Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(Wilmaw @ 2011 04 15, 21:27)
Sweikos, gal zinote nuo ko galetu pradeti geltonuoti lapeliai? Kia kuriu yra ir susisuke? 4u.gif

o drėgmės pakanka? g.gif pas mane žemė pastoviai drėgna būna, nemirksta daigai, bet labai dažnai laistau.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 04 15, 22:55)
o drėgmės pakanka? g.gif pas mane žemė pastoviai drėgna būna, nemirksta daigai, bet labai dažnai laistau.

laistau visas vienodai.. pagelte tik pora bent jau kol kas ir kelenta su susiraiciusiais lapais. O jom nebuna per daug vandens?
As jas stengiuosi laistyti tada kai virsus apdziuves zemiu buna, kad nesuputu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2011 04 15, 23:48)
O jom nebuna per daug vandens?
As jas stengiuosi laistyti tada kai virsus apdziuves zemiu buna, kad nesuputu... rolleyes.gif

tai aišku gali būti ir per daug vandens, sunku pasakyti kas gali būti, juolab kad aš tik spėlioju.. nors šiaip petunijos gi mėgsta drėgmę, bet kas per daug gal irgi negerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 04 13, 13:07)
Dažniausiai ką tik išdygusius daigelius mes ne laistom o purškiam su pukštuvėlių kad ju nepriplotumėm, o jei jau taip atsitiko tai siūlyčiau pamėginti pakelti juos nuo žemės atsargiai  mirksiukas.gif

aha, aciu uz atsakyma, siandien paciai dasilo su purkstuveliu palieti doh.gif pirmas blynas prikepes. bet bandziau dar seklyciu uzset i tas vietas, kurios tuscios, kur neisdygo ankstesnes, tai laukiu gal dar islys. bet tikriausiai jau labai cia velyvos pas mane jos gausis? jus jau pikuojat, sodinat i didesnius indelius, o mano, tai ka ten skurzdeliukai dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimilyte @ 2011 04 12, 20:55)
Kada sodinai Toza, kad tokie nuostabus tavo daigeliai??
Papildyta:
O juodos petunijos fantastiskos !!!
thumbup.gif  thumbup.gif  clap.gif

As savasias sodinau vasario viduryje, siandien planuoju perkelt i lovelius, nes jau indeliuose joms darosi anksta, tik niekaip neapsisprendziu palikt viena spalva, ar pamaisyt su balta g.gif (svyrancios pas mane supercascade salmon)
p.s Juodod petunijos nerealios wub.gif gaila ,kad nera seklyciu pirkt, tik daigeliai
Atsakyti
Maniškės petunijos irgi jau labai labai prašosi į lovelius. biggrin.gif Aš visuose loveliuose sodinsiu dviejų skirtingu - kontrastingų spalvų petunijas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 04 17, 11:36)
Maniškės petunijos irgi jau labai labai prašosi į lovelius.  biggrin.gif  Aš visuose loveliuose sodinsiu dviejų skirtingu - kontrastingų spalvų petunijas. ax.gif

Persodinau, palyginus su pikavimu tikras malonumas biggrin.gif , pas mane i maza loveli 3 jau sunkiai tilpo, tad nusprendziau nemaisyt spalvu, ir palikt vienspalves - jas kabinsiu ant balkoniuku, o kitas , kurias i apvalius pastatomus ant kojyciu vazonus sodinau - mixavau violetine su balta spalva....
liko, dar visas kalnas daigeliu, net nezinau, kur tiek reiks det ir nesuprantu , kam tiek spalvu nusipirkau... doh.gif
p.s kitamet bandysiu ieskot tu juodu seklyciu, gal jau bus kokiam ebay atsirade...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toza: 17 balandžio 2011 - 11:58
Šiemet pirmą kartą bandau užsiauginti petunijų pati.Kaip dažniausiai nutinka,pirmas blynas prisviles verysad.gif Svyrančių petunijų daigai visai nesišakoja,kad ir kiek skabyčiau viršūnėles.Pilnavidurės išdygo tik 4 iš 35 sėklų ir tokio mažumo,kad nelabai suprantu kaip reikės išpikiuoti.Turėjo būti tokios
user posted image
Jeigu jos pražydės,tai kitiems metams jau nusižiūrėjau dar vienas pilnavidures
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2011 04 17, 12:27)
Šiemet pirmą kartą bandau užsiauginti petunijų pati.Kaip dažniausiai nutinka,pirmas blynas prisviles verysad.gif Svyrančių petunijų daigai visai nesišakoja,kad ir kiek skabyčiau viršūnėles.Pilnavidurės išdygo tik 4 iš 35 sėklų ir tokio mažumo,kad nelabai suprantu kaip reikės išpikiuoti.Turėjo būti tokios


pirmais metais kai sejau, tai aplamai pas mane nei viena nesudygo, o dar ir mokejus buvau uz 10 seklyciu 10litu doh.gif nors verk, siemet panasu jau supratau kaip ir ka su jomis reikia daryti, tad kitiems metams ieskosiu idomesniu spalvu...
as saviskiu neskabau dar, jos pas mane i ploti sakas leidzia, nesistiebia i virsu...kai atsigaus po persodimo ikelsiu nuotraukeliu
p.s pilnavidures nerealios, bet pernai ermitaze pirkau jau sudaigintu, tai neaugo visiskai, gal lepesnes g.gif
Atsakyti
Laba diena, kažkaip aptilo mūsų pokalbiai, tai siūlau padaryti pasisakymą, kaip jums atrodo geriau ar reikia skabyti petunijas , kad jos šakotusi ar ne?
prašom pasisakyti smile.gif
Aš pati sėju antrus metus, pirmais metai neskabiau o šiemet skabiau, tai skirtumas akivaizdus tongue.gif aš už skabymą petunijų, nauda visakiariopa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 04 18, 10:55)
Laba diena, kažkaip aptilo mūsų pokalbiai, tai siūlau padaryti pasisakymą, kaip jums atrodo geriau ar reikia skabyti petunijas , kad jos šakotusi ar ne?
prašom pasisakyti  smile.gif
Aš pati sėju antrus metus, pirmais metai neskabiau o šiemet skabiau, tai skirtumas akivaizdus  tongue.gif  aš už skabymą petunijų, nauda visakiariopa  thumbup.gif


Na, aš irgi sėju tik antri metai, bet patirties neturiu, neaugo man jos pernai schmoll.gif

Už tai šiemet bujoja thumbup.gif

Viena rūšis labai gražiau auga į plotį ir leidžia šakeles, tai neskabau, nes ir taip labai krūmijasi wub.gif

O kita rūšis auga į aukštį, tai pradėjau skinti viršūnės- žiūrėsim, kas iš jų bus, kelias palikau nenuskintas g.gif
Atsakyti
Iš tikrųjų pastebėjau, kad vienos labai gražiai pačios šakojasi, kitas reikia skabyti ir nuskabytos vis tiek sunkokai šakojasi. Turiu vienas svyrančias tokias, kad stovi stagarai net nesimato, kad galėtų svirti. O stačiosios pilnavidurės skabant šakojasi visai neblogai. Taigi, mano nuomone, šakojimasis prikauso ne tik nuo to ar skabysime ar ne, bet ir nuo rūšies.

O čia mano žiedeliai temos paspalvinimui. Mercedes, viena petunija mano nuotraukoje įtariu tokia kaip tu pasėjai. Šitos man sudygo 100 proc. 15 iš 15. Šios petunijos žiedas nuvyto daug greičiau nei kitų ir tos raudonos spalvos mažokai. Nors kategoriškų išvadų nedaryčiau dar, nes mačiau tik vieną žiedelį iš penkiolikos augaliukų.
user posted image
Atsakyti