Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 11, 12:05)
yra specialūs bliūdai tiems vazonėliams susistatyt wink.gif

o kur tu bliudu yra pirkti? Turiu toki padekliuka plastmasini, bet pabandziau, keli vazoneliai tik telpa, tarpai lieka, o vietos daug uzima g.gif
Gal tikrai reiks vienkartiniu leksteliu pasidairyti, kaip kad Neili patare 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 03 10, 21:16)
persodinsiu savaitgalį i didesnius vazonėlius o tada į lovelius.


Persigalvojau, nepersodinsiu. Kadangi šaknims užtektinai vietos bus, po kokių 2-3 savaičių, balandžio pradžioj sodinsiu į pastvią vietą: loveliu, pakabinamus vazonus. unsure.gif
Atsakyti
mano petunijos sėtos sausio 22 d.
user posted image
Papildyta:
Gal reik isskabyt tuos soninius lapus, kad nesiliestu vieni prie kitu? g.gif Senukuose, kur auga arciau viena kitos, soniniai lapai isskabyti
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 03 11, 11:34)
Yra mažos vienkartinės lėkštutės, jos kaip tik atitinka vazonėlio dugną. Ir pigu, ir gerai  tongue.gif

aš tai dar ir metalinius dangtelius panaudoju, kai kurie vazoniukai telpa į juos kaip tik, dar visokių dangtelių prisikaupiu per rudenį, žiemą biggrin.gif

QUOTE(mamadonata @ 2011 03 11, 17:05)
Gal reik isskabyt tuos soninius lapus, kad nesiliestu vieni prie kitu?  g.gif Senukuose, kur auga arciau viena kitos, soniniai lapai isskabyti

ogo, na ir auga pas jus gėlytės wub.gif

aš tai manau, kad ne lapus išskabyti reikia, o pačias gėlytes persodinti, vistiek kai pradės šakotis joms ten vietos bus mažai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 11 kovo 2011 - 17:49
QUOTE(mamadonata @ 2011 03 11, 17:05)
mano petunijos sėtos sausio  22 d.
user posted image
Papildyta:
Gal reik isskabyt tuos soninius lapus, kad nesiliestu vieni prie kitu?  g.gif Senukuose, kur auga arciau viena kitos, soniniai lapai isskabyti


Vau kokios veslios atrodo, o mano setos panasiu laiku atrodo taip, gal sakau per anksti ispikiavau? Ar jus treset su kokiais stimuliatoriais ad tokios grazios pas jus. man net pavydas sujeme blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simoniux: 12 kovo 2011 - 17:28
simoniux, labai grazus tavo daigeliai, dar su stimuliatorium kas 2 savaites paliek tai pamatysi netilps ant palangiu , turesi platint palanges lotuliukas.gif
Atsakyti
va mano meksikietiškos sudygo.laaabai greit,daba nežinau kur sodint ar i loveli,ar i dirva reikes user posted image
Papildyta:
Upss kokia fotke nevykusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 03 12, 17:43)
simoniux, labai grazus tavo daigeliai, dar su stimuliatorium kas 2 savaites paliek tai pamatysi netilps ant palangiu , turesi platint palanges  lotuliukas.gif

o liejant su tuo stimuliatorium nebus taip, kad jos ankščiau nužydės paskui?
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 03 12, 22:22)
o liejant su tuo stimuliatorium nebus taip, kad jos ankščiau nužydės paskui?


tikrai ne, stimuliatorius saknims padeda issivystyti geriau ir augalas buna stipresnis, storesnis, buinesnis ir t.t. o su zydejimu jis neturi nieko bendro, paskui kai pradeda krauti ziedus as pradedu tresti su zydinciu geliu trasom.
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 03 12, 22:47)
tikrai ne, stimuliatorius saknims padeda issivystyti geriau ir augalas buna stipresnis, storesnis, buinesnis ir t.t. o su zydejimu jis neturi nieko bendro, paskui kai pradeda krauti ziedus as pradedu tresti su zydinciu geliu trasom.

aišku 4u.gif gal reikės ir man pasidairyti tada to stimuliatoriaus, nes kai kurie daigeliai menkučiai menkučiai..
Atsakyti
Ka reikia daryti,mano surfinija pirkta senukuose uzpuole vabalai mirksiukas.gif Taip graziai augo,ir se tau verysad.gif apkramtyti lapeliai,o siandien ziuriu po vienu lapeliu juodi kazkokie taskiukai.Kuom purskti reikia kazin?
Atsakyti
http://s46.radikal.r...d8e490322ae.jpg

http://s008.radikal....5fc9a4d2a6b.jpg

http://i055.radikal....872c34422f7.jpg
cia mano augintines biggrin.gif

rusu kalbos nemoku ir nieko nesuprantu kaip ikelti doh.gif kazka spaudziau ir nzn ar kas man gavosi blush-anim-cl.gif
Atsakyti