Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(fussy @ 2011 05 20, 10:47)
Tos balkoninės nesvyrančios  schmoll.gif Manau, jau galit viršūnes pradėt skabyt, nes kitaip jos labai išstypsta ir nebegražiai atrodo...
Papildyta:
Pagaliau ir aš sulaukiau pirmo pilnavidurės žiedo smile.gif Labai jau ilgai jos skleidžiasi smile.gif
user posted image

user posted image


Oho, koks grozis. nerealu...

Nuskabiau jau senai. Isvesejo graziai, bet gaila, kad nesvyrancios. na ka kita karta zinosiu...


Tatosyte, paprasciausiai paimti virsunele ir nugnybti, tada pradeda sakeles kitur leisti ir issisakoja ax.gif
Atsakyti
o kur jus perkate pilnaviduriu surfiniju skelas? internetiu?
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 05 21, 21:24)
o kur jus perkate pilnaviduriu surfiniju skelas?  internetiu?


internetu, zalioj stoteteje, ir kitur kur parduoda seklas smile.gif
Atsakyti
Aš pirkau paprastoj mažo miestelio sėklų parduotuvėj smile.gif Visose, manau, jų būna smile.gif
Atsakyti
tiesiog klausiu nes pilnavidures nera labai populiarios, gal jos lepesnes? joms gal vejas ir liutis labiau nepatinka nei iprastom surfinijom blush2.gif
beje gal biski ne i tema bet pakalusiu.. visi augina petunijas surfinijas..dar pelargonijas.. o kodel niekas balkonu nepuosia nemezijom? svyarnciais zioveiniais?pvz.. ar sios geles labai lepios, nepopuliarios.
Atsakyti

sveiki smile.gif kodel sakote niekas nepuosia smile.gif as pvz kelintus metus is eiles balkokuose auginu nemezijas zioveinius sodinant kartu su petunijomis smile.gif
Tiesiog geliu augintojai nelabai jas augina ir prie naujoviu nelabai linke smile.gif todel ir parduodamos tos pacios geles smile.gif
Atsakyti
as labai noreciau pamatyt nemezijas gyvai blush2.gif nes ant seklu pakeliu tik ziedai doh.gif smile.gif be realaus vaizdo
Atsakyti
va va nemezijos ir man parupo.o siandien turgeli maciau petunijas ir parasyta smulkiaziede bet jos man kazkaip labiau nesa i lobelija nei petunija gali taip but,kad jos niekuom nesiskiria g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2011 05 24, 19:20)
va va nemezijos ir man parupo.o siandien turgeli maciau petunijas ir parasyta smulkiaziede bet jos man kazkaip labiau nesa i lobelija nei petunija gali taip but,kad jos niekuom nesiskiria g.gif

tai, kad ir lapų forma, ir žiedų forma, dydis labai skiriasi vienų nuo kitų.
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2011 05 20, 10:47)
Pagaliau ir aš sulaukiau pirmo pilnavidurės žiedo smile.gif Labai jau ilgai jos skleidžiasi smile.gif
user posted image



Nezydi dar maniskes verysad.gif O jau kaip laukiu, kaip laukiu wub.gif
Atsakyti
dar vis klausiu blush2.gif
ar pilnaviduriu surfiniju auginimas labiau apsunkintas nei iprastu 4u.gif
Atsakyti
Tikrai ne schmoll.gif Tik tiek, kad žiedai ilgiau skleidžiasi. Bet čia vieną naktį pas mus tokia audra buvo, prabudau ir galvoju kapec bus mano gėlėm, bet ne, pilnavidurės iš vis nepaliestos, tik surfinijų keli žiedai ir lapai nudraskyti.
O apie nemezijas, tai praeitais metais bandžiau kaip naujovę, man nepatiko... Vėjas pastoviai nulauždavo žiedynus, iš vis kažkaip negausiai ir žydėjo, gal kažkas netiko arba nemokėjau aš jų auginti rolleyes.gif
Atsakyti