gif

niu siais metais reiks taip ir padaryti ax.gif o kitais meteliais ir as bandysiu pazaisti su sejimu ir pati kazka uzsiauginti,uk augimui salygos juk neblogos rolleyes.gif o del sejimo pasiteirausiu as turiu permatomas dezutes tai i tokias seti nelabai gerai ar ne? g.gif o pas mane ju pilna doh.gif
Atsakyti
Man kaip tik patinka permatomos smile.gif Matosi kiek šaknų priaugę ir kada jau laikas į didesnį indą perkelti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2011 05 26, 16:01)
Man kaip tik patinka permatomos smile.gif Matosi kiek šaknų priaugę ir kada jau laikas į didesnį indą perkelti smile.gif

aaa niu tada gerai reiskias ir permatomus galima thumbup.gif
Atsakyti
o gal kas Kaune turite siu grazuoliu daigeliu (krumeliu) ? 4u.gif
Mielai priglausciau savo balkone ax.gif
Pasisejau bet kovo men tik. Tai idomu ar sulauksiu ziedu g.gif
Atsakyti
labas, o temos uzbaigimui keletas pilnaviduriu foto
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti