Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

Bliamba, pasiguosiu- sejau pilnavidures petunijas ir snipstas- siuo metu man jos pamazu siepiasi ir visos- NEPILNAVIDURES doh.gif Agrofirma "Seklos" isdure. seklu pakiukas kanavo tik tris litus, bet man vozones gaila. pikiavau , popinau, su kate galinejausi... ir vardan ko? tokios pat pas mane pacios darzelyje sejasi- as jas kaip piktozeles kas pavasari raviu doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Gal kas Vilniuje turite siu grazuoliu daigeliu (krumeliu) ? ax.gif
Mielai priglausciau savo balkone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2011 05 25, 10:49)
Bliamba, pasiguosiu- sejau pilnavidures petunijas ir snipstas- siuo metu man jos pamazu siepiasi ir visos- NEPILNAVIDURES doh.gif  Agrofirma "Seklos" isdure. seklu pakiukas kanavo tik tris litus, bet man vozones gaila. pikiavau , popinau, su kate galinejausi... ir vardan ko? tokios pat pas mane pacios darzelyje sejasi- as jas kaip piktozeles kas pavasari raviu doh.gif  verysad.gif

užuojauta verysad.gif , tai vat kad ne visada išauga tai ką pasėji, pas mane keistai įsimaišė vienas daigas ne pilnaviduris, spalva ta pati auga taip pat bet va žiedas vieno krūmelio ne pilnaviduris ir viskas, o šiaip man pilnavidurės labai patinka, žiūrėsiu jei jos visą cezoną išbus tokios gražios tai ir kitais metais sėsiu.
Atsakyti
Sveikos. Sakykit kokia chemija pamaitinat savo augalelius? As retsykiais palaistau stimuliatorium, o dabar nusipirkau trasu geliu prazydinimui, tai pavaisinu sitom. Kuo dar galima palepinti? smile.gif
Atsakyti
Žiūriu mano viena pilnavidurė kažkokia "minkšta" paliko, nerandu kito žodžio smile.gif g.gif Lapeliai nusileidę, tokie kaip "škuduriukai", kas čia dabar jai gali būti? g.gif unsure.gif Negi jau numirti ruošias??? O visos kitos tam pačiam lovely kuo puikiausiai auga... Pamenu praeitais metais man su viena paprasta petunija taip buvo, tik nebeatsimenu kaip jai baigėsi doh.gif
Atsakyti
Anksciau vis bandydavau pati uzsiauginti sias geles, bet niekaip nesisegdavo, vis istysdavo, ors ir skabydavau virsuneles.
po nevykusiu bandymu nebevargstu daugiau, kelias nusiperku i soda ir viskas.
Kad ir ne mano pacios augintos, o pirktos turguje, bet pasigirsiu ax.gif ax.gif ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Turguje nemaciau pirkti pilnaviduriu, o gal neatkreipiau demesio, reike spaieskoti, nes atrodo nuostabiai.
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2011 05 25, 10:49)
Bliamba, pasiguosiu- sejau pilnavidures petunijas ir snipstas- siuo metu man jos pamazu siepiasi ir visos- NEPILNAVIDURES doh.gif  Agrofirma "Seklos" isdure. seklu pakiukas kanavo tik tris litus, bet man vozones gaila. pikiavau , popinau, su kate galinejausi... ir vardan ko? tokios pat pas mane pacios darzelyje sejasi- as jas kaip piktozeles kas pavasari raviu doh.gif  verysad.gif


Buna, oi buna, bet vis gi petunijos isdygo.
As pernai kaip pasisejau petrazoliu...tai ilgai negalejau patiketi savo akimis, kai salierai sudygo. O siemet drauge nusipirko 2 pakelius pomidoru seklu. Pakelyje po 12 seklyciu-kaina 17.99 Lt o sudygo paprikos. Vaziavo i "Zalia stotele" bande irodyti, kad yra nukentejusi, tai dar ko neiskoliojo jos pardaveja. Zodziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 05 23, 21:58)
as labai noreciau pamatyt nemezijas gyvai blush2.gif  nes ant seklu pakeliu tik ziedai doh.gif  smile.gif  be realaus vaizdo

Galesiu duoti nuoroda kaip atrodo mano nemeziju balkonai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pandora82 @ 2011 05 25, 14:08)
Galesiu duoti nuoroda kaip atrodo mano nemeziju balkonai smile.gif

Ir man būtų įdomu pamatyti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(1juraciukas @ 2011 05 25, 13:07)
Buna, oi buna, bet vis gi petunijos isdygo.
As pernai kaip pasisejau petrazoliu...tai ilgai negalejau patiketi  savo akimis, kai salierai sudygo. O siemet drauge nusipirko 2 pakelius pomidoru seklu. Pakelyje po 12 seklyciu-kaina 17.99 Lt  o sudygo paprikos. Vaziavo i "Zalia stotele" bande irodyti, kad yra nukentejusi, tai dar ko neiskoliojo jos pardaveja. Zodziu  doh.gif

Tokiais atvejais nieko jau nebeįrodysi... Pažiūrėkit į situaciją pardavėjos akimis. Iš kur ji gali žinot, kad tikrai tos pačios sėklos sėtos, ar pirkimo čekis buvo išsaugotas (greičiausiai, kad ne), jei ir sutiktų pakeisti prekę, tai kaip tokiu atveju tai padaryti, pasiimti daigus ir duoti pomidorų sėklų? smile.gif Grąžinti pinigus? Tai ji turėtų padaryti iš savo kišenės. Vienu žodžiu, nevykusi situacija: vienai pusei pikta, o kita nieko negali pakeisti smile.gif Čia kalta tik firma tiekianti sėklas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2011 05 25, 13:37)
Žiūriu mano viena pilnavidurė kažkokia "minkšta" paliko, nerandu kito žodžio smile.gif  g.gif  Lapeliai nusileidę, tokie kaip "škuduriukai", kas čia dabar jai gali būti?  g.gif  unsure.gif  Negi jau numirti ruošias??? O visos kitos tam pačiam lovely kuo puikiausiai auga... Pamenu praeitais metais man su viena paprasta petunija taip buvo, tik nebeatsimenu kaip jai baigėsi  doh.gif

Lapeliai nuvepsta,kai istroksta stipriai gelyte.. bet jei tame paciame lovelyje, kur kitos,tai gal nulauze ja kas palei saknis?
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2011 05 25, 18:15)
Tokiais atvejais nieko jau nebeįrodysi... Pažiūrėkit į situaciją pardavėjos akimis. Iš kur ji gali žinot, kad tikrai tos pačios sėklos sėtos,

Bet juk pomidoru ir paprikos skiriasi pacios seklos, ju isvaizda, tai jau sejant turejo matytis, ka seja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2011 05 25, 16:07)
Buna, oi buna, bet vis gi petunijos isdygo.
As pernai kaip pasisejau petrazoliu...tai ilgai negalejau patiketi  savo akimis, kai salierai sudygo. O siemet drauge nusipirko 2 pakelius pomidoru seklu. Pakelyje po 12 seklyciu-kaina 17.99 Lt  o sudygo paprikos. Vaziavo i "Zalia stotele" bande irodyti, kad yra nukentejusi, tai dar ko neiskoliojo jos pardaveja. Zodziu  doh.gif

pasirodo man dar ne iki galo pasiguodziau. dar buvau pirkus mazaziedziu surfiniju daigeliu. prasiau tamsiai ruzavu, o matau jau antras daigas baltas skleidziasi. jie turejo kabet balkone balto tinko fone doh.gif dabar tokios spalvos nesimatys. o jau i lovelius tvarkingai susodinau unsure.gif
Atsakyti