Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(orange @ 2011 04 07, 13:32)
Pas mane panašaus dydžio surfinijos, kaip pas Toza:


na maniskes jau siek tiek paaugo ax.gif , kaip genet irgi nezinau, pas mane jos i ploti kerojasi, ne i virsu, net nematau, ka galeciau nuskabyt. Ta proga pasirodom
user posted image user posted image
Atsakyti
Aš skabau viršūnes ax.gif , vienos rūšies petunijos pas mane irgi ilgai neaugino viršūnių, tai nieko ir neskabiau.
Atsakyti
Vakar nesusilaikiau ir dar nusipirkau raudonų surfinijų ir per 20 kitokių daigų, vietos visai nebėra, bliamba manija kažkokia doh.gif Vyras iš namų greit išgins, visos palangės nukrautos, grindys ir net komoda doh.gif Greičiau orai atšiltų, kada bent jau į šiltnamį galėtų visą tą gėrį išgabent smile.gif
Atsakyti
mergaitės, benaršydama radau štai tokį grožį
neina nuotraukų dėti, keliu tik nuorodą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 04 08, 13:26)
mergaitės, benaršydama radau štai tokį grožį
neina nuotraukų dėti, keliu tik nuorodą  4u.gif

Eina sau kokia nerealia tu cia radai wub.gif
Bet ziurekit ir cia kokios fainos wub.gif
http://www.burpee.co...t...0010&trail=
http://www.burpee.co...prod000314.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sega01: 08 balandžio 2011 - 12:33
jei neauginčiau pelargonijų tai...originali veislė.. ax.gif


Atėjau spoksot kaip erzini petunijinkes lotuliukas.gif bus kaip ir pas mus, masiniai užsakymai sėkloms

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 08 balandžio 2011 - 12:30
QUOTE(Violeta* @ 2011 04 08, 13:29)
Atėjau spoksot kaip erzini petunijinkes  lotuliukas.gif  bus kaip ir pas mus, masiniai užsakymai sėkloms

lotuliukas.gif
Atsakyti
Kada sodinai Toza, kad tokie nuostabus tavo daigeliai??
Papildyta:
O juodos petunijos fantastiskos !!!
thumbup.gif thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(toza @ 2011 04 07, 17:24)
na maniskes jau siek tiek paaugo

O iš tų daigyklų sodonsi į lovius, ar dar į kokius didesnius indelius kartą?
Atsakyti
Uzsukau pas jus pasiguosti, nesuprantu, jau kokios 2sav kaip pasodinau petunijas i puodelius, seklytes, ir tik vos vos vietom islinde. labai dar mazytes. o pas kitas cia ziuriu oho kokios jau dideles g.gif ir man taip rodos,kad maniskes nebeauga. ant palanges padetos, ir tuo plastikiniu dangciu uzdengtos. nenoriu atidengt, nes matau,kad dar kai kurie puodeliai tusti, neisdyge daigai. gal klaida padariau, pries savaite siek tiek paliejau vandeniu daigelius, paskui ziuriu kai kurie prisiplojo prie zemes ir nenori paklit. zoziu jauciu prisidirbau doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elmiuke @ 2011 04 13, 11:20)
Uzsukau pas jus pasiguosti, nesuprantu, jau kokios 2sav kaip pasodinau petunijas i puodelius, seklytes, ir tik vos vos vietom islinde. labai dar mazytes. o pas kitas cia ziuriu oho kokios jau dideles  g.gif ir man taip rodos,kad maniskes nebeauga. ant palanges padetos, ir tuo plastikiniu dangciu uzdengtos. nenoriu atidengt, nes matau,kad dar kai kurie puodeliai tusti, neisdyge daigai. gal klaida padariau, pries savaite siek tiek paliejau vandeniu daigelius, paskui ziuriu kai kurie prisiplojo prie zemes ir nenori paklit. zoziu jauciu prisidirbau  doh.gif  doh.gif

Dažniausiai ką tik išdygusius daigelius mes ne laistom o purškiam su pukštuvėlių kad ju nepriplotumėm, o jei jau taip atsitiko tai siūlyčiau pamėginti pakelti juos nuo žemės atsargiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(toza @ 2011 04 07, 16:24)
na maniskes jau siek tiek paaugo ax.gif , kaip genet irgi nezinau, pas mane jos i ploti kerojasi, ne i virsu, net nematau, ka galeciau nuskabyt. Ta proga pasirodom
user posted image  user posted image

pas mane jau panasaus dydzio (vienos didesnes, kitos ne tokios, bet dauguma panasios smile.gif
idomu, kada jau butu laikas persodint i lovelius? (i lauka dar nenesciau, bet siaip.. ar dar neskubet su persodinimu?
Atsakyti