Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(mamadonata @ 2011 04 18, 11:15)

O čia mano žiedeliai temos paspalvinimui.

wub.gif as skabysiu , jei tik bus ka, kol kas maniskes pleciasi i sonus
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 04 18, 12:15)

Labai labai wub.gif gražu, mano pilnavidures dar nekrauna pumpurėlių o taip laukiu, pačios tai labai vešlios šakojasi o žiedelių nerodo verysad.gif
Atsakyti
laba diena, mergaites 4u.gif 4u.gif nepykit , kad isiverziau i jusu tema, bet man reikia jusu pagalbos...pirma karta savo gyvenime sodinsiu petunijas, tai net nezinau nuo ko pradeti. Internetu uzsisakiau daigelius, tai siandien pristate, idedu foto , kaip atrodo, turiu net 150vnt ax.gif ax.gif Petunijas noriu sodinti kieme, i krepselius kabinamus...Tai galit dabar man patarti ka daryti su siais daigais????iskarto sodinti i krepselius, ir laukti kol isaugs didesni ..ar dar persodinti i didesniu indus, ir tik poto sodinti i krepseli ir nesti i lauka???? ir kiek vienetu reiketu sodinti i krepseli??? aciu labai uz pagalba... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Kiek matau lens.gif jie daigyklose... Aš persodinčiau į didesnius vazonėlius, kabinami krepšeliai labai daug vietos užimtų, nebent turite kur padėti. Kiek žinau augintojai 30-37 cm. kabinamam vazone sodina 1 daigelį ir užaugina kupstą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamadonata: 18 balandžio 2011 - 12:04
aga, jie daigykloje, aukstis apie 4 cm blush2.gif
aciu uz pagalba, persodinsiu dabar visus daigelius i didesni inda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2011 04 18, 14:19)
aga, jie daigykloje, aukstis apie 4 cm  blush2.gif
aciu uz pagalba, persodinsiu dabar visus daigelius i didesni inda mirksiukas.gif

Tikiuosi sodinsit ne daug daigelių į vieną indą, o kiekvieną daigelį i atskirą didesnį (9-12 cm.) vazonėlį blush2.gif
Atsakyti
[quote=tinute84,2011 04 18, 12:44]
lnternetu uzsisakiau daigelius, tai siandien pristate ...
is kokio internetinio puslapio uzsisaket?
Atsakyti
Svyrancias as visada skabau, tada daugiau sakeliu prileidzia. thumbup.gif .
Labai grazios tos pilnavidures, tik kiek as ju turejus, tai man labai neilgas sakelias uzaugina, pats krumas ir ziedai grazus, tik svyra nedaug doh.gif . Bet cia kam o reikia, gal tik man taip nepasiseke verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 04 18, 14:28)
Tikiuosi sodinsit ne daug daigelių į vieną indą, o kiekvieną daigelį i atskirą didesnį (9-12 cm.) vazonėlį  blush2.gif

aha, dabar ieskausi tu plasmasiniu vazoneliu, dabar kolkas randu tik 9 cm ilgio ir 10 cm plocio..Ar toks tiktu???
cccitrin, as uzsisakiau, is www.jerseyplantsdirect.com, nes pati gyvenu ne lt, tai man patogiau internetu
Aciu mergaites uz pagalba 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2011 04 18, 13:57)
Svyrancias as visada skabau, tada daugiau sakeliu prileidzia. thumbup.gif .
Labai grazios tos pilnavidures, tik kiek as ju turejus, tai man labai neilgas sakelias uzaugina, pats krumas ir ziedai grazus, tik svyra nedaug doh.gif . Bet cia kam o reikia, gal tik man taip nepasiseke verysad.gif

o as specialiai pirkau pilnavidures ten kur reikia mažiau svyrančių, nes irgi vienas raudau 30-40 cm, o kitas 20-25 cm, bet man taip reikėjo kad mažiau svirtų, o smarkiai svyrančių pilnavidurių sėklų neteko matyti g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Siemet bandziau sodinti petunijas, nepavyko, isdygo tik 2 is 20 ir tom jau amen...
Susinervinusi prisipirkau daigeliu, persodinau is daigyklu i didesnius vazonelius ir tikiuosi, kad sis variantas bus geresnis biggrin.gif Tik turiu klausima, jus jau atleiskit uz kvailuma, bet ar reikejo persodinant nuo daigu saknu nulupti tokia kaip plevele (kaip suprantu, gal durpinese tabletese buvo susodinta)?
Atsakyti
as tai snd kaip gavau sodyklose, bet dar laukiu indeliu, turetu per pora dienu pristatyti, tai vargsiukai daigeliai, pilni saknimis apsivynioje, taip prasosi persodinami, net gaila pasidare... verysad.gif
Atsakyti