Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(tinute84 @ 2011 05 09, 15:43)
sveikutes, na as siandien is vienkartiniu indeliu perkeliau i krepselius ir paliksiu visam lauke

tinute84 , atsigavo jusiskes, siluma ir grynas oras padarys savo, subujos ir be trasu, ka tik persodintu kiek zinau nelabai ir galima trest
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toza: 09 gegužės 2011 - 16:39
Aš kai persodinu palaistau tik paprastu vandeniu, o trąšom laisčiau tik po savaitės, pusantros po persodinimo, kai jau mačiau, kad gėlytės pilnai įsitvirtino.
Atsakyti
aciu mergaites uz patarimus
Atsakyti
Labukas,

Pasiziurejau kaip kitu gelytes atrodo...tai ir nusiraminau. Visu skirtingos. Vienu dideles, zydincios, kitu mazutytes. Zodziu pas mane kai ju daug, tai visokiu yra. Ir jau su pirmaisiais ziedeliais, ir maziukes....(skirtingu laiku sejau, sejau kaip ka turejau...seklu ir laiko, bei nuotaikos) tai visos ir skirtingos. Viena seja tai kaip isdygo...taip ir pamirso ka toliau daryti. Galvoja-augti ar ne......
Dauguma ju, kad ir skabiau virsunes...vistiek kokios tai nutysusios verysad.gif Aisku issisakos, bet kol jos pavirs krumais-jau rudeniop bus doh.gif
gana, laksciau kaip kate su kaciukais su tais petuniju vazoneliais. pasiklausiau, kad salnu nebebus-i lovelius, vazonus...ir stop nesiojimams. Lai pratinasi prie to, kas ju laukia ir lai atlieka savo pareiga. Puosia kiema ir namus. Stai taip as nusiteikusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2011 05 09, 16:59)

drinks_cheers.gif mano svyrancios ir nesvyra, ir ka dabar daryt...nepasvirsiu as uz jas, ryt paprasysiu ,kad vyras pritvirtintu prie balkoniuku, ir tada tures patikt joms taip kaip yra...pas mane iseina, kad tie loveliai kabes pietryciu pusej ir siaures rytu, ir kadangi tarp dvieju namu tie langai, tai toks lengvas skersvejukas pastoviai... gelytes, kurias isnesiau siandien i lauka, iskart nulepo- nesuprato turbut kaip kas, o dar ir saule kaitri pasitaike, bet jau ziuriu i vakara atsigauna...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toza: 09 gegužės 2011 - 17:11
Vakar vakare isnesiau dalį petunijų į lauką ir ryte jos atrodė puikiai, tikriausiai patiko biggrin.gif reiks jau visas išgabenti laukan tongue.gif
Atsakyti
sveikutes, as saviskes jau gal kokia savaite isnusus laukan, na ir atrodo nieko atlaike ir tas nerimtas salnas kur neseniai buvo...tiesa, buvo siokia tokia pastoge tai gal ju nepasieke g.gif Tik idomu, kodel nekrauna ziedeliu, gal patresti, va tokios mano, kazin kaip manot kada ziedeliu tiketis:

user posted image
user posted image
ir patarkit ka man skabyti, atrodo neblogai sakojasi, krumijasi, nieko neskabiau ir gal nereikia? tiesa, pas mane darzelines patunijos, jauciu nelabai ir svirs, ai dzin bele zydetu biggrin.gif
Atsakyti
PAsirodysiu savo pirmuosius ziedelius ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LoveKitty: 10 gegužės 2011 - 09:56
QUOTE(Rutele_S @ 2011 05 10, 08:53)
sveikutes, as saviskes jau gal kokia savaite isnusus laukan, na ir atrodo nieko atlaike ir tas nerimtas salnas kur neseniai buvo...tiesa, buvo siokia tokia pastoge tai gal ju nepasieke g.gif  Tik idomu, kodel nekrauna ziedeliu, gal patresti, va tokios mano, kazin kaip manot kada ziedeliu tiketis:


Greitai tie ziedeliai bus. Bet vazonai kokie grazuciai wub.gif

QUOTE(LoveKitty @ 2011 05 10, 10:55)
PAsirodysiu savo pirmuosius ziedelius ax.gif
[url=http://%




Tikrai zavus ziedeliai wub.gif
Atsakyti
1juraciukas, aciu, pati juos papuosiau bigsmile.gif oi tai lauksim ziedeliu thumbup.gif o kaip del skabymo, reikia?
Atsakyti
sian ryte isejus laukan mane surfinija nudziugino - pirmas ziedas prasiskleide smile.gif
jau gal savaite pumpuriukas buvo, o sian jau visu grazumu pasirode wub.gif
dziaugiuos del to, kad is mazo sodinuko pati pirma karta issiauginau smile.gif
kitamet jau ir sesiu pati smile.gif thumbup.gif

beje, del skabymo, tai nuzydejusius ziedus nuskabau.
laistau su trasom zydinciom gelem karta , dukart per savaite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~lullaby~: 11 gegužės 2011 - 07:59
Prasideda džiugus laikas šioje temoje- žiedų turėtų tik daugėti kasdien thumbup.gif

Pražydo mano pilnavidurė, užauginta iš sėklos wub.gif :

user posted image

Pagal jos nuotrauką ant sėklų pakuotės tikėjausi šviesesnių žiedų, bet mylėsiu ir tokius bigsmile.gif

Atsakyti