Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(Darsė @ 2011 05 11, 08:50)
bet mylėsiu ir tokius bigsmile.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Rutele_S @ 2011 05 10, 17:57)
1juraciukas, aciu, pati juos papuosiau bigsmile.gif

Aš irgi norėjau vazonus pagirti smile.gif Dekupažas? smile.gif
Atsakyti
Darse, kokie grazus wub.gif
Aha, kazkas is tos serijos, dekupazo, elementarus labai ir skubus biggrin.gif turejo but su sendinimais ir pan, taciau nebuvo laiko biggrin.gif
Atsakyti
O as vakar prasiejau per savo petuniju virsunes, puse nuskabiau, kitos puses ne... Kazi nebusiu prisidirbusi... g.gif Tuos nuskabytum sukisau zemen, prilaisciau stmuliatorium, naiviai tikiuosi, kad gal prigis... Bus matyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2011 05 11, 11:50)

Pagal jos nuotrauką ant sėklų pakuotės tikėjausi šviesesnių žiedų, bet mylėsiu ir tokius bigsmile.gif


O gal net ir grazesnes tokios, nei turejusios buti sviesesnes? unsure.gif man labai grazi spalvyte wub.gif Laukiu ir as savuju pilnaviduriu ziedeliu, bet.....kadangi veliau pasisejau, teks laukti ilgai ax.gif

QUOTE(Rutele_S @ 2011 05 11, 12:38)

Aha, kazkas is tos serijos, dekupazo, elementarus labai ir skubus biggrin.gif turejo but su sendinimais ir pan, taciau nebuvo laiko biggrin.gif


Uztenka ir tokio grozio... Kaip bebutu gaila, paauge petunijos uzdengs ir si grozi. Kaip sulapos, suzydes-vazonas liks nematomas.
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2011 05 11, 11:50)

Pražydo  mano pilnavidurė, užauginta iš sėklos  wub.gif :



wau bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Mano surfinijos dar nedidelės, bet neblogai žydi smile.gif

user posted image

user posted image

Ir pilnavidurės žiedo jau tikiuosi už poros dienų sulaukti smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2011 05 11, 11:50)
user posted image

Pagal jos nuotrauką ant sėklų pakuotės tikėjausi šviesesnių žiedų, bet mylėsiu ir tokius bigsmile.gif

Kokia grazi wub.gif
Atsakyti
Laukiu kol sutankės ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 05 12, 20:53)
Laukiu kol sutankės  ax.gif
user posted image

terasa wub.gif maumedis? o jei i tema tai gelytes labai fainos, as jau kitiems metams sarasiuka pasidariau ko noriu, maniskes pakabintos ant balkoniuku jau svirt pradejo ir suzydejo- turbut grynas oras patiko
Atsakyti
Taip, maumedis ax.gif Bet šitie vazonai turėtų ateity keliauti ant tvoros, kuri dar tik statoma biggrin.gif O gėlytėms grynas oras kaip vitaminai thumbup.gif
Atsakyti
Surfiniju tresimui tinka meslas? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2011 05 11, 11:50)
Prasideda džiugus laikas šioje temoje- žiedų turėtų tik daugėti kasdien thumbup.gif

Pražydo  mano pilnavidurė, užauginta iš sėklos  wub.gif :

user posted image

Pagal jos nuotrauką ant sėklų pakuotės tikėjausi šviesesnių žiedų, bet mylėsiu ir tokius bigsmile.gif

ir pas mane pražydo tokia pati, su sėklų pokelio paveikslėliu taip pat skiriasi matyt čia jau bloga foto įdėta g.gif , o kita pražydo raudona su baltu pakraštėliu o turėjo būti ryškiai rožinė su baltu pakraštėliu, bet vistiek labai gražu, ai dar viena iš pilnaviduriu pražydo ne pilnavidurė tik spalva ta pati ( TAI VA KOKIE CIRKAI bigsmile.gif )
Atsakyti