Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

klausimelis,ar nuskinta sulfinija,sakele,gali pridyti,jaj taip,tai ar i vandieni,ar i zeme kist g.gif
Atsakyti
QUOTE(inrisa @ 2011 05 19, 13:14)
klausimelis,ar nuskinta sulfinija,sakele,gali pridyti,jaj taip,tai ar i vandieni,ar i zeme kist g.gif

į žemę tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 05 19, 13:16)
į žemę  tongue.gif

aciu,taip ir padarysiu 4u.gif
Atsakyti
Na ka, mano pirmas blynas kaip ir neprisvilo. Bet... ant seklyciu pakelio buvo uzrasyta "balkonines" gali buti, kad nesvyrancios? Uzaugo graziai, issisakojo, zydi, bet nesvyra g.gif Ar turetu nusvirti, kai paaugs?
Atsakyti
QUOTE(kar @ 2011 05 19, 11:05)
Na ka, mano pirmas blynas kaip ir neprisvilo. Bet... ant seklyciu pakelio buvo uzrasyta "balkonines" gali buti, kad nesvyrancios? Uzaugo graziai, issisakojo, zydi, bet nesvyra  g.gif Ar turetu nusvirti, kai paaugs?

Tos balkoninės nesvyrančios schmoll.gif Manau, jau galit viršūnes pradėt skabyt, nes kitaip jos labai išstypsta ir nebegražiai atrodo...
Papildyta:
Pagaliau ir aš sulaukiau pirmo pilnavidurės žiedo smile.gif Labai jau ilgai jos skleidžiasi smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2011 05 20, 10:47)

Pagaliau ir aš sulaukiau pirmo pilnavidurės žiedo smile.gif Labai jau ilgai jos skleidžiasi smile.gif
user posted image

user posted image


wau, koks grooozzzis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2011 05 20, 10:47)

Pagaliau ir aš sulaukiau pirmo pilnavidurės žiedo smile.gif Labai jau ilgai jos skleidžiasi smile.gif


Tiesiog tobula wub.gif
Mano pilnavidurės labai greitai auga,turėtų būti lašišinės spalvos su balta
Atsakyti
labai gražūs žiedai, tiesiog nuostabūs wub.gif , ir pas mane pražydo pilnavidurės ax.gif
Atsakyti
Dėkui smile.gif Aš taip pat likau patenkinta rezultatu, ir spalva labai patinka smile.gif Dabar tik lauksiu kol daugiau žiedų prasiskleis, sukrauta jų jau nemažai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2011 05 20, 10:47)
Tos balkoninės nesvyrančios  schmoll.gif Manau, jau galit viršūnes pradėt skabyt, nes kitaip jos labai išstypsta ir nebegražiai atrodo...
Papildyta:

Pas mane zydi tokios pacios.. bet noriu paklaust-ar tokios ir turejo but? nes as pirkau tokiu paciu,garbanotu,seklas,bet baltas su ryskiai rozine, o zydi-baltos su violetine.. smile.gif
Atsakyti
Tai pasitaiko, kad spalva neatinka parodytos ant pakelio smile.gif O aš tokios spalvos ir pirkau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fussy: 20 gegužės 2011 - 12:21
turiu neprotinga klausima lotuliukas.gif

kaip tas virsuneles nuskabyt? kurioj vietoj? pas mane gelytes dar maziukes, bet jau krauna pumpurus, noreciau, kad butu veslesni krumeliai blush2.gif
Atsakyti