Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(~saulyte~ @ 2011 03 30, 15:35)
Kaip graziai ispikiuota! As pirma karta pasisejau petuniju namuose, tai man tokia mistika ir baisu darosi kaip reiks tokius siulukus gaziai ispikiuoti, kad nenulausciau.  doh.gif


aš tai gausiai paliejau prieš pikiuodama ir tada darbavausi su dantų krapštuku bigsmile.gif

labai gražūs įdėtieji daigeliai ir žiedeliai thumbup.gif

mano šiek tiek mažesnės už tozos įdėtas, turi po 5-6 tikrus lapukus ax.gif

norėjau paklausti- man tai jos labai nevienodai auga, kai kurie augaliukai stambesni, o kai kurie smulkesni- nors vienodo "amžiaus" ir tos pačios rūšies g.gif
gal susilygins ilgainiui g.gif
Atsakyti
sveikutes,
vau kokios dideles pas jus petunijos ir surfinijos bigsmile.gif grazu net ziureti, o pas mane nekruta jos is vietos, nezinau ka teks su jomis daryti verysad.gif
Atsakyti
Šiemet nesjau nei petunijų , nei surfinijų , nusipirkau daigelius , jau žydi jos pas mane,o pasėjus būčiau suvargus su jomis g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2011 03 30, 17:15)
Šiemet nesjau nei petunijų , nei surfinijų , nusipirkau daigelius , jau žydi jos pas mane,o pasėjus būčiau suvargus su jomis g.gif

O man norejosi paciai uzsiaugint, ne vienam balkonui ar vazonui reikia, tai prabanga butu per didele pirkt- pernai beje ermitaze pirkau, tai is 7 gal 4 tik po persodinimo isgyveno (numiro pilnavidures). O cia dar ir uzsiemimas yra, kai pavasaris toks velyvas...
Papildyta:
QUOTE(Darsė @ 2011 03 30, 14:41)
norėjau paklausti- man tai jos labai nevienodai auga, kai kurie augaliukai stambesni, o kai kurie smulkesni- nors vienodo "amžiaus" ir tos pačios rūšies g.gif
gal susilygins ilgainiui g.gif

mano irgi nevienodai, bet jau mazes vejasi smile.gif (p.s beje matosi nuotraukytese, kad skirtingi dydziai) ...as kai pikiavau buvo silpnesniu "siuleliu" tai jie siek tiek ir atsilieka, bet manau cia laiko klausimas....kitais metais leisiu jiems siek tiek daugiau lapeliu isleist pries pikiavima, nes pastebejau, kad baltos, kurias pikiavau jau didesnes prigijo 100proc
Papildyta:
QUOTE(dymaxxx @ 2011 03 30, 15:34)
sveikutes,
vau kokios dideles pas jus petunijos ir surfinijos  bigsmile.gif grazu net ziureti, o pas mane nekruta jos is vietos, nezinau ka teks su jomis daryti verysad.gif

O kada sejot?

p.s ryt bandysiu ispikiuot karpatinius katilelius- va cia tai bus issukis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toza: 30 kovo 2011 - 19:15
Pas mane svyrančios lėčiau auga nei pilnavidurės, bet šiaip visai neblogai atrodo smile.gif Nedidelės dar, bet iš patirties žinau, kad kai į lauką persikrausto labai greitai augti pradeda smile.gif
Kas bandėt nuskabyti viršūnes ir jas sudaiginti, tai per kiek laiko daugmaž šakneles pradeda leisti? Nusipirkau porą surfinijų smulkiažiedžių ir galvoju prisidauginti, nes man atrodo, kad šiais metais daigai brangesni nei pernai g.gif
Atsakyti
QUOTE(toza @ 2011 03 30, 12:43)
wub.gif  o sakykit, cia paprastos baltos, ar kokia nors ypatinga rusis? g.gif

čia balta svyranti 100 cm., pirkau zalioj stotelėje kaina 6,99 Lt. 10 ar 12 sėklų.
Atsakyti
gal menesi stovejo, dabar sugalvojo isdygti, jau norejau ismesti doh.gif ar spes dar uzaugti?
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 03 31, 14:20)
gal menesi stovejo, dabar sugalvojo isdygti, jau norejau ismesti  doh.gif ar spes dar uzaugti?

spes, tik zieduku sulauksit siek tiek veliau
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 03 29, 19:51)
ikelk foto tada bus aisku smile.gif

vienos rūšies surfinijų žiedelius jau išskabiau, pasilikau tik vieną iš smalsumo biggrin.gif Šitas pasidauginau ir ūgliukais. Pirmųjų įsišaknydinimo laukiau gana ilgai - apie mėnesį, o antrieji - per porą savaičių įsišaknydino.
user posted image

o čia kita rūšis, petunijos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2011 03 30, 20:24)
Pas mane svyrančios lėčiau auga nei pilnavidurės, bet šiaip visai neblogai atrodo smile.gif Nedidelės dar, bet iš patirties žinau, kad kai į lauką persikrausto labai greitai augti pradeda smile.gif
Kas bandėt nuskabyti viršūnes ir jas sudaiginti, tai per kiek laiko daugmaž šakneles pradeda leisti? Nusipirkau porą surfinijų smulkiažiedžių ir galvoju prisidauginti, nes man atrodo, kad šiais metais daigai brangesni nei pernai  g.gif

sunku pasakyt tiksliai..bet per savaite kokiasakyciau g.gif atsirado lapukai ir baltos saknytes..mano indeliai skaidrus tai matau 4u.gif as taip labai daug prisidauginau..nusipirkau kelias ermitaze..kaip viena mama sake jau zydi zydi..o nuo tu krumu skabau ir dauginu dauginu blush2.gif visos isisaknyja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 04 01, 09:19)
vienos rūšies surfinijų žiedelius jau išskabiau, pasilikau tik vieną iš smalsumo  biggrin.gif

o čia kita rūšis, petunijos

grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 04 01, 06:39)
sunku pasakyt tiksliai..bet per savaite kokiasakyciau g.gif  atsirado lapukai ir baltos saknytes..mano indeliai skaidrus tai matau 4u.gif  as taip labai daug prisidauginau..nusipirkau kelias ermitaze..kaip viena mama sake jau zydi zydi..o nuo tu krumu skabau ir dauginu dauginu blush2.gif visos isisaknyja 4u.gif

Nu bandysiu smile.gif Tik dar reikia kitokių spalvų daigų užsipirkti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mamadonata @ 2011 04 01, 06:19)

Kokia spalva wub.gif
Atsakyti