Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(mg* @ 2011 04 14, 12:00)
pas mane jau panasaus dydzio (vienos didesnes, kitos ne tokios, bet dauguma panasios smile.gif
idomu, kada jau  butu laikas persodint i lovelius? (i lauka dar nenesciau, bet siaip.. ar dar neskubet su persodinimu?

Vat ir aš kaip tik šiandien nusipirkau turguje maždaug tokio dydžio daigelius ir galvoju kur sodinti?
Atsakyti
Jungiuosi ir as prie siu gelyciu myletuju, siais metais ir mano prastai sudygo, turejau pirkti jau pauugytas doh.gif , o cia praeitais metai toki medeli uzauginau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Susirgau ir as sita manija. Kadangi matau vizija kaip noreciau kad atrodytu papuostas balkonas, tai jau kirtau is peties kaip sakoma ir prisipirkau daigu nemazai.
Isodinau juos i vazonelius (tuos juodus plasmasinius), na viskas lyg kol kas ir gerai, (i lovelius persodinsiu veliau kai i balkona nesiu kai praeis visos pavasarines salnos) bet man kilo va toks klausimas ir niekaip ramybes neduoda g.gif (kai tuos daigus pirkau, pamirsau paklausti apie tai)- bukit geros patarkit man - reikia laistyti ar reikia apipurksti tuos daigus ir kas kiek dienu? Ir ar laikyti ant palanges ar geriau prie lango kur na kad butu netiesiogiai saules spinduliai o issklaidyta sviesa? Musu puse- rytu.Noreciau jusu patarimo, kadangi esu dar tik pradziamoksle sitoje srityje.
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2011 04 14, 13:01)
Jungiuosi ir as prie siu gelyciu myletuju, siais metais ir mano prastai sudygo, turejau pirkti jau pauugytas doh.gif , o cia praeitais metai toki medeli uzauginau biggrin.gif
user posted image

thumbup.gif wub.gif šaunuolė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(visgi @ 2011 04 14, 13:17)
Sveikos mergaites 4u.gif
Susirgau ir as sita manija. Kadangi matau vizija kaip noreciau kad atrodytu papuostas balkonas, tai jau kirtau is peties kaip sakoma ir prisipirkau daigu nemazai.
Isodinau juos i vazonelius (tuos juodus plasmasinius), na viskas lyg kol kas ir gerai, (i lovelius persodinsiu veliau kai i balkona nesiu kai praeis visos pavasarines salnos) bet man kilo va toks klausimas ir niekaip ramybes neduoda g.gif  (kai tuos daigus pirkau, pamirsau paklausti apie tai)- bukit geros patarkit man - reikia laistyti ar reikia apipurksti tuos daigus ir kas kiek dienu? Ir ar laikyti ant palanges ar geriau prie lango kur na kad butu netiesiogiai saules spinduliai o issklaidyta sviesa? Musu puse- rytu.Noreciau jusu patarimo, kadangi esu dar tik pradziamoksle sitoje srityje.



Aciu Neili 4u.gif

As tai laikau ant palanges ir nieko joms nekenkia ax.gif , apipuskiu tik seklytes, kai daiginu, o veliau laistau, beje beveik kiekviena karta laistau vandeneliu su trasomis, kai matau, kad zem jau isdziuvus, tada ir palieju smile.gif (jeigu lauke sviecia saulyte, tai kiekviena diena tenka laistyti lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2011 04 14, 14:23)
Aciu Neili  4u.gif

As tai laikau ant palanges ir nieko joms nekenkia ax.gif , apipuskiu tik seklytes, kai daiginu, o veliau laistau, beje beveik kiekviena karta laistau vandeneliu su trasomis, kai matau, kad zem jau isdziuvus, tada ir palieju  smile.gif (jeigu lauke sviecia saulyte, tai kiekviena diena tenka laistyti lotuliukas.gif )

labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2011 04 14, 13:01)
Jungiuosi ir as prie siu gelyciu myletuju, siais metais ir mano prastai sudygo, turejau pirkti jau pauugytas doh.gif , o cia praeitais metai toki medeli uzauginau biggrin.gif
user posted image


Labai grazu! o cia toks krumas is keliu daigu gavosi?
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2011 04 14, 14:01)
Jungiuosi ir as prie siu gelyciu myletuju

Nuostabu thumbup.gif Žandikaulis taip ir atvėpo pamačius bigsmile.gif
kaip jus ant to kamieno taip sudėjot vazonus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamadonata: 14 balandžio 2011 - 15:27
Gabriele thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(visgi @ 2011 04 14, 13:17)
Sveikos mergaites 4u.gif
Susirgau ir as sita manija. Kadangi matau vizija kaip noreciau kad atrodytu papuostas balkonas, tai jau kirtau is peties kaip sakoma ir prisipirkau daigu nemazai.


Pasidalink mintimis kaip planuoji daryti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 04 14, 16:24)
Nuostabu  thumbup.gif Žandikaulis taip ir atvėpo pamačius  bigsmile.gif
kaip jus ant to kamieno taip sudėjot vazonus?



Cia yra senos obels kelmas lotuliukas.gif labai sakotas ir didelis, ant jo sudejau petuniju vazonelius, kada gelytes subujojo, tai net ne vazonu nesimate. Nelabai pamenu, bet tilpo kazkur apie 20 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2011 04 14, 13:01)
o cia praeitais metai toki medeli uzauginau biggrin.gif

o jergutėliau kaip gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sweikos, gal zinote nuo ko galetu pradeti geltonuoti lapeliai? Kia kuriu yra ir susisuke? 4u.gif
Atsakyti