Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

kiek kartu isina persodinti gelytes, kol atsiduria nuolatineje vietoje ?
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 03 29, 16:38)
Gražus žiedelis  bigsmile.gif  Aš saviškius žiedelius irgi visus išskabiau, bet dabar žiūriu labai daug žiedelių primegzta ir nežinau ar toliau skabyt, ar leist žydėt

ikelk foto tada bus aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 03 28, 20:35)
Laba diena, pagaliau sulaukiau pirmo ziedelio

gražumėlis wub.gif

QUOTE(blakstiena5 @ 2011 03 29, 14:05)
o as neleisciau dar zydet ir visus ziedelius be gailescio isskabyciau ax.gif paskui augalelis priaugins daugiau sakeliu ir bus daug grazesnis nei dabar vos su keliom sakelem 4u.gif

netiesa schmoll.gif nei skainiojau pernai žiedų nei šiaip skabiau pačias petunijas, o jos šakojosi kaip pašėlusios vistiek. Vėliau tikrai ims šakotis daugiau, iš pradžių visad taip kukliai atrodo su keliom šakelėm smile.gif O kai gaus trąšų iš vis subujos kaip reikiant ir žiedais apsipils cool.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2011 03 29, 14:13)
Pas mane kol kas plonuciai siuliukai petunijos isleide po 2 mazucius lapelius. Kada reikia jas pikiuoti?

Pas mane irgi siuliukai, tik su 4 lapeliais blush2.gif
Man idomu kada Jus sejot? As vasario 28d... Ar cia tik pas mane taip letai auga?...
O del pikavimo, manau dar ankstoka, gal kai pasirodis 2-3 tu tikruju lapeliu? Cia merginos geriau zino..
Papildyta:
As dar biski ne i tema ax.gif
gal zinot del ko gali sukristi astru daigai? Siaip labai gerai ir greitai sudygo, bet kiekviena diena ziuriu, dalis daigu buna sukrite, prie saknies lyg suluzusios... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Sakykite prasau, kada Jus tresti trasomis pradedate? Taip graziai zaliuoja, bet.... nera dideli kelmeliai unsure.gif Noretusi gal jau ir palepinti, paspartinti augima g.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2011 03 29, 13:13)
Pas mane kol kas plonuciai siuliukai petunijos isleide po 2 mazucius lapelius. Kada reikia jas pikiuoti?

Palaukit, kol isleis dar bent pora tikru lapeliu ir Jums paciai bus lengviau ,ir augaliukui. Imesiu nuotrauka saviskiu, ka tik ispikuotu ir siandien ( po 7-10d.):
user posted image user posted image user posted image
iki ziedeliu dar labai toli.... verysad.gif geriausiai kol kas auga svyrancios:
user posted image
Papildyta:
QUOTE(1juraciukas @ 2011 03 30, 10:00)
Sveikos merginos,

Sakykite prasau, kada Jus tresti trasomis pradedate?  Taip graziai zaliuoja, bet.... nera dideli kelmeliai  unsure.gif Noretusi gal jau ir palepinti, paspartinti augima  g.gif

kai isleidzia tikruosius lapelius, jau galima laistyti augimo stimuliatoriumi
Papildyta:
QUOTE(Neili @ 2011 03 28, 20:35)
Laba diena, pagaliau sulaukiau pirmo ziedelio
user posted image

wub.gif o sakykit, cia paprastos baltos, ar kokia nors ypatinga rusis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toza: 30 kovo 2011 - 11:45


QUOTE(toza @ 2011 03 30, 12:43)

kai isleidzia tikruosius lapelius, jau galima laistyti augimo stimuliatoriumi



Aciukas aciuks.gif
O maniskes tokiame paciame inde ispykuotos ir atrodo taip pat, tarytum maniskes cia butu nufotografuotos. Vadinasi viskas ir pas mane gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2011 03 30, 11:51)
Aciukas  aciuks.gif
O maniskes tokiame paciame inde ispykuotos ir atrodo taip pat, tarytum maniskes cia butu nufotografuotos. Vadinasi viskas ir pas mane gerai  thumbup.gif

lotuliukas.gif letokai auga , nezinau kodel, as dar ir tik pradedanti, pernai velai pasejau i loveli, tai stipriausias persodinau tik, net nepikiavau, o siemet nusprendziau pazaist
Atsakyti
o stai mano surfinijos jau loveliuose, geniu jas kaip reikiant, todel ziedu dar teks palaukti, bet tikiuosi gero rezultato veliau rolleyes.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridyte: 30 kovo 2011 - 13:03
QUOTE(ingridyte @ 2011 03 30, 13:03)
o stai mano surfinijos jau loveliuose, geniu jas kaip reikiant, todel ziedu dar teks palaukti, bet tikiuosi gero rezultato veliau  rolleyes.gif
[

kokios dickes jau thumbup.gif , o kada sejot?
Atsakyti
QUOTE(toza @ 2011 03 30, 14:10)
kokios dickes jau thumbup.gif , o kada sejot?

jos buvo setos berods vasario pradzioj (anyta sejo, as likuti priglaudziau blush2.gif ). Anksciau visada sedavau, bet dabar nusprendziau imti sudaigintas biggrin.gif
turetu buti pilnaviduriais ziedais rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridyte: 30 kovo 2011 - 14:11
QUOTE(Ansia @ 2011 03 29, 22:51)
Pas mane irgi siuliukai, tik su 4 lapeliais  blush2.gif 
Man idomu kada Jus sejot? As vasario 28d... Ar cia tik pas mane taip letai auga?...



As sejau pries pora savaiteliu, todel siai dienai tera tik po 2 lapelius. Lauksiu daugiau. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(toza @ 2011 03 30, 12:43)
Palaukit, kol isleis dar bent pora tikru lapeliu ir Jums paciai bus lengviau ,ir augaliukui. Imesiu nuotrauka saviskiu, ka tik ispikuotu ir siandien ( po 7-10d.):



Kaip graziai ispikiuota! As pirma karta pasisejau petuniju namuose, tai man tokia mistika ir baisu darosi kaip reiks tokius siulukus gaziai ispikiuoti, kad nenulausciau. doh.gif
Atsakyti