Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

mamadona labai grazus daigeliai ir ziedelis nuostabus, o as vat siandien visas petunijas ir svyrancias ir nesvyrancias apskabiau, nes ziuriu kazko man jos stypti pradejo ir plonos kazkokios tai pagalvojau kad apstos augti ir gal pastambes, o nuskabytus pasodinau, patiko man visai tas procesas isisaknydinimo pasirodo 100 proc. suveikia, tik kazin kur reikes viska padeti, jau dabar namai panasus i dziungles doh.gif
Atsakyti
[quote=anikita,2011 04 01, 09:39]
sunku pasakyt tiksliai..bet per savaite kokiasakyciau g.gif atsirado lapukai ir baltos saknytes..mano indeliai skaidrus tai matau 4u.gif as taip labai daug prisidauginau..nusipirkau kelias ermitaze..kaip viena mama sake jau zydi zydi..o nuo tu krumu skabau ir dauginu dauginu blush2.gif visos isisaknyja 4u.gif
[/quote
Ar aš gerai supratau, galima nuskabyti ir įkišti į žemę, kad pasidaugintų?
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2011 04 02, 20:56)
Ar aš gerai supratau, galima nuskabyti ir įkišti į žemę, kad pasidaugintų?


taip supratai gerai, apskabai paaugusia petunija, gali skabyti ir soninius ir virsune ir tada sukisi i dregna zeme uzdendi maiseliu ir laikai vesiau ir be tiesiogines saules po 1 ar 2 savaiciu matosi baltos saknytes jei indelis skaidrus taip pas mane is 8 svyranciu baltu pelargoniju pasidare 38 doh.gif , bet pirmi metai taip darau ir labai laim inga kad pabandziau, prigijo visos 100 proc.
Atsakyti
mergaites, o sitos gelytes vesiai neauga, dabar nesildamoje patalpoje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 04 02, 22:03)
taip is 8 svyranciu baltu pelargoniju pasidare 38  : bet pirmi metai taip darau ir labai laim inga kad pabandziau, prigijo visos 100 proc.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Galėsi pardavinėti tongue.gif
Atsakyti
as net masieliu nedengiu..skabau ir bedu zmene..visos prigijo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 04 02, 21:08)
mamadona labai grazus daigeliai ir ziedelis nuostabus, o as vat siandien visas petunijas ir svyrancias ir nesvyrancias apskabiau, nes ziuriu kazko man jos stypti pradejo ir plonos kazkokios tai pagalvojau kad apstos augti ir gal pastambes, o nuskabytus pasodinau, patiko man visai tas procesas isisaknydinimo pasirodo 100 proc. suveikia, tik kazin kur reikes viska padeti, jau dabar namai panasus i dziungles  doh.gif

pas mane ir daug daigu, tai MB pastate stelaza, nes ant palangiu nesutelpu lotuliukas.gif
Mano viena rusis petuniju kazkodel suka lapelius, nesuprantu kas joms yra... ar palaistau, ar palaikau nelaistytas vis tiek tas pats g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 04 03, 13:10)
Mano viena rusis petuniju kazkodel suka lapelius, nesuprantu kas joms yra... ar palaistau, ar palaikau nelaistytas vis tiek tas pats  g.gif

Man kvapusis tabakas irgi kažko pradėjo lapus sukt g.gif
Atsakyti
o stai maniskes:

svyrancios pilnavidures; tupi dideliame jogurto indelyje.
user posted image

Flambe petunija, sega gal pries menesi (vienkartineje stiklinaiteje)
user posted image

ir dar turiu vienas, bet net neispikuotas, tik su kokiais trim lapeliais; tai tas rodysiu veliau:)
Atsakyti
vienos rūšies surfinijų žiedelius jau išskabiau, pasilikau tik vieną iš smalsumo biggrin.gif

O del ko isskabiai ziedelius? ax.gif pas mane irgi jau zydi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnisa @ 2011 04 07, 13:30)
vienos rūšies surfinijų žiedelius jau išskabiau, pasilikau tik vieną iš smalsumo  biggrin.gif
 
O del ko isskabiai ziedelius? ax.gif pas mane irgi jau zydi  bigsmile.gif

kad neeikvotu jėgų, tegul dar paauga, o tada jau leisiu žydėt
Atsakyti
QUOTE(ingridyte @ 2011 03 30, 14:03)
o stai mano surfinijos jau loveliuose, geniu jas kaip reikiant, todel ziedu dar teks palaukti, bet tikiuosi gero rezultato veliau  rolleyes.gif
user posted imageuser posted image


O kaip gražiai auga 4u.gif
O gal kas galite pamokinti, kaip jas reikia genėti? g.gif T.y. ką ir kaip reikia daryti, kad jos šakotųsi. Pas mane panašaus dydžio surfinijos, kaip pas Toza:

user posted image

Ar dar per anksti?
Atsakyti