Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

O sakykit mergaites, man gobsei biggrin.gif idomu pasidare, kaip galima butu tas nuskabytas virsuneles petuniju prisidaigint ar tiesiai i zeme kist ar i vandeni, kad saknis isleitu, gal kuri nors taip daret?

Jau pas mane ir taip apie 200 daigu, bet kai pagalvoju, kad reiks duot uosvienei, savo mamai, kaimynems tai bijau kad man netruktu, siemet dar tokiu graziu seklu gavau ir man vis negana bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simoniux: 21 kovo 2011 - 15:26
kisau i zeme..visos prigijo ax.gif
Atsakyti
Nu va išpikiavau visas likusias petunijas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaži ar iki gegužės spės užaugti, kad jau į lovius kelti? g.gif Jetau tik menuo liko....
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2011 03 21, 11:45)
Gal kas protingas ir patyręs trumpai apšviestų, kada ir kaip pradėti daigelius tręšti?  unsure.gif ax.gif

na dauguma pradeda tręšti kai jau daigeliai auga loveliuose ar vazonuose lauke smile.gif
Atsakyti
as tai tresiu ir daigelius...pernai pirktinius kai tik prigijo nuskyniau galune ir pradejau trest augima skatinanciomis trasomis, kai ziedus pradejo kraut tai-skatinanciomis zydejima smile.gif
Atsakyti
sveikos,

bandau ir as prie jusu jungtis, nusipirkau ermitaze pries pora savaiteliu smulkiaziedziu surfiniju, na bent jau taip buvo parasyta biggrin.gif daigeliai 3 apie 15cm aukscio kazkur dabar... buvau cia pasiskaicius kad reik tuos lapelius pesiot, kad sakotis pradetu, na apipesiojau as tuos lapelius ale tolko tai jokio, net nepanasu, kad kas judetu sakojimosi linkme.... tai gal ka ne taip darau, gal visa virsunele nugnybt, o ne tuos lapelius ispest g.gif unsure.gif ar jas reik patrest gerai ir tada laukt kazkokio judejimo?
gal kam ir juokingai nuskambes toks mano klausimas, bet kai as tokia ''augintoja'' pas man viskas eksperimentu budu sejama ir auginama, su mintim ''jei augs tai gerai, jei zydes isvis fantastika'' lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(p.s. @ 2011 03 22, 08:59)
sveikos,

bandau ir as prie jusu jungtis, nusipirkau ermitaze pries pora savaiteliu smulkiaziedziu surfiniju, na bent jau taip buvo parasyta biggrin.gif daigeliai 3 apie 15cm aukscio kazkur dabar... buvau cia pasiskaicius kad reik tuos lapelius pesiot, kad sakotis pradetu, na apipesiojau as tuos lapelius ale tolko tai jokio, net nepanasu, kad kas judetu sakojimosi linkme.... tai gal ka ne taip darau, gal visa virsunele nugnybt, o ne tuos lapelius ispest g.gif  unsure.gif ar jas reik patrest gerai ir tada laukt kazkokio judejimo?
gal kam ir juokingai nuskambes toks mano klausimas, bet kai as tokia ''augintoja'' pas man viskas eksperimentu budu sejama ir auginama, su mintim ''jei augs tai gerai, jei zydes isvis fantastika''  lotuliukas.gif  blush2.gif

parodykit foto, ką išpešiojot 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
tikiuos teisingas nuorodas sudejau ir matysis paveiksleliai smile.gif
zodziu virsutinius lapelius skabiau nuo kiekvienos sakeles, gal ten kas ir vyksta tik man nesimato doh.gif lotuliukas.gif vazonelyje matosi, ka as ten priskabius doh.gif blush2.gif
Atsakyti
ogo kokios dideles blink.gif maniskes gal dar tik kokiu 3 cm i auksti g.gif
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 03 22, 10:06)
ogo kokios dideles blink.gif  maniskes gal dar tik kokiu 3 cm i auksti g.gif

tai mano pirktos is ermitazo daigeliai, tai jau paauginti buvo, o ir pirkau pries daugiau nei 2 savaites tai dar paaugo truputi blush2.gif bet va su tuo sakojimusi tai nesuprantu as kaip ten ka daryt doh.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos!Ziuriu kad jau visos turi daigeliu,o as tik susiruosiau seti petunijas.Ar nebus jau per velai seti?
Atsakyti