Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(_ka_ka_ @ 2011 03 05, 22:57)
Dar seklu pirkau zalioj stotelej, tai kur ta parduotuve prie stoties tai dirba labai nemaloni pardaveja, paklausiau apie meksikietiskas petunijas nes maciau kad internete, tai ji mane uzsipuole, tai pasisejau Burgundiskos spalvos petuniju, labai grazi spalva tai tikiuosi kad grazus vaizdas bus  wub.gif

Kaip tik vakar buvau toi pacioi parduotuvei biggrin.gif Man irgi ji pasirode tokia nemaloni Galvojau gal man pasirodo kad ji tokia is tiesu nemaloni visiems verysad.gif Ir kaip gelytes nenuvista nuo tokios bjaurios atmosferos mirksiukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(_ka_ka_ @ 2011 03 06, 00:01)
ka raso tai netiesa, nes man jos sudygo per 3-4dienas. Sejau vasario pradzioj ir jau turi po 6 lapelius  thumbup.gif

Oho po 6 lapelius Geras

QUOTE(dymaxxx @ 2011 03 23, 18:53)
sveikutes petuniju augintojos,
norejau jusu paklausti, gal zinot kas atsitiko mano petunijoms? nebezinau ka daryti? norisi tik plaukus rautis doh.gif  unsure.gif
pasisodinau petunijas vasario pradzioje, puikiai sudygo,paaugo apie 1 cm ir sustojo,jau praejo geras menuo, o jos nei krust, ir lapeliai nebetokie zali , balteja. nebezinau ka daryti verysad.gif verkti tik norisi  cray.gif sakau gal jus zinosit


Na va as sejau vasario kaskurtai 19 d panasiai Patirties 00000 pirmi mrtai doh.gif biggrin.gif
Sudygo bet siulai konkretus viskas stovi vietoje Islinde ir neauga Vos vos daigiukai Lobelijos surfinijos ir is pakelio viena petunija lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet petunijas pasidalinau su teta tai turiu isipikavus pas ja uzaugo jos o pas mane nesmikst Ka daryti su tais siuliukais ??? lotuliukas.gif Ju net nepersodinsi jie mazyciai nesugrabaliosi Mikroskopiniai Kodel neauga jie???? Nu o pomidorai tfu tfu atrodo neblogi Nesuprantu kodel geles neauga o pomidorai liuksiski Na patirtis daug ka reiske mirksiukas.gif
Ka patartumete daryti ???? g.gif Mest lauk ir nusipirkti daigeliu ?????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 26 kovo 2011 - 09:29
QUOTE(gosas @ 2011 03 26, 09:28)
Kaip tik vakar buvau toi pacioi parduotuvei  biggrin.gif Man irgi ji pasirode tokia nemaloni Galvojau gal man pasirodo kad ji tokia is tiesu nemaloni visiems  verysad.gif Ir kaip gelytes nenuvista nuo tokios bjaurios atmosferos  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
Oho po 6 lapelius Geras
Na va as sejau vasario kaskurtai 19 d panasiai Patirties 00000 pirmi mrtai  doh.gif  biggrin.gif
Sudygo bet siulai konkretus viskas stovi vietoje Islinde ir neauga Vos vos daigiukai Lobelijos surfinijos ir is pakelio viena petunija  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Bet petunijas pasidalinau su teta tai turiu isipikavus pas ja uzaugo jos o pas mane nesmikst Ka daryti su tais siuliukais ???  lotuliukas.gif Ju net nepersodinsi jie mazyciai nesugrabaliosi  Mikroskopiniai Kodel neauga jie???? Nu o pomidorai tfu tfu atrodo neblogi Nesuprantu kodel geles neauga o pomidorai liuksiski Na patirtis daug ka reiske  mirksiukas.gif
Ka patartumete daryti ????  g.gif Mest lauk ir nusipirkti daigeliu ?????

sako, geles bloga energija sugeria ir gerai auga, tai gal gelems ir nekenkia tas jos bjaurumas biggrin.gif g.gif
pas man lobelijos irgi tokios ispiepusios kupsteliais, tokios mazuciukes... tai nei persodint nei ka... taip ir galuojas vazone... dar pasisejau guboja tai isvis isstype siuliukai kokiu 2 cm.... ir kazkaip slabnai auga...
o vat su darzovem man siemet kaip tais nelabai sekasi... pomidorai sunkiai dygsta, paprikos irgi kelios tik islindo, o ir tos islindusios toks jausmas, kad tik isdygo ir ne krust, neauga visai... baklazanai gal truputi paauge, bet irgi taip nelabai... toks jausmas, kad visi pries mane susimoke ir net nesiruosia augt ir derliaus duot doh.gif schmoll.gif na bus matyt... nors irgi auginu ant pietines palanges saules ir silumos tikrai pakakt turetu, dregmes irgi... na bet ziurint i tai kaip ''sparciai'' arteja pavasaris tai tikiuos, kad dar spes paaugt iki kol reiks i siltnami sodint ax.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif biggrin.gif Aha jai gerai auga prie blogos energijos reik skandalus namie daryti ir prie visu kipti biggrin.gif biggrin.gif Ohoho tada bus musu augalai

Na va ir as juos laikau ziuresiu kas bus is ju g.gif Na grinai kaskoie tai siulgaliai ne siulgaliai Nesuprasi kas per augalas Ai lauksiu o ka daryt

Cia kaip paziuriu pas mergaites foto tai matosi kad augalai o is mano net salotos neiseitu doh.gif lotuliukas.gif Nu nera to blogo kas neiseitu i gera Pabandziau zinosiu kad is manes gelininke nekokia schmoll.gif Arba as kasko nemoku arba nera piktos energijos lotuliukas.gif Arba nenori pas mane augti Nu priezastis neaiski mirksiukas.gif biggrin.gif Svarbeusei nenukabinti nosies eisiu pirkt tada daigu Iki kada ju buna pirkti ??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 26 kovo 2011 - 15:47
Turiu klausimą:
sumaniau, kad į laiptinę galiu išnešti petunijų g.gif SEnam daugiabutyje, ant pašto dėžučių - kaži kaip joms ten bus augti, ar verta man tai daryti?? g.gif Kad prieš kaimynus neapsijuokčiau..... ax.gif
Atsakyti
Laba diena, pagaliau sulaukiau pirmo ziedelio
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 03 28, 21:35)
Laba diena, pagaliau sulaukiau pirmo ziedelio

gražumėlis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 03 28, 21:35)
Laba diena, pagaliau sulaukiau pirmo ziedelio
user posted image

Smagumas thumbup.gif Ir avatarui tinka thumbup.gif
Atsakyti
Kaip smagu 4u.gif O mano dar visai mažytės petunijos. Tik 4tikrieji lapeliai. O jūs surfinijas skabot? Aš paskabiau,bet žiuriu,ne į naudą.Iš kiekvienos pažastėlės jai ir taip auga dar po vieną šakelę.Nuskabius viršūnę vietoj dviejų šakelių auga viena schmoll.gif Gal dar kas išlįs,bet nesimato verysad.gif Na,bent jau pasidauginau
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 03 28, 20:35)
Laba diena, pagaliau sulaukiau pirmo ziedelio


nu labai labai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Pas mane kol kas plonuciai siuliukai petunijos isleide po 2 mazucius lapelius. Kada reikia jas pikiuoti?
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 03 28, 21:35)
Laba diena, pagaliau sulaukiau pirmo ziedelio
user posted image

o as neleisciau dar zydet ir visus ziedelius be gailescio isskabyciau ax.gif paskui augalelis priaugins daugiau sakeliu ir bus daug grazesnis nei dabar vos su keliom sakelem 4u.gif
Atsakyti
Gražus žiedelis bigsmile.gif Aš saviškius žiedelius irgi visus išskabiau, bet dabar žiūriu labai daug žiedelių primegzta ir nežinau ar toliau skabyt, ar leist žydėt
Atsakyti