Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(_ka_ka_ @ 2011 03 17, 11:14)
as penai tokia turejau, tikrai labai graziai zydejo ir spalva grazi  smile.gif

http://s010.radikal....f53b31e64df.jpg

Mano ant pakelio ir yra tokia spalva, tai su kokia blankia kita spalvyte manau bus thumbup.gif
Atsakyti
Įdomu, ar drenažui tinka žvyras?
Atsakyti
aš kažkaip suabejočiau g.gif drenažas iš molio pagamintas ir sugeria drėgmę bei vėliau ją garina pamažu, o žvyras g.gif net nežinau..
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 03 18, 10:30)
Įdomu, ar drenažui tinka žvyras?



o as pridejus i lovelius ir labai gerai pas mane jom buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 03 16, 13:36)
rodžiausi jau ne kartą turbūt  biggrin.gif vėliau jos dar ilgesnės buvo wub.gif čia iš benary firmos sėklų užaugintos.

user posted image



nu jau grozis neispasakytas.. wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano pasetos maximines petunijos karpytais lapeliais isdygo 4u.gif .Niekad nesu tokiu macius , greiciausiai seklos buvo sumaisytos.
Atsakyti
QUOTE(SaVi @ 2011 03 18, 17:31)
Mano pasetos maximines petunijos karpytais lapeliais isdygo  4u.gif .Niekad nesu tokiu macius , greiciausiai seklos buvo sumaisytos.

Cia panasiai kaip pas mane, bakopas kaimyne pamate ir sako kokiu cia dilgeliu prisisejai lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas gali atsakyti, kodel raitosi daigu lapeliai? atrodo dregmes pakankamai ir visus vienodai laistau, o vienu daigu lapai tokie zali lygus, velus, o kitu tokie krastai uziriete ax.gif Kazi ka ne taip darau g.gif
Atsakyti
QUOTE(simoniux @ 2011 03 19, 19:14)
Gal kas gali atsakyti, kodel raitosi daigu lapeliai?

pas mane pastebėjau kai kurių daigelių lapeliai raitosi vakare, jau sutemus, dieną vėl kaip niekur nieko, gal tamsos bijo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Ispikiavau vakar petuniju daigelius, manau paskubejau, bet lyg gyvi siandien ax.gif Dar gi, paliejau as juos tuo stimuliatorium augimo.. Kazi, o jis gali pakenkti, nudeginti ar kitaip pazeisti daigeli? unsure.gif Ar jis tik "gera " darba daro?
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 03 18, 10:30)
Įdomu, ar drenažui tinka žvyras?

jei stambus, tai tinka wink.gif

QUOTE(Kulke @ 2011 03 19, 21:41)
Sveikos  smile.gif

Ispikiavau vakar petuniju daigelius, manau paskubejau, bet lyg gyvi siandien  ax.gif  Dar gi, paliejau as juos tuo stimuliatorium augimo.. Kazi, o jis gali pakenkti, nudeginti ar kitaip pazeisti daigeli?  unsure.gif  Ar jis tik "gera " darba daro?

paprastai trąšas ir stimuliatorius reikia laistyt jau palaistytas truputį vandeniu ir nepilti tiesiai ant daigų. Jei buvo pasytos proporcijos, tai neturėtų nieko blogo nutikti wink.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Gal kas protingas ir patyręs trumpai apšviestų, kada ir kaip pradėti daigelius tręšti? unsure.gif ax.gif
Atsakyti