Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

Pastebėjau, kad per tas tris dienas lauke daigiukai daug gražiau greičiau auga wub.gif Šnd ruošiu likusius lovius į balkoną. Tik vat šiąnakt nepaliksiu, žada lietų, griaustinį rolleyes.gif
Namie tose daigyklose laabai lėtai auga, jau ir geltonuoti nori.... o vat balkone lovyje atsigauna tongue.gif
Atsakyti
g.gif O jos ką, bijo lietaus? g.gif
Ar dėl kokių prieasčių įnešt ketinat? Kai šalnos bus, tai ir aš jas parsigabensiu, bet kol šalnų nėra tegu sau būna. Jau taip gražiai atsigavo, taip džiaugiasi būdamos kieme tongue.gif
Aš jau ir fuksijas ir bakopas kieme palikau. Patenkintos visos tongue.gif
Atsakyti
As irgi savo surfinijas dienai isnesiau i siltnami, patinka joms ten, jau ziedelius krauna thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 04 27, 09:18)
g.gif  O jos ką, bijo lietaus?  g.gif
Ar dėl kokių prieasčių įnešt ketinat? Kai šalnos bus, tai ir aš jas parsigabensiu, bet kol šalnų nėra tegu sau būna. Jau taip gražiai atsigavo, taip džiaugiasi būdamos kieme 

Bijau, kad paskandins. Vazonus kabinu į išorę, tai į juos ne tik lyja, bet ir bėga srove nuo kitų aukštutinių balkonų. Be to tik šnd pasodinau ax.gif
Atsakyti
O aš vakar persodinau petunijas svyrančias, gavosi 56 daigai thumbup.gif lotuliukas.gif ir tai dar kiti mažesni nepersodinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2011 04 27, 21:12)
O aš vakar persodinau petunijas svyrančias, gavosi 56 daigai thumbup.gif  lotuliukas.gif  ir tai dar kiti mažesni nepersodinti blush2.gif

oho bigsmile.gif čia visam kvartalui auginat tongue.gif , bet thumbup.gif , kad visi taip gėles mylėtų, tai ir pas mus gatvės ir kiemai būtų gražūs ir žmonės gal daugiau šypsotūsi ir būtų geresni.
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2011 04 27, 17:44)
Bijau, kad paskandins. Vazonus kabinu į išorę, tai į juos ne tik lyja, bet ir bėga srove nuo kitų aukštutinių balkonų. Be to tik šnd pasodinau ax.gif


Mano irgi kieme pakabintos, bet mano jau sodintos seniai
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 04 28, 08:34)
oho  bigsmile.gif čia visam kvartalui auginat  tongue.gif , bet  thumbup.gif , kad visi taip gėles mylėtų, tai ir pas mus gatvės ir kiemai būtų gražūs ir žmonės gal daugiau šypsotūsi ir būtų geresni.


Tai dalinsiu vieniem kitiem gelytes, norinciu yra biggrin.gif tai jau tikrai, kuo daugiau geliu tuo graziau bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes, noriu jusu paklausti, galit paziureti i mano daigelius ir pasakykit kiek mazdaug man laiko dar reikes laukti, kol galesiu jau i lovelius sodinti ir nesti i lauka... blush2.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 04 27, 06:18)
Aš jau ir fuksijas ir bakopas kieme palikau. Patenkintos visos  tongue.gif

Aš taip pat visas gėles ištrėmiau laukan, nebeapsikenčiau su džiunglėm ant palangės smile.gif Dėl sprigių kiek baiminausi, bet ir tos puikiai laikosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2011 04 30, 11:06)
sveikutes, noriu jusu paklausti, galit paziureti i mano daigelius ir pasakykit kiek mazdaug man laiko dar reikes laukti, kol galesiu jau i lovelius sodinti ir nesti i lauka... blush2.gif

Žiūriu UK gyvenat, kiek žinau dabar ten tikrai šilta, aš šiuos indukus jau neščiau į lauką, ir greičiau augtų, ir namie palangė neapkrauta būtų, o sulaukus pirmų žiedų jau ir į lovelius sodinčiau. Bet čia gal tik aš taip daryčiau smile.gif
Atsakyti
Parsinesiau savo "vaikus"(petunijas) siai nakciai namo miegot is siltnamio biggrin.gif Baisiai baisu, kad nesusaltu blush2.gif
Tikrai lauke, lovelyje, graziau auga nei, kad namie thumbup.gif Matyt saulyte ir tikra sviesa savo daro smile.gif
Atsakyti