Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(evemaska @ 2011 03 22, 11:31)
4u.gif Sveikos!Ziuriu kad jau visos turi daigeliu,o as tik susiruosiau seti petunijas.Ar nebus jau per velai seti?

nu dar sėk, vėliau žydės bet laiko pasidžiaugti tikrai užteks
Atsakyti
QUOTE(p.s. @ 2011 03 22, 09:56)
tikiuos teisingas nuorodas sudejau ir matysis paveiksleliai smile.gif
zodziu virsutinius lapelius skabiau nuo kiekvienos sakeles, gal ten kas ir vyksta tik man nesimato  doh.gif  lotuliukas.gif vazonelyje matosi, ka as ten priskabius  doh.gif  blush2.gif

reikia ne lapelius skabyt, o viršūnėles nugnybti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 22, 11:06)
reikia ne lapelius skabyt, o viršūnėles nugnybti wink.gif

nu va as ir sakau, kad kazka ne taip supratau doh.gif eisiu reiskias virsuniu gnaibyt blush2.gif tai gerai, kad yr ko paklaust, o tai tokioms ''augintojoms'' po to va ir buna, kad nieks neauga doh.gif blush2.gif todel ir nerizikavau siemet set is seklyciu...
aciu Gaudvile 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(p.s. @ 2011 03 22, 13:10)
nu va as ir sakau, kad kazka ne taip supratau  doh.gif eisiu reiskias virsuniu gnaibyt  blush2.gif  tai gerai, kad yr ko paklaust, o tai tokioms ''augintojoms'' po to va ir buna, kad nieks neauga  doh.gif  blush2.gif todel ir nerizikavau siemet set is seklyciu...
aciu Gaudvile  4u.gif

O tas viršūnėles nuskabytas galima sukišt į žemę ir turėtų prigyt 4u.gif .
Atsakyti
labas vakarėlis, kažkaip pastebėjau , kad gėlytės nustojo augti aršalus orams. saulės nėra ir apstojo augti verysad.gif liūdna kažkaip pasidarė, kiekvieną vakarą rasdavau paaugusius augaliukus o dabar kaip užkoncervuoti stovi kelias dienas g.gif liūdna man verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 03 22, 21:46)
labas vakarėlis, kažkaip pastebėjau , kad gėlytės nustojo augti aršalus orams.

console.gif
pastebėjau ir aš, tokios, net nežinau kaip pavadint, lieknos pasidarė, buvo tokios platesnės, lapai jau virš vazoniukų lindo, o dabar tik į viršų šauna.. Labai labai trūksta saulės.
Atsakyti
Pagaliau persodinau savo "kareivelius" smile.gif ...juodas darbas ...atliko violetiniu petuniju nemazai (4lapeliai tikri turbut, bet dar mazytes) atiduociau vilnietem (pasilaiciai, fabijoniskes ar virsuliskes) liktu tik ispikuot
Atsakyti
sveikutes petuniju augintojos,
norejau jusu paklausti, gal zinot kas atsitiko mano petunijoms? nebezinau ka daryti? norisi tik plaukus rautis doh.gif unsure.gif
pasisodinau petunijas vasario pradzioje, puikiai sudygo,paaugo apie 1 cm ir sustojo,jau praejo geras menuo, o jos nei krust, ir lapeliai nebetokie zali , balteja. nebezinau ka daryti verysad.gif verkti tik norisi cray.gif sakau gal jus zinosit
Atsakyti
QUOTE(dymaxxx @ 2011 03 23, 17:53)
sveikutes petuniju augintojos,
norejau jusu paklausti, gal zinot kas atsitiko mano petunijoms? nebezinau ka daryti? norisi tik plaukus rautis doh.gif  unsure.gif
pasisodinau petunijas vasario pradzioje, puikiai sudygo,paaugo apie 1 cm ir sustojo,jau praejo geras menuo, o jos nei krust, ir lapeliai nebetokie zali , balteja. nebezinau ka daryti verysad.gif verkti tik norisi  cray.gif sakau gal jus zinosit

Dregme (proto ribose), Sviesa, Siluma, jei visko pakanka, keista kad nustojo augt, palaistykit su stimuliatorium, gal atsigaus.
Atsakyti
QUOTE(toza @ 2011 03 23, 19:16)
Dregme (proto ribose), Sviesa, Siluma, jei visko pakanka, keista kad nustojo augt, palaistykit su stimuliatorium, gal atsigaus.


purskiu kas antra diena, nes bijau laistydama nu lauzyt augalelius, jei matau kad zeme labai isdziuvusi tai sonuose palaistau. o seip jie pas mane ant pietinio lango, saules ir sviesos uztenka, buna visa diena, silumos irgi uztenka,nuo radijatoriaus, gyvenam nuosavame name.

o koks cia stimuliatorius dar buna? ka jis daro? g.gif
as norejau trasu biski uzpilti, bet galvoju kad dar per mazos, nes turi tik po du lapelius.

oi nezinau, nezinau kas atsitiko mano gelytem unsure.gif

Atsakyti
Sveikutės, gal pasidalinsite informacija kokį stimuliatorių naudojate? Ką jis duoda? Jei mano surfinijų daigai, jau mazdaug 5cm. Gal neverta jo naudoti?
Taip pat labai prašau informacijos kokias trąšas naudojate?

Šiandien apgenėjau surfinijas, nes kai kurios tysta, matau, o kitos tokios krūminės.
Laukiu žiedų kaip išprotėjusi, turėtų būti pilnaviduriai balti ir raudoni, žiūrėsim ar bus bigsmile.gif
Atsakyti
As pirkau supakuotas pakelyje dvi kapsules ("agronomo patarimas"-universalus augimo stimuliatorius), 1kapsule -5litrams vandens, ir po to laistai , kai jau yra tikri lapeliai, padeda daigu isisaknijimui, pagreitina pikuotu daigu ir persodintu augalu prigijima, didina atsparuma , spartina augalu branda ir pan..(cia nuo pakelio pacitavau kas parasyta) . Patartina laistyti kas 2 savaites...
Atsakyti