Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(toza @ 2011 04 18, 17:50)
taip is 2 seklyciu


oho, kiek daug, o pas mane 150 daigu wub.gif kur tiek reikes deti??? biggrin.gif o kai persodinsiu is daigyno i mazus indelius, reikes laistyti??? ar tik aptaskyti???
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2011 04 18, 17:12)
oho, kiek daug, o pas mane 150 daigu  wub.gif  kur tiek  reikes deti???  biggrin.gif o kai persodinsiu is daigyno i mazus indelius, reikes laistyti??? ar tik aptaskyti???

nelabai issivaizduoju kokio dydzio turi buti kiemas kad jame tilptu 150 daigu doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2011 04 18, 16:12)
oho, kiek daug, o pas mane 150 daigu  wub.gif  kur tiek  reikes deti???  biggrin.gif o kai persodinsiu is daigyno i mazus indelius, reikes laistyti??? ar tik aptaskyti???

as ir pagalvojau,kur jus 150 ruosiates susodint biggrin.gif , svyranciu as turiu nedaug gal 30, visos kitos stambiaziedes paprastos, jau pradejau dalint, nes tikrai visu nesusodinsiu...as persodinusi palaisciau, veliau irgi laistysiu...\p.s kai perkelsit i didesnius vazonelius palaistykit stimuliatoriumi, kad geriau isisaknytu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toza: 18 balandžio 2011 - 16:20
QUOTE(toza @ 2011 04 18, 17:07)
as turejau omeny , kai pats durpiniuose augini, pas mane jie zaliavo, sitos petunijos kur idejau nuotraukyte yra su nuimta plevele , persodinejau jas mazas, saknys dar nebuvo issikeroje

na, tokiu atveju tik papildomas darbas, kurio tikrai nereikėjo daryt wink.gif

Žaliuoja absoliučiai viskas, kas gauna drėgmės ir yra tinkama temperatūra dumbliams augti. Skaidriuose vazonėliuose taip pat pažaliuoja, nors daigai auginti ne durpinėse tabletėse. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(toza @ 2011 04 18, 18:18)
as ir pagalvojau,kur jus 150 ruosiates susodint  biggrin.gif , svyranciu as turiu nedaug gal 30, visos kitos stambiaziedes paprastos, jau pradejau dalint, nes tikrai visu nesusodinsiu...as persodinusi palaisciau, veliau irgi laistysiu...\p.s kai perkelsit i didesnius vazonelius palaistykit stimuliatoriumi, kad geriau isisaknytu


na, kai as pirkau , tai buvo tik po 100vnt daigu, plius50 dave dovanu... wub.gif
tai papuosiu kiema is abieju pusiu, dar ant palanges..na, kaip nors wub.gif vietos daug wub.gif kaip pirmam kartui..tai neisivaizdavau kiek ko reikes blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės gėlių mylėtojos 4u.gif

O mane bėda ištiko ir nebežinau kas čia yra g.gif .

Žodžiu surfinijos taip iššviesėjo, kad dabar nauji lapukai kurie auga, beveik jau balti blink.gif . Kas čia joms yra? Kad būtų vasara, žydėjimo metas, tai sakyčiau, kad trąšų trūksta, o dabar tai tiktai jos dar pilnai viskuom aprūpintos g.gif Žemėn irgi geron susodintos g.gif

Gal kas susidūrėt su tuom g.gif
Atsakyti
Musyte,man irgi tas pats atsitiko,laisčiau azotu ,bet visai nepadėjo schmoll.gif ko gero tai bus chlorozė -nuo jos tik geležies sulfatas gali išgelbėti.
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2011 04 18, 19:57)
Musyte,man irgi tas pats atsitiko,laisčiau azotu ,bet visai nepadėjo schmoll.gif ko gero tai bus chlorozė -nuo jos tik geležies sulfatas gali išgelbėti.


kas čia per liga? Jau keli metai surfinijas auginu, bet taip man dar nebuvo nutikę doh.gif Tai reikės rytoj bėgti geležies pirkti g.gif
Atsakyti
i lauka dar nenesat? gal jau paskutines salnos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2011 04 18, 19:57)
Musyte,man irgi tas pats atsitiko,laisčiau azotu ,bet visai nepadėjo schmoll.gif ko gero tai bus chlorozė -nuo jos tik geležies sulfatas gali išgelbėti.

g.gif
jei šaknys nepasisavina geležies, tai ne geležies sulfato reikia, o pakeisti substrato pH.
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 04 19, 06:27)
i lauka dar nenesat? gal jau paskutines salnos  doh.gif

as galvoju gal jau i siltnami isnesnesti g.gif Gal nesusals, ar jos bijo salnu?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 18, 16:58)
nereikėjo, auginti įprastai.

Pati sėju į durpines tabletes ir sudygus sėkloms nieko nenuiminėju, auga daigai toliau.
Tik kaip jie gali pradėt žaliuot, jei yra iškart, t.y. įsigijus, pasodinami į vazonėlius.

Beje, bandant nulupti plėvelę, pažeidžiamos augalo šaknys. Vieni augalai nėra jautrūs tokiam šaknų draskymui, kitos jautresnės ir gali taip ir neatsistatyt.

Didelis aciu, nuraminot 4u.gif O kuom patresti ir kas kiek laiko?
Atsakyti