Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 08, 19:20)
tuomet, kai jau matosi, kad pradžiuvęs paviršius. Sėjinukus, silpnus daigelius geriau apipurkšti vandeniu.

aisku 4u.gif ,o jei uzdesiu as ant ju maiseli permatoma,tai nelabai turbut bus gerai g.gif reik kazka nusipirkti papildomai.
O susigalvojau sau darbu blush2.gif ,dabar galvos skausms kaip igyvendinti viska biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sega01 @ 2011 02 08, 18:22)
aisku 4u.gif ,o jei uzdesiu as ant ju maiseli permatoma,tai nelabai turbut bus gerai g.gif reik kazka nusipirkti papildomai.
O susigalvojau sau darbu blush2.gif ,dabar galvos skausms kaip igyvendinti viska biggrin.gif

tinka, svarbu nesiliestų jis su paviršiumi wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 08, 19:23)
tinka, svarbu nesiliestų jis su paviršiumi wink.gif  4u.gif

aciu 4u.gif bandysiu galvoti g.gif
Kazin is savo patirties gal patarsit, kurios geriausiai pirkti reiktu surfinijas?
Atsakyti
sveikos ir as siandien pasejau savo gelytes
Atsakyti
sveikos, mano vienam vazonely jau gerokai sudyge o kiuose ,esimato, mat tuos vazonelius zemem uzpiliau ruputi doh.gif Tai gal ilgaiu digs schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 02 09, 09:00)
sveikos, mano vienam vazonely jau gerokai sudyge o kiuose ,esimato, mat tuos vazonelius zemem uzpiliau ruputi  doh.gif Tai gal ilgaiu digs  schmoll.gif

O tai zemenis nereikia pilti ju g.gif
Sveiki 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif as cia dar labai naujoke, bet noriu i jusu buri smile.gif bandysiu ir as pati uzsiauginti gelyciu, bet kaip su sejimu - ar seklyciu tikrai nereikia uzpilti zememis?
Atsakyti
QUOTE(sega01 @ 2011 02 09, 08:56)
O tai zemenis nereikia pilti ju g.gif
Sveiki 4u.gif



QUOTE(rasasaraj @ 2011 02 09, 11:24)
sveikos 4u.gif  as cia dar labai naujoke, bet noriu i jusu buri smile.gif  bandysiu ir as pati uzsiauginti gelyciu, bet kaip su sejimu - ar seklyciu tikrai nereikia uzpilti zememis?

ne, tik lengvai įspaudžiamos-prispaudžiamos prie sudrėkinto substrato.
Atsakyti
O jūs čia nesiskubinate su tomis petunijomis? g.gif Šiandien peržiūrėjau visus pokelius,tai rašo, ant jų,kad petunijas sėti tik kovo mėnesį? g.gif Pagalvojau,nu tikrai dar spėsiu.Va lobelijas,spriges dabar pats tas sėti. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 02 09, 14:12)
O jūs čia nesiskubinate su tomis petunijomis? g.gif Šiandien peržiūrėjau visus pokelius,tai rašo, ant jų,kad petunijas sėti tik kovo mėnesį? g.gif Pagalvojau,nu tikrai dar spėsiu.Va lobelijas,spriges dabar pats tas sėti. bigsmile.gif

tikrai ne, blogai gal pažiūrėjote ax.gif ant pakiukų rašo, kad sėti galima XII - III mėn, pikuojama V mėn., žydi VI-X mėn. Taip, kad kovas jau vėliausia, kada galima sėti. Aš manau, kad geriausia sėti vasarį, nes tada jau gegužės pabaigoj yra tikimybė sulaukti žiedų, kaip tik tuo metu panašiai, kai laikas nešti gėlytes į lauką nebijant šalnų smile.gif
Atsakyti
Didžiažiedės Petunijos"WHINE RED",sėti kovo-balandžio mėnesį.
Didžiažiedės petunijos"ROSEA",sėti kovą-balandį.
Didžiažiedės petunijos"ULTRA H"sėti kovą-balandį.
Didžiažiedės petunijos 'TOUHA H BURGUNDY".sėti kovą-balandį.
Tai,kad man laiko dar yra. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 02 09, 14:38)
Didžiažiedės Petunijos"WHINE RED",sėti kovo-balandžio mėnesį.
Didžiažiedės petunijos"ROSEA",sėti kovą-balandį.
Didžiažiedės petunijos"ULTRA H"sėti kovą-balandį.
Didžiažiedės petunijos 'TOUHA H BURGUNDY".sėti kovą-balandį.
Tai,kad man laiko dar yra. mirksiukas.gif


tai nieks nesigincija, gali buti, bet kai kova gali jau nusipirkt normalius daigelius, tai noris tu daigeliu ir paciai kuo anksciau tureti ax.gif
Atsakyti