Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 20, 17:22)
be gailesčio apkarpiau daigelius. Taip ar taip jos keliaus į lovelius tik birželio pabaigoj, tai dar spės užsiauginti tankesnes kasas  ax.gif


gal gegužio, o ne birželio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Musyte24 @ 2011 04 20, 19:47)
gal gegužio, o ne birželio? g.gif

birželio tongue.gif Tiesiog išvažiuosim ilgesniam laikui ir nebus kam palaistyti. Augs gėliukai loveliuose pavėsyje, tačiau nepakabinti.
Atsakyti
o as is daigyklos perkeliau i indelius maziukus, ir pagelte jie man visi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinute84: 20 balandžio 2011 - 21:23
QUOTE(tinute84 @ 2011 04 20, 21:21)
o as is daigyklos perkeliau i indelius maziukus, ir pagelte jie man visi  doh.gif

Atsigaus, kiek matesi nuotraukyteje, tai jie kaip "miskas" toje daigykloje buvo.
Atsakyti
Gal kas žinot kokia žemės PH turi būti surfinijoms? Kažkodėl jaučiu, jog šiemet blogos žemės užsipirkau, todėl man su gėlytėmis taip ir gavosi....
Va visos surfinijos baigia išbalti doh.gif , fuksijos nustojo augti ir jų labai pradėjo raitytis doh.gif , net serenčiai ir tie neauga, o baigia išmirti....

Tuoj apsižliumbsiu, nes dar taip man nebuvo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Musyte24 @ 2011 04 22, 13:26)
Gal kas žinot kokia žemės  PH turi būti surfinijoms? Kažkodėl jaučiu, jog šiemet blogos žemės užsipirkau, todėl man su gėlytėmis taip ir gavosi....
Va visos surfinijos baigia išbalti doh.gif , fuksijos nustojo augti ir jų labai pradėjo raitytis doh.gif , net serenčiai ir tie neauga, o baigia išmirti....

Tuoj apsižliumbsiu, nes dar taip man nebuvo verysad.gif

skaiciuku neziuriu, perku vokiska zeme gelem ( Tome philipse arba Ermitaze)
Atsakyti
QUOTE(toza @ 2011 04 22, 21:20)
skaiciuku neziuriu, perku vokiska zeme gelem ( Tome philipse arba Ermitaze)



Taip išeina, kad jau ir žemė lietuviška niekam tikus g.gif . Gal tikrai verta apie emigraciją pagalvoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Musyte24 @ 2011 04 23, 23:02)
Taip išeina, kad jau ir žemė lietuviška niekam tikus g.gif . Gal tikrai verta apie emigraciją pagalvoti blush2.gif

Tikus tikus ir lietuviska zeme ir seklos thumbup.gif daugiau meiles noro ir viskas bus ok, o kad kartais nepasiseka tai nereikia nukabinti nosies, visko pasitaiko ir su kitu saliu prekem, taip kad kantrybes 4u.gif
Atsakyti
O aš jau vakar išnešiau į kiemą. Žiedų daugybė, gėlės irgi didžiulės
Nakvojo kieme. Visai patiko joms. Tik keista, kad saulė nepatinka. Vakar, kai išnešiau į kiemą tik apgeibo lapai. Paskui sugalvojau į pavėsį nunešt, vėl atsigavo. Ryte gražiausiai atrodė, dabar žiūriu, kad vėl lapai geibsta. Kiba saulė joms nepatinka? g.gif
Atsakyti
o as noriu klausima uzduoti, kaip durna, tai ir nesupratu blush2.gif blush2.gif ka reiskia pikuoti???? ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2011 04 26, 13:17)
o as noriu klausima uzduoti, kaip durna, tai ir nesupratu  blush2.gif  blush2.gif  ka reiskia pikuoti????  ax.gif  ax.gif

kai paseji seklytes i zeme , sudygsta labai daug daigeliu, kad jie geriau augtu reikia kiekviena daigeli-siuleli persodinti i didesni inda , tai ir vadinama pikiavimu (p.s pikiuojama , kai augaliukai isleidzia bent pora tikru lapeliu)
Atsakyti
aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti