Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(IngridaB @ 2011 02 09, 14:38)
Tai,kad man laiko dar yra. mirksiukas.gif

o ką rašo apie žydėjimą? kada laukti žiedų?

na kovo pradžia dar dar, bet kovo pabaigoj - balandį tau jau tikrai per vėlu sėti, nebent žiedų norima sulaukti tik vasaros vidury g.gif juk net daigeliais jau vasario pabaigoj, kovo pradžioj parduotuvės ima prekiauti.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 02 09, 15:55)
o ką rašo apie žydėjimą? kada laukti žiedų?

na kovo pradžia dar dar, bet kovo pabaigoj - balandį tau jau tikrai per vėlu sėti, nebent žiedų norima sulaukti tik vasaros vidury g.gif juk net daigeliais jau vasario pabaigoj, kovo pradžioj parduotuvės ima prekiauti.

Pikuoti,gegužę-birželį.Žiedų laukti-birželio-rugsėjo mėnesiais. g.gif
Atsakyti
sveikutes,
as cia pas jus naujoke 4u.gif
petunijas auginsiu antrus metus

QUOTE(IngridaB @ 2011 02 09, 15:14)
Pikuoti,gegužę-birželį.Žiedų laukti-birželio-rugsėjo mėnesiais. g.gif


labai abejoju kad sulauksi ziedu birzelio menesi jei sodinsi kovo pab. balandi schmoll.gif bet aisku gali sodinti kada nori, jei tau uzteks kad zides pusantro menesio cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dymaxxx @ 2011 02 09, 18:45)
sveikutes,
as cia pas jus naujoke  4u.gif
petunijas auginsiu antrus metus
labai abejoju kad sulauksi ziedu birzelio menesi jei sodinsi kovo pab. balandi  schmoll.gif bet aisku gali sodinti kada nori, jei tau uzteks kad zides pusantro menesio cool.gif

Na auginu jau daugelį metų ir sėju,tada,kada būna parašyta ant pakelio. bigsmile.gif bigsmile.gif Juk rašoma irgi ne ant durniaus. mirksiukas.gif Sudygusios petunijos labai greitai auga ir tikrai nenoriu,kad jos be šviesos išstyptų. g.gif
Atsakyti
Viena, kas yra parašyta ant pakelio, visai kas kita - forumiečių patirtis biggrin.gif
Ant pakelio dar parašo, kad sudygsta per 14-17 dienų, o dažniausiai daigeliai pasirodo po 5-10 dienų
Ant pakelio parašo "surfinija", nors čia jau buvo išaiškinta, kad surfinijos dauginamos nuskynus ūgliuką, o ne sėklom.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 02 09, 15:14)
Pikuoti,gegužę-birželį.Žiedų laukti-birželio-rugsėjo mėnesiais. g.gif

dar labai ir nuo pavasario priklauso. Juk buvo, kad po vėlykų (kažkur nuo balandžio vidurio) karščiai nežmoniški ir jokio atvėsimo. Tais pavasariais jau galima buvo kabinti pilnai susiformavusius krūmelius. Iki birželio vidurio laukti - prarasti beveik trys mėnesiai.
Atsakyti
Pernai sėjau kovo 18 d., tai manau kad buvo pats paskutinis laikas kada galima sėti tokias gėles, tikrai vėliau nesėčiau geriau jau daigeliu paieškočiau.
Dabar pas mane jau 3 lapeliai, galvoju kada reikes išpikiuoti? nu gėlininkės patarkit aš kažkaip pamiršau kaip ten pernai dariau g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 02 09, 15:14)
Pikuoti,gegužę-birželį.Žiedų laukti-birželio-rugsėjo mėnesiais. g.gif

tai patarčiau nekreipti dėmesio į tai kas rašoma ant pakiukų, o pasikliauti ne pirmus metus auginančių šias gėlytes patirtimi 4u.gif

Pvz mano patirtis tokia: pernai sėjau vasarį, žiedų sulaukiau gegužės pabaigoj, ir mane žiedai lepino iki pat spalio, tiksliai jau net nepamenu kada lovelius nukabinau, bet žiedų buvo likę dar, tiesiog lapai ir stiebai jau buvo nurudavę ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Neili @ 2011 02 09, 21:18)
Dabar pas mane jau 3 lapeliai, galvoju kada reikes išpikiuoti? nu gėlininkės patarkit aš kažkaip pamiršau kaip ten pernai dariau  g.gif

kai pasirodo keli tikrieji lapeliai, o keli ir aš jau negaliu pasakyti tongue.gif šiemet reikia užsirašinėti, nes su atmintim žiūriu ne kas biggrin.gif
Atsakyti


kai pasirodo keli tikrieji lapeliai, o keli ir aš jau negaliu pasakyti tongue.gif šiemet reikia užsirašinėti, nes su atmintim žiūriu ne kas biggrin.gif
[/quote]

ačiū , reikia pradėti užsirašinėti ir man tongue.gif
Atsakyti
Šiandien pasėjau ir jau laukiu daigų biggrin.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif ir aš šiandien dar pasėjau
Atsakyti
O as susiruosiau siandien seti,bet paziurejau,kad geles seti palanku 19d,o siandien darzoves palanku,tai pasejau paprikas vietoj petuniju. Siemet pirmi metai,kaip bandau vadovautis sejos kalendoriumi.
Atsakyti