Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(vilnera @ 2011 05 25, 14:27)
Lapeliai nuvepsta,kai istroksta stipriai gelyte.. bet jei tame paciame lovelyje, kur kitos,tai gal nulauze ja kas palei saknis?

Vat tas suglebimas toks panašus, kaip kad nepalaistytos būtų, bet kelias dienas gerai palijo, tai drėgmės tikrai netrūksta. Žiūrėjau ar vėjas nebus palaužęs, bet nesimato, stiebas tvirtas g.gif
Papildyta:
QUOTE(mamadonata @ 2011 05 25, 15:03)
Bet juk pomidoru ir paprikos skiriasi pacios seklos, ju isvaizda, tai jau sejant turejo matytis, ka seja  ax.gif

Na, jei žmogus naujokas šiame reikale, tai gal neatskyrė, o gal tiesiog jei žinai kad pirkai pomidorus, tai daugiau ir nebesigilini į tą sėklų išvaizdą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vobla @ 2011 05 25, 15:32)
pasirodo man  dar ne iki galo pasiguodziau. dar buvau pirkus mazaziedziu surfiniju daigeliu. prasiau tamsiai ruzavu, o matau jau antras daigas baltas skleidziasi. jie turejo kabet balkone balto tinko fone doh.gif  dabar tokios spalvos nesimatys. o jau i lovelius tvarkingai susodinau unsure.gif

Kažkur nevykusiai apsipirkot doh.gif
Atsakyti
Paspalvinsiu temutę ax.gif
user posted image
Atsakyti
thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 05 25, 21:14)
Paspalvinsiu temutę ax.gif
user posted image


Eina sau.. cia juk pasaka wub.gif Jau viskas, as ir noriu pilnaviduriu wub.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2011 05 25, 16:07)
Buna, oi buna, bet vis gi petunijos isdygo.
As pernai kaip pasisejau petrazoliu...tai ilgai negalejau patiketi  savo akimis, kai salierai sudygo. O siemet drauge nusipirko 2 pakelius pomidoru seklu. Pakelyje po 12 seklyciu-kaina 17.99 Lt  o sudygo paprikos. Vaziavo i "Zalia stotele" bande irodyti, kad yra nukentejusi, tai dar ko neiskoliojo jos pardaveja. Zodziu  doh.gif


Cia tai geras blink.gif , man kazkaip nera pasitaike, kad ne tas sudygtu, bet pasirodo buna ir tokiu stebuklu unsure.gif

QUOTE(mamadonata @ 2011 05 25, 21:14)
Paspalvinsiu temutę ax.gif
user posted image


Grazu :wub:ypac tos su baltu thumbup.gif ir as laukiu savo pilnaviduriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 05 25, 21:14)
Paspalvinsiu temutę ax.gif

grožis neišpasakytas tikrai wub.gif
Atsakyti
Labai , labai gražu wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai visoms aciu uz pagyrimus mano gelytems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 05 26, 00:15)
Eina sau.. cia juk pasaka  wub.gif Jau viskas, as ir noriu pilnaviduriu wub.gif  cool.gif

eeee.............as ir noriu tokiu bigsmile.gif labai labai noriu.o dabar rimtai jei as dabar pasiseciau visokiu petuniju -surfiniju gal dar galeciau sia vasara dziaugtis ziedais ar jau neverta zaisti? g.gif gyvenu uk o nusipirkti vazoneliuose petuniju o ypac pilnaviduriu niekur nerandu doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 05 25, 18:03)
Bet juk pomidoru ir paprikos skiriasi pacios seklos, ju isvaizda, tai jau sejant turejo matytis, ka seja  ax.gif


Tai, kad tame ir reikalas, kad pirmais metais moteriske nusprende pati daigintis seklytes ir taip nepasiseke doh.gif

QUOTE(mamadonata @ 2011 05 25, 21:14)
Paspalvinsiu temutę ax.gif


Vai vai vai kaip grazu.kada gi maniskes zydes, laukiu nesulaukiu wub.gif
Atsakyti
Mamadonata, o kada jūs sėjot, kad jau tokios didelės? smile.gif Ir kelios čia į lovelį susodintos? Aš po 5 sodinau ir galvoju ar atrodys taip tankiai kaip pas jus rolleyes.gif
Gal dar kas nors turit kokių prielaidų kas tai mano vienai petunijai galėtų būti? g.gif
Atsakyti
niu kaip su tuo sejimu butu ivairiu rusiu petuniju dabar?ar jau velu?nebeverta zaisti? g.gif labai jau noriu pilnaviduriu,kaip sakoma uzveze mane bigsmile.gif
Atsakyti