Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(Kulke @ 2011 04 30, 22:46)
Parsinesiau savo "vaikus"(petunijas) siai nakciai namo miegot is siltnamio  biggrin.gif  Baisiai baisu, kad nesusaltu  blush2.gif
Tikrai lauke, lovelyje, graziau auga nei, kad namie  thumbup.gif  Matyt saulyte ir tikra sviesa savo daro  smile.gif

drinks_cheers.gif

Aš visai sav. parnešiau į vidų, nes pasižiūrėjau prognozes, tai kai kurie psl. rodo net iki -2 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2011 04 30, 23:28)
Žiūriu UK gyvenat, kiek žinau dabar ten tikrai šilta, aš šiuos indukus jau neščiau į lauką, ir greičiau augtų, ir namie palangė neapkrauta būtų, o sulaukus pirmų žiedų jau ir į lovelius sodinčiau. Bet čia gal tik aš taip daryčiau  smile.gif



aciu, 4u.gif 4u.gif 4u.gif
dabar jau pora dienu i lauka nesu, saule swiecia, o nakciai vel parnesu atgal blush2.gif
Atsakyti
mergaites padekit surast petunija, pasodinau geles ir nepamenu kur kas, viename indelyje pietunija, kitame ne,
user posted image
user posted image
aciu
flirt.gif
Atsakyti
pirmoj nuotraukoj petunijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 05 02, 10:44)
pirmoj nuotraukoj petunijos  4u.gif

aciu, taip ir galvojau.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes
Noreciau patarimo - kadangi taip gavosi, kad siemet turiu galimybe pasipuosti petunijomis terasa, taciau pati kol kas dar daigu nesodinau (tikiuosi kitais metais pati jau sodinsiuos), todel noriu nusipirkti tu daigu. Ziurinejau turguj daigas po 2-3 Lt, bet manau, kad lauke sodinti dar ankstoka, gi bus dar cia tu salciu. Tad mastau, ar nusipirkti tu daigu dabar ir pasideti kambary ant palanges, ar vis tik palaukti siltesniu oru, kol bus galima drasiai sodinti lauke, bet bijau, kad veliau gali labai sukilti daigu kainos. Kaip patartumete is savo asmenines patirties?
Atsakyti
daigai nestovi vietoje tiek augdami namie, tiek pas pardavėjus smile.gif . Tie patys pardavėjai jau turės tik stipriai paaugintas - kaina todėl ir padidėja. Tačiau yra ir pliusų, krūmeliai gražiai formuoti, beveik pilnai žydintys. Atkrenta tikimybė prisipirkti per daug. Na, pačiai spręst 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 02 gegužės 2011 - 10:12
QUOTE(zvejodukra @ 2011 05 02, 11:03)
Sveikutes
Noreciau patarimo - kadangi taip gavosi, kad siemet turiu galimybe pasipuosti petunijomis terasa, taciau pati kol kas dar daigu nesodinau (tikiuosi kitais metais pati jau sodinsiuos), todel noriu nusipirkti tu daigu. Ziurinejau turguj daigas po 2-3 Lt, bet manau, kad lauke sodinti dar ankstoka, gi bus dar cia tu salciu. Tad mastau, ar nusipirkti tu daigu dabar ir pasideti kambary ant palanges, ar vis tik palaukti siltesniu oru, kol bus galima drasiai sodinti lauke, bet bijau, kad veliau gali labai sukilti daigu kainos. Kaip patartumete is savo asmenines patirties?

as pirkciau dabar, sudeciau i lovelius, juk terasoje i zeme nesodinsi..ir laikyciau namie, nedaug liko iki silumos, pora savaiciu gal.. unsure.gif
Atsakyti
man toks kalusimas kilo... pirkau petuniju daigelius, jie dar tokie nedidukai, bet jau ziedus krauna. Ar man nuskinti tuos ziedus ar leisti zydeti? Mastau, kad jei nenuskinsiu ziedu, tai man jos leciau augs g.gif nors gal ir klaidingai mastau
Atsakyti
QUOTE(Nulika @ 2011 05 02, 10:40)
mergaites padekit surast petunija, pasodinau geles ir nepamenu kur kas, viename indelyje pietunija, kitame ne,
user posted image
user posted image
aciu
flirt.gif


Petunija pirmame indelyje smile.gif
Atsakyti
labas vakarelis, toki salta vakara atejau paspalvinti temos ir pasirodyti kaip augam blush2.gif

sitos nuotraukoje mamyte ir vaikeliai kaip as vadinu, didzioji seta sausio 1, o vaikeliai apskabyti veliau ir va jau kokie;
user posted image

cia kitos rusie vaikeliai
user posted image

o cia dar svyrancios 2 rusys
user posted image
user posted image

o dabar prasau pagalbos g.gif , pirmi metai auginu pilnavidures petunijas, pasejau sausio gale, bet jos dar visai nezydi, krumeliai dideli stambus o ziedu vis nesulaukiu, gal ka nors darau ne taip, ar cia taip turi buti?
user posted image
Atsakyti
siandien ir as prisipirkau daigeliu bigsmile.gif
tik dabar man jus patarkit.. ar reikia ka nors jiems padaryti, ar jie patys pasidarys 'riebesni'? biggrin.gif ta prasme augdami issikeros? nes dabar sprindzio dydzio..

be to, kuo tresiate?
Atsakyti