Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(aiwita @ 2011 04 26, 12:11)
O aš jau vakar išnešiau į kiemą. Žiedų daugybė, gėlės irgi didžiulės
Nakvojo kieme. Visai patiko joms. Tik keista, kad saulė nepatinka. Vakar, kai išnešiau į kiemą tik apgeibo lapai. Paskui sugalvojau į pavėsį nunešt, vėl atsigavo. Ryte gražiausiai atrodė, dabar žiūriu, kad vėl lapai geibsta. Kiba saulė joms nepatinka?  g.gif

as irgi mastau kada cia isnest laukan surfinijas, nes dideles jau, ant palanges vos telpa. O nenusals jos? Juk geguzi naktimis dar salnu buna, paprastai tuomet kai vaismedziai zydi. Tai kaip darot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridyte: 26 balandžio 2011 - 16:00
QUOTE(ingridyte @ 2011 04 26, 17:00)
as irgi mastau kada cia isnest laukan surfinijas, nes dideles jau, ant palanges vos telpa. O nenusals jos? Juk geguzi naktimis dar salnu buna, paprastai tuomet kai vaismedziai zydi. Tai kaip darot?  g.gif

maniskes jau trecia paralauke..ir nakvoja thumbup.gif nusiskundimu kolkas neturi 4u.gif jei bussalnos..parsinesiu..bet kolkas tokiu nezada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 04 26, 17:02)
maniskes jau trecia paralauke..ir nakvoja thumbup.gif  nusiskundimu kolkas neturi 4u.gif  jei bussalnos..parsinesiu..bet kolkas tokiu nezada 4u.gif

aciu, tada ir as saviskes grusiu laukan biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
tik jos pas mane vakarinej pusej..tai saule ju nedegina..pratinasi thumbup.gif gal kokioj rytinej pusej pirma diena jomsir sokas butu..reiktu tada papratint g.gif ,bet siaip atsigavo jos..namie jaubuvo eme baltilapai ir siaip susenos darytis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 04 26, 17:07)
tik jos pas mane vakarinej pusej..tai saule ju nedegina..pratinasi thumbup.gif  gal kokioj rytinej pusej pirma diena jomsir sokas butu..reiktu tada papratint g.gif ,bet siaip atsigavo jos..namie jaubuvo eme baltilapai ir siaip susenos darytis blush2.gif

pas mane puse nedekinga - pietrytine doh.gif reiks papratint po truputi, nors ant pietrytines palanges visalaik stovi.
Atsakyti
As dar savas namie palaikysiu, bijau , kad nenusaltu. Siandien isnesiau palergonija, paziuresiu kaip sureaguos, jei viskas gerai, tada ir sitas grusiu lauk...
paaugo jau siek tiek, skabyt dar is nera ko, ziedu, net nesimato...
user posted image
Atsakyti
Vat ir norejau klausti, kada jau galima laukan isnesti petunijas, siandien isnesiau i balkona tik nekabinau dar o palikau prie sienos, kad jei ka lietus neuzlytu, vakaru pusej, kazin gerai? kitas kelias palikau rytinej pusej taip pat prie namo, kad nenukentetu jei lytu. kaip galvojat g.gif ir dar, darzelines patunijos, tai cia pas mane bus nesvyrancios tikrai ane?
Papildyta:
a, ir dar, kokiu atstumu viena nuo kt i loveli sodinat jas?
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2011 04 26, 16:52)

a, ir dar, kokiu atstumu viena nuo kt i loveli sodinat jas?

mano lovelis 40cm, sodinau 2vnt, bet panasu, kad bus per mazai joms vietos
Atsakyti
QUOTE(ingridyte @ 2011 04 26, 17:04)
aciu, tada ir as saviskes grusiu laukan biggrin.gif  4u.gif




na paskaiciusi, akd jus gelytes jau i lauka isnesete reikes ir man taip padaryti, tik akd dar bijau salnu kazakip
Atsakyti
QUOTE(toza @ 2011 04 26, 17:55)
mano lovelis 40cm, sodinau 2vnt, bet panasu, kad bus per mazai joms vietos

i 60 cm. sodinau po tris, bet jos mazai svyrancios po 25-40 cm. o kur svyra po 80-100 cm. sodinau po 2. ir as rytoj ryte isnesiu i lauka, nes pelargonijos jau kelias naktis buna lauke atviroj terasoje ir jauciasi puikiai, tai sakiau ir petunijas grusiu lauk, liks tik pomidorai karaliauti (turiu 2 pomidoriukus jau blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2011 04 26, 17:52)
Vat ir norejau klausti, kada jau galima laukan isnesti petunijas, siandien isnesiau i balkona tik nekabinau dar o palikau prie sienos, kad jei ka lietus neuzlytu, vakaru pusej, kazin gerai? kitas kelias palikau rytinej pusej taip pat prie namo, kad nenukentetu jei lytu. kaip galvojat g.gif  ir dar, darzelines patunijos, tai cia pas mane bus nesvyrancios tikrai ane?Papildyta:
a, ir dar, kokiu atstumu viena nuo kt i loveli sodinat jas?


Pas mane irgi tokios 4u.gif Man irgi idomu, ar uzdengs jos loveli? g.gif Gal zinote?
Atsakyti
QUOTE(ingridyte @ 2011 04 26, 17:00)
Juk geguzi naktimis dar salnu buna, paprastai tuomet kai vaismedziai zydi. Tai kaip darot?  g.gif


Aš tai savaitėlę dar namuose palaikysiu ax.gif . Nors nebeturiu jau kur jų dėti...

QUOTE(anikita @ 2011 04 26, 17:07)
namie jaubuvo eme baltilapai ir siaip susenos darytis blush2.gif


Matytum pas mane kokios "snieguolės" doh.gif . Ir nieko negaliu joms padaryti...
Atsakyti