Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(sega01 @ 2011 03 13, 18:47)
Ka reikia daryti,mano surfinija pirkta senukuose uzpuole vabalai mirksiukas.gif Taip graziai augo,ir se tau  verysad.gif apkramtyti lapeliai,o siandien ziuriu po vienu lapeliu juodi kazkokie taskiukai.Kuom purskti reikia kazin?


Nenustebino. Pirkau daigus praeitais metais is Senuku, Ermitazo doh.gif Katastrofa doh.gif Bet gal cia sutapimas ax.gif

Ka Ka thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,

Jungiuosi prie Jūsų į auginimą petunijų......Labai skubiai noriu paklausti o dabar jau per vėlu sodinti sėklas į lovelius? Vakar prisipirkau sėklų ir esu šitam reikale visiška naujokė blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(era25 @ 2011 03 14, 08:21)
Sveikos mergaitės,

Jungiuosi prie Jūsų į auginimą petunijų......Labai skubiai noriu paklausti o dabar jau per vėlu sodinti sėklas į lovelius? Vakar prisipirkau sėklų ir esu šitam reikale visiška naujokė  blush2.gif

ne per vėlu, užaugs ir žydės, tik vėliau pradės žydėjimą. beje, o gal ir ilgiau žydės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simoniux @ 2011 03 12, 19:21)
Vau kokios veslios atrodo, o mano setos panasiu laiku atrodo taip, gal sakau per anksti ispikiavau? Ar jus treset su kokiais stimuliatoriais ad tokios grazios pas jus. man net pavydas sujeme blush2.gif




Vieną kartą laisčiau su penergetiku. ŽS mokėjau 2 lt.

QUOTE(Neili @ 2011 03 12, 19:43)
simoniux, labai grazus tavo daigeliai, dar su stimuliatorium kas 2 savaites paliek tai pamatysi netilps ant palangiu , turesi platint palanges  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(era25 @ 2011 03 14, 08:21)
Sveikos mergaitės,

Jungiuosi prie Jūsų į auginimą petunijų......Labai skubiai noriu paklausti o dabar jau per vėlu sodinti sėklas į lovelius? Vakar prisipirkau sėklų ir esu šitam reikale visiška naujokė  blush2.gif

Į mažesnius indus sėkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_ka_ka_ @ 2011 03 13, 22:52)
cia mano augintines  biggrin.gif

kaip gražiai sudygusios tose durpių tabletėse smile.gif aš irgi bandžiau sėti į jas, tikėjausi gal žemės prastos, kad nedygsta man tos sėklytės, ale tas pats, ir jose nedygsta doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Oi ačiū labai už atsakymus pasodinau į mažus indelius smile.gif lauksiu dabar pirmųjų daigelių smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mano petunijos panasios kaip simoniux, bet stai beda nutiko blush2.gif
Su pincetu pikavau, prie kiekvieno daigelio uzsirasiau kokia spalva (nes didele palete pirkau)..... ir maziukas nuverte nuo palanges. Paziro zemes ant kilimo, petunijos aukstyn saknym ir susimaise doh.gif Atsargiai susodinau atgal, tai dabar bando atsigauti vargsiukes mano verysad.gif Pora daigeliu tik praradau.
Dar mazasis artojas man astriukus ispesiojo doh.gif Oi kalbejomes susede wub.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2011 03 15, 11:25)
Dar mazasis artojas man astriukus ispesiojo  doh.gif Oi kalbejomes susede  wub.gif

lotuliukas.gif nu jo, įsivaizduoju kaip gaila..

Man tik kartą sūnus buvo išrovęs pora daigelių, bet čia dar prieš porą metų. O dabar pas vaikus kambaryje ant palangės auga ir kitame kambaryje, bet nelenda visai, pasakiau, kad jei liesit tai neturėsim tokių gražių gėlyčių kaip pernai, tai nelenda tongue.gif kad tik neprisikalbėčiau.. biggrin.gif
Atsakyti
o mano seklos visgi sudygo, bet taip sunkiai, ypac tos wonder wave pearly, benary (2 sav. dygo), nu tokie siulai, vos ne permatomi...
bet kai pasvajoju kokios bus grazuoles... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif pakely raso kad iki 1m nusvyra... ar tai tiesa? gal kas turit nuotrauku is praeitu metu? norisi akis paganyti... bigsmile.gif

beje kada plevele nuimti reikia? manau dar anksti, kaikurie daigai mazesni nei 1 cm, ir taaaaip leeetai auga ... gal sviesos truksta, bet ant palanges bijau palikti, salta ten, tai laikau prie lango ant stalo
Atsakyti
QUOTE(Ansia @ 2011 03 15, 22:31)
beje kada plevele nuimti reikia? manau dar anksti, kaikurie daigai mazesni nei 1 cm, ir  taaaaip leeetai auga ...  gal sviesos truksta, bet ant palanges bijau palikti, salta ten, tai laikau prie lango ant stalo

kai tik sudygsta ir reikia nuimti plėvelę.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 15, 23:45)
kai tik sudygsta ir reikia nuimti plėvelę.

unsure.gif jo?
na... pas mane ta plevele ne prie pat zemes, vietos kur augti yra - kokie 5cm iki pleveles. neee... dar per skysti daigeliai, bijau atidengti blush2.gif
Atsakyti