Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(Saulyte8 @ 2011 05 08, 18:56)
Neatsilaikiau šiandien ir va koky groži nupirkau,kažkaip nematyta visai. O tie žali pakraščiai ir sužavėjo.Kažin ar jie ir toliau tokie bus

wub.gif cia tokia veisle" Pretty Much Picasso"
user posted image user posted image
Atsakyti
labai įdomi gėlė
Atsakyti
gal jau i lauką nešate petunijas, ar jau būtų galima palages grąžint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyte8 @ 2011 05 08, 20:56)
Neatsilaikiau šiandien ir va koky groži nupirkau,kažkaip nematyta visai. O tie žali pakraščiai ir sužavėjo.Kažin ar jie ir toliau tokie bus



Mačiau apie šitą veislę rašo šio men. Sodo spalvų žurnale. bigsmile.gif

QUOTE(Neili @ 2011 05 09, 12:25)
gal jau i lauką nešate petunijas, ar jau būtų galima palages grąžint?  g.gif

Mano petunijos pasibaigus šalnoms jau nakvoja lauke, bet jei kurią naktį praneš vėsiau parsinešiu namo. ax.gif Lauke daug gražiau auga.
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 05 09, 10:25)
gal jau i lauką nešate petunijas, ar jau būtų galima palages grąžint?  g.gif

bandysiu siandien viena loveli isnest, , paziuresiu kaip patiks, jei viskas gerai, tai ryt grazinsiu balkoniukus
Atsakyti
tai gerai ir as šiandien išnešiu kelis lovelius tongue.gif , namie palangės erdvesnės taps, kaip laukiu to momento tongue.gif
Atsakyti
Baltai pavydziu jums,kad jusu gelytes jau zydi 4u.gif O mano taaaip letai auga,gal iki rudens ir pasirodis geliu doh.gif Sejau,kaip ir dauguma,vasario pradzioje,daug sejau,bet po to kai ispikavau i atskirus vazonelius,man dauguma isnyko,tiesiog rasdavau nuvytus,kai pakeli,tai gele visai be saknu doh.gif Nupirkau saknu stimuliatori,persodinau naujai,vos vos pajudejo,lyg ir auga,bet lapu spalva tokia sviesi,vos ne salotine,ir stiebas pats labai plonas verysad.gif Isnesu i balkona kai palankus oras,tegul kvepuoja smile.gif Praeitais metai sejau savo rinktas seklas,tai tokiu laiku ir mano gelytes zydejo,o dabar...Taip gaila.. verysad.gif nzn ka daryti,jau norisi balkona puosti,o ne turiu kuom.
Gal patarsyte ka su mano gelemis daryti? 4u.gif Gal trasu dar kokiu nupirkti?
Atsakyti
Sulaukiau ir as pirmo ziedelio:
user posted image
p.s i pietine puse loveliai stovejo, tai perkeliau- matosi, jiems ten per karsta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toza: 09 gegužės 2011 - 11:51
QUOTE(Nanita @ 2011 05 09, 12:12)
Baltai pavydziu jums,kad jusu gelytes jau zydi 4u.gif O mano taaaip letai auga,gal iki rudens ir pasirodis geliu doh.gif Sejau,kaip ir dauguma,vasario pradzioje,daug sejau,bet po to kai ispikavau i atskirus vazonelius,man dauguma isnyko,tiesiog rasdavau nuvytus,kai pakeli,tai gele visai be saknu doh.gif Nupirkau saknu stimuliatori,persodinau naujai,vos vos pajudejo,lyg ir auga,bet lapu spalva tokia sviesi,vos ne salotine,ir stiebas pats labai plonas verysad.gif Isnesu i balkona kai palankus oras,tegul kvepuoja smile.gif Praeitais metai sejau savo rinktas seklas,tai tokiu laiku ir mano gelytes zydejo,o dabar...Taip gaila.. verysad.gif nzn ka daryti,jau norisi balkona puosti,o ne turiu kuom.
Gal patarsyte ka su mano gelemis daryti? 4u.gif Gal trasu dar kokiu nupirkti?

Sveika,
ir man panasiai. sejau vasario 28, o jie atrodo lyg ka tik isdyge... yra keli maziukai lapeliai, gal 4-6, irgi bliskus. tarsi sustojo vietoj verysad.gif ko tik nedariau, ir i lauka nesiau ir stimuliatoriais purskiau... itariu kad neaugo del blogos zemes, o sejau i "senelio komposta"
Tai va nusipirkau zalioj stotelei gero komposto balkoninem gelem, ir persodinau i lovelius vakar. dabar stovi lauke saulutej, tikiuosi atsigaus ir pavis kitus rolleyes.gif
Atsakyti
Bandysiu ir as dar karta persodinti,ir sodinsiu jau i didesnius lovelius gal ir mano atsigaus ir pavis kitus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2011 05 09, 15:08)
Bandysiu ir as dar karta persodinti,ir sodinsiu jau i didesnius lovelius gal ir mano atsigaus ir pavis kitus smile.gif

pabandykit is kart i didelius lovius, i tuos kuriuose ir planuojat visa vasara augint, manau turetu atsigaut, pas mane tai tos nuvarge, kurioms pritrukau loviu ir palikau daigyklelese, isstypo ir nuskurdo...
Atsakyti
sveikutes, na as siandien is vienkartiniu indeliu perkeliau i krepselius ir paliksiu visam lauke, siaip kasdien isnesdavau i lauka, bet nakciai parnesdavau...pas mane kasdien apie+20 +23, tai manau, pats tas lauke jau palikti su visam..tik dabar galvoju, gal reikia jas palaistyti tokiais preparatais, kad geriau augtu???? g.gif user posted image
Atsakyti