Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

NEILI, dar truputeli lukterk ir tikrai pasirodys ziedeliai.auginu antrus metus pilnavidures ir labai dziaugiuos ju ziedais,jos man nebijo nei lietaus ,nei veju. daigeliai tavo labai grazus.
Atsakyti
QUOTE(daliasmi @ 2011 05 04, 10:35)
NEILI, dar truputeli lukterk ir tikrai pasirodys ziedeliai.auginu antrus metus pilnavidures ir labai dziaugiuos ju ziedais,jos man nebijo nei lietaus ,nei veju. daigeliai tavo labai grazus.

aciū blush2.gif , tai labai gerai kad nebijo vėjų nes žadu dėti ant siaurinės palangės. o žiedai jų mane pernai taip sužavėjo kai merginos rodė savo grožius tai šiemet ir aš todėl bandau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 05 03, 21:03)
labas vakarelis, toki salta vakara atejau paspalvinti temos ir pasirodyti kaip augam  blush2.gif


Kaip grazu wub.gif
as tai dar neleidziu zydeti,nuskabau ziedelius noriu,kad isisakotu geriau,tada gales zydeti ax.gif
Atsakyti
Mergaites, kokius substratus/kompostus naudojat, persodinant gelytes i lovelius?
Atsakyti
mergaites, negaliu patiketi, isnesiau savo mazus sodinukus i lauka, lauke apie+ 15 +20, visa diena laikau, o vakare parnesu atgal ..bet per 3dienas jie taip paaugo, kad negaliu net patiketi...dar kokia savaite ir persodinsiu i krepselius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2011 05 04, 22:34)
mergaites, negaliu patiketi, isnesiau savo mazus sodinukus i lauka, lauke apie+ 15 +20, visa diena laikau, o vakare parnesu atgal ..bet per 3dienas jie taip paaugo, kad negaliu net patiketi...dar kokia savaite ir persodinsiu i krepselius  4u.gif  4u.gif  4u.gif

thumbup.gif taip grynas oras visiems i naudą pasirodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 05 03, 20:03)
labas vakarelis, toki salta vakara atejau paspalvinti temos ir pasirodyti kaip augam  blush2.gif


user posted image



Neili, labai nerealios Jusu gelytes wub.gif norejau paklaust, kokios cia veisles sitos svyrancios, kur nuotraukyte palikau.

p.s maniskes pagaliau irgi pradejo krauti ziedus, tikiuosi greit sulauksiu, nes labai smalsu kokia spalva bus, sejau kaip "lasisine", bet kol kas matau va ka: user posted image
Atsakyti
QUOTE(toza @ 2011 05 06, 10:44)
labai smalsu kokia spalva bus, sejau kaip "lasisine", bet kol kas matau va ka: user posted image

ir man panašu kad lašišinė o toje nuotraukoje yra Salmon Velvet-sėkluvos, bet realiai spalva truputį kitokia nei nuotraukoje. Čia galite pažiūrėti:
http://www.sekluva.l...talogas/gėlės
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 05 06, 09:55)
ir man panašu kad lašišinė o toje nuotraukoje yra Salmon Velvet-sėkluvos, bet realiai spalva truputį kitokia nei nuotraukoje. Čia galite pažiūrėti:
http://www.sekluva.l...talogas/gėlės

4u.gif skiriasi nuo paveiksliuko, bet vis tiek labai grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 05 03, 18:03)
o vaikeliai apskabyti veliau ir va jau kokie;

O man su tais vaikais nieko nesigavo doh.gif Tiek buvau prisiskabius, stovi jau kokį mėnesį ir vienas po kito pradėjo nykt verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Neili @ 2011 05 03, 18:03)

Šitas aš irgi turiu, tik dar žiedų nesulaukiau, graži spalva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2011 05 07, 10:17)
Šitas aš irgi turiu, tik dar žiedų nesulaukiau, graži spalva smile.gif


tikroveje spalva dar grazesne
Atsakyti
Neatsilaikiau šiandien ir va koky groži nupirkau,kažkaip nematyta visai. O tie žali pakraščiai ir sužavėjo.Kažin ar jie ir toliau tokie bus
user posted image
Atsakyti