Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(Ansia @ 2011 03 15, 22:31)
bet kai pasvajoju kokios bus grazuoles...  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif  pakely raso kad iki 1m nusvyra... ar tai tiesa? gal kas turit nuotrauku is praeitu metu? norisi akis paganyti...  bigsmile.gif

rodžiausi jau ne kartą turbūt biggrin.gif vėliau jos dar ilgesnės buvo wub.gif čia iš benary firmos sėklų užaugintos.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 03 16, 14:36)
rodžiausi jau ne kartą turbūt  biggrin.gif vėliau jos dar ilgesnės buvo wub.gif čia iš benary firmos sėklų užaugintos.

[

Vajetau kaip gražu....
Net saldu pasidarė... mmmmm
Papildyta:
QUOTE(Ansia @ 2011 03 16, 00:17)
unsure.gif jo?
na... pas mane ta plevele ne prie pat zemes, vietos kur augti yra - kokie 5cm iki pleveles. neee... dar per skysti daigeliai, bijau atidengti blush2.gif


o aš visai nedėjau plėvelės. Sudygo ir taip. Iš vieno pokiuko sudygo daaaaug daigelių, iš kito nei vieno. Ko gero "nebeveikiančios" sėklytės buvo smile.gif Bet mano dar mažulyčiai tokie augaliukai. Nes aš pasėjau gal tik prieš 10 dienų
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 03 16, 15:36)
rodžiausi jau ne kartą turbūt  biggrin.gif vėliau jos dar ilgesnės buvo wub.gif čia iš benary firmos sėklų užaugintos.



Oi kaip laiku man sita tavo nuotrauka clap.gif Nors jau buvau maciusi ja ne karta. Galvojau ar su svelnesne rozine derinti sitas Wonder Wave pearl, ar su ryskesne. Viskas aisku - sodinsiu su ryskesne. Nes jau neuzilgo sodinsiu tiesiai i lovelius...
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 03 16, 14:36)
rodžiausi jau ne kartą turbūt  biggrin.gif vėliau jos dar ilgesnės buvo wub.gif čia iš benary firmos sėklų užaugintos.

Kaip gražiai puošia, gyvina tokį pilką balkoną thumbup.gif
Atsakyti
pernai pas savo giminaitę mačiau tamsiai raudonas surfinijas.Nors man labiau patinka pastelinės spalvos,bet ta tamsiai raudona spalva mane pakerėjo,žiedai buvo tarsi aksominiai niekur kitur tokių nebuvau mačiusi.Patys krūmeliai irgi labai dailūs ,kompaktiški,svyrantys žemyn.Klausiau pas vieną gėlininkę ar ji neprekiauja tokiomis,sakė ne, pernai tik 2 daigai buvo įsimaišę tarp purpurinių surfinijų ir žmonės tik pamatę, jas iškart nupirko.Kaip tik šiandien užėjau į Žalią stotelė žiūriu, kad yra raudonų pirkti pavadinimas berods užrašytas ''Vidin Red'',pirkau jas,bet nerandu internete tokiu pavadinimu surfinijų.Norėčiau tikėti kad tai įsivėlė klaida,nes peržiūrėjus internete kokiais daigais prekiauja Žaliosios stotelės,matau tik raudonas surfinijas pavadinimu ""dark Red'' apie kurią rašo, kad gražiausia,tamsiausia.Norėčiau kad mano tokios būtų.Sodinsiu jas su baltomis surfinijomis.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 03 16, 14:36)
rodžiausi jau ne kartą turbūt  biggrin.gif vėliau jos dar ilgesnės buvo wub.gif čia iš benary firmos sėklų užaugintos.



Aciu, tiesiog nuostabios! wub.gif negaliu sulaukt vasaros rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(aiwita @ 2011 03 16, 14:51)
o aš visai nedėjau plėvelės. Sudygo ir taip. Iš vieno pokiuko sudygo daaaaug daigelių, iš kito nei vieno. Ko gero "nebeveikiančios" sėklytės buvo smile.gif Bet mano dar mažulyčiai tokie augaliukai. Nes aš pasėjau gal tik prieš 10 dienų

nu gerai rytoj atidengsiu. bet ka pastebejau, kad labai greitai zemes isdziusta be pleveles.. bent jau mano durpiniuose indeliuose
pas mane irgi dar maziai, kaikurie net su seklom ant galvos blush2.gif
o sejau as vasario 28 d, ir ta kita spalva pradejo dygti tikrai kokia savaite veliau, gal ir jusu dar sudygs... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ansia: 16 kovo 2011 - 22:45
QUOTE(DoNeila @ 2011 03 16, 17:52)
Kaip gražiai puošia, gyvina tokį pilką balkoną thumbup.gif

jo, labai pagyvino drinks_cheers.gif kai jau nukabinau rudenį lovelius, balkonas vėl pasidarė toks niūrus ir tuščias..
O žinokit kiek pagyrų prisiklausiau iš vaikų darželio auklėtojų, nes darželis nuo mano namų vos už keliasdešimt metrų, tai kai vaikučius nuvesdavau, tai auklėtojos gyrė ir gyrė mano gėles, sakydavo, kad žiūrim ir žiūrim į tavo balkoną ir vis klausinėjo kaip tokias užsiauginau cool.gif ir šiaip aplinkiniai žmonės sakydavo kad kaip gražu cool.gif taip faina buvo..
ir tik bijau, kad šiemet tokio grožio neturėsiu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 16 kovo 2011 - 23:53
Pas mane iš Agronom sėklos - rašo ryškūs aksominiai žiedai. Gal čia ir bus ta gražioji spalva g.gif kaip sako Lewisia.
O kaip būna su tom, kur rašo " Ryškūs ir įvairių spalvų, formų"?? Kas iš jų išauga?

Dar klausimas o į lovelius balkone dedate drenažą?
Atsakyti
as penai tokia turejau, tikrai labai graziai zydejo ir spalva grazi smile.gif

http://s010.radikal....f53b31e64df.jpg
Atsakyti
Mergaites padekit, seju gelytes pirmus metus. Petunijos graziai sudygo, o va pasejus Lobelijas svyrancias ju pridygo taip gausiai bigsmile.gif , kad net nebezinau ka su jomis ir bedaryt... g.gif ispikuot tikrai neiseis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deimilyte @ 2011 03 17, 11:21)
Mergaites padekit, seju gelytes pirmus metus. Petunijos graziai sudygo, o va pasejus Lobelijas svyrancias ju pridygo taip gausiai  bigsmile.gif , kad net nebezinau ka su jomis ir bedaryt... g.gif ispikuot tikrai neiseis...  ax.gif


Ateikit paskaitinėti čia, kaip tik šia tema kalbėjom:

http://www.supermama...howtopic=710352

pas mane irgi lobelijų miškas, nepikiuosiu po vieną, dalinsiu į kupstelius ax.gif

Vakar išpikiavau petunijas- atskyriau 28 vnt. iš tų, kurių sėklų maišelyje buvo daug, tai liko nepikuotų dar koks 50 doh.gif Gal kas norit jas psiimti ir išsipikiuoti (smulkiažiedės įvairių spalvų petunijos, Šiauliuose), nes man tikrai tiek nereikia blush2.gif

O tų sėklų, kuirų maišelyje buvo 15- sudygo visos 15, šiandien pikiuosiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2011 03 17, 08:30)
Dar klausimas o į lovelius balkone dedate drenažą?

jo, aš dedu, panašiai apie 2 cm storio.
Atsakyti