Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(ina8001 @ 2011 04 18, 13:42)
persodinant nuo daigu saknu nulupti tokia kaip plevele (kaip suprantu, gal durpinese tabletese buvo susodinta)?

As asmeniskai nulupciau, pati sejau siemet i tuos durpinius maiselius( daugiau gyvenime to nedarysiu:), vienas persodinau tiesiai su jais i vazonelius, o kitoms nulupau ta plevele- tai mano manymu butent jos geriau auga, arba cia tik sutapimas
Atsakyti
mergaites, o ilgai reikai auginti indeli, pries persodinant ir isnesant i lauka???? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2011 04 18, 14:51)
mergaites, o ilgai reikai auginti indeli, pries persodinant ir isnesant i lauka???? wub.gif

galima ir visai mazytes nest i lauka, bet kai pavasaris toks saltas, tai nepatarciau ax.gif

dar patyrusiu "skabytoju" prasau patarimo ax.gif ikeliu nuotraukyte, vakar persodintu daigeliu, nelabai suprantu, ka galeciau nuskabyt.... g.gif (lovelis 40cm ilgio, kad apytiksliai isivaizduotumet kokio dydzio)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toza: 18 balandžio 2011 - 15:18
QUOTE(toza @ 2011 04 18, 15:50)
As asmeniskai nulupciau, pati sejau siemet i tuos durpinius maiselius( daugiau gyvenime to nedarysiu:), vienas persodinau tiesiai su jais i vazonelius, o kitoms nulupau ta plevele- tai mano manymu butent jos geriau auga, arba cia tik sutapimas

O as, kai suzinojau, kad yra tas maiselis, viena daiga iskapsciau, nulupau ir vel pasodinau, kitu nelieciau. Tai tas daigelis daug prasciau auga, o neliesti lyg ir bujot pradeda. Nezinau, kaip cia teisingai turetu buti. g.gif Ir ar persodinti likusius?
Atsakyti
QUOTE(ina8001 @ 2011 04 18, 15:24)
O as, kai suzinojau, kad yra tas maiselis, viena daiga iskapsciau, nulupau ir vel pasodinau, kitu nelieciau. Tai tas daigelis daug prasciau auga, o neliesti lyg ir bujot pradeda. Nezinau, kaip cia teisingai turetu buti. g.gif  Ir ar persodinti likusius?

mano manymu saknims prasimust per ta plevele sunkiau, bet jei pas jus matot , kad bujoja tie, kuriu nepalietet tai ir palikit... pas mane su tais maiseliais tai ne kas buvo, jie nuo sviesos zaliuot pradejo doh.gif kitais metais tik i zemes sesiu, ir pigiau, o ir skirtumo didelio nepastebiu
Atsakyti
QUOTE(toza @ 2011 04 18, 15:55)

dar gali paaugint o paskui soniniu šakelių pačius galiukus nuskabyt 9bent man taip atrodo g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 04 18, 15:31)
dar gali paaugint o paskui soniniu šakelių pačius galiukus nuskabyt 9bent man taip atrodo  g.gif )

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 04 18, 17:31)
dar gali paaugint o paskui soniniu šakelių pačius galiukus nuskabyt 9bent man taip atrodo  g.gif )

drinks_cheers.gif
Atsakyti
cia du krumiukai gavosi is 2 plensiuku????
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2011 04 18, 15:48)
cia du krumiukai gavosi is 2 plensiuku????

taip is 2 seklyciu
Atsakyti
QUOTE(ina8001 @ 2011 04 18, 14:42)
ar reikejo persodinant nuo daigu saknu nulupti tokia kaip plevele (kaip suprantu, gal durpinese tabletese buvo susodinta)?

nereikėjo, auginti įprastai.

Pati sėju į durpines tabletes ir sudygus sėkloms nieko nenuiminėju, auga daigai toliau.
Tik kaip jie gali pradėt žaliuot, jei yra iškart, t.y. įsigijus, pasodinami į vazonėlius.

Beje, bandant nulupti plėvelę, pažeidžiamos augalo šaknys. Vieni augalai nėra jautrūs tokiam šaknų draskymui, kitos jautresnės ir gali taip ir neatsistatyt.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 18, 15:58)
nereikėjo, auginti įprastai.

Pati sėju į durpines tabletes ir sudygus sėkloms nieko nenuiminėju, auga daigai toliau.
Tik kaip jie gali pradėt žaliuot, jei yra iškart, t.y. įsigijus, pasodinami į vazonėlius.



as turejau omeny , kai pats durpiniuose augini, pas mane jie zaliavo, sitos petunijos kur idejau nuotraukyte yra su nuimta plevele , persodinejau jas mazas, saknys dar nebuvo issikeroje
Atsakyti