Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(simoniux @ 2011 03 03, 17:28)
Sveikos mergaites, rodau savo darzeli  smile.gif
user posted image
Nusikopijavau ideja i vienkartinius puodelis pikiuot gelytes  rolleyes.gif

gera ideja, aš kaip tik galvojau kur reiks persodinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2011 03 06, 08:13)
šiemet kažkaip žaliojoj stotelėj menkesnis pasirinkimas, ar man čia taip atrodo  g.gif

Man irgi taip atrodo, per dvi ŽS nebuvo spalvų pasirinkimo svyrančių petunijų. Baltos ir rožinės doh.gif Sakė atveš daugiau, bet taip ir neberadau laiko nuvažiuoti....
Atsakyti
Benary f. kiek pasėjau, tiek ir turiu daigų. Dar truputėlį reikia palaukt iki pikavimo.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 06, 20:03)
Benary f. kiek pasėjau, tiek ir turiu daigų. Dar truputėlį reikia palaukt iki pikavimo.

tau pasisekė 4u.gif aš manau kad sėklai kažkas šiemet, nes vienos spalvos jokių bėdų, išdygo visos, o su kita prastai..

beja, Gaudvile, tu matau nusimanai daug apie gėles, tai prašau, paguosk, kad aš iš savo svyrančių hibridinių šitos firmos BENARY susirinktų sėklyčių galiu tikėtis užsiauginti irgi svyrančias gražias?! Viena mergina atsakė, kad daug nesitikėčiau, bet kol kas tos rinktinės lenkia iš pirktinių sėklyčių sėtus daigus g.gif

va mano kuklus derlius, bet lepinamas labai lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Smileja, tikrai nieko paguodžiančio pasakyt negaliu. F1 hibridas, surinktos sėklos negarantuos, kad bus kaip motininis augalas. Tačiau šią problemą galima būtų išspręst kitaip - rudenį įsišaknydinti ir per žiemą laikyti kambary, ant palangės. Jei namie labai karšta, palaistyt. Vasario mėn pabaigoj jau nuo šio augalėlio prignaibyt ataugėlių ir įsišaknydint. Tokiu būdu bus tikrai toks pats ir nereiks kankintis su sėklomis.
Tiesa, maniškės pradžioj taip pat privertė sunerimti, labai ilgai dygo. Gal dar palauk 4u.gif

Ai, gi ir maniškės, sėtos sausio pabaigoj, labai panašaus dydžio, o sėtos vasario mėn, dar vos įžiūrimos smile.gif
Atsakyti
sian jau galiu teigti, kad man sudygo visos 12 pinavidures benary "double duo pink" thumbup.gif ir kol kas ne viena is "wonder wave pearly" verysad.gif
mergaites, dar prie Smilejos klausymo. kazkur skaiciau, kad kazkokioms hibridinems petunijoms seklos net neuzsimezga. kad galima spresti pagal zimejimus ant ipakavimo unsure.gif ten kazkas su H ar F raide... gal galite paaiskinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 07, 10:59)
Tiesa, maniškės pradžioj taip pat privertė sunerimti, labai ilgai dygo. Gal dar palauk  4u.gif

ačiū 4u.gif gera idėja su tuo įsišaknydinimu, tikrai reikės taip pabandyti. O kol kas pažiūrėsim kas man čia užaugs iš rinktinių, pačiai įdomu rolleyes.gif

tai laukiu laukiu, matau kad judesys dar vyksta, na bent kokias 5, kad pavyktų tos reikiamos spalvos išsidaigint, būtų pakankamai smile.gif

QUOTE(Ansia @ 2011 03 07, 11:03)
ir kol kas ne viena is "wonder wave pearly"  verysad.gif

na va, būtent šita pearly pas mane ir nenori dygti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ansia @ 2011 03 07, 11:03)
mergaites, dar prie Smilejos klausymo. kazkur skaiciau, kad kazkokioms hibridinems petunijoms seklos net neuzsimezga. kad galima spresti pagal zimejimus ant ipakavimo  unsure.gif ten kazkas su H ar F raide... gal galite paaiskinti blush2.gif

H reiškia hibridas, F1 - pirmos kartos. Pagal dabartinius ES reikalavimus, nesvarbu kurios kartos, visus H turi žymėt. Ar brandis sėklas, čia jau niekur nežymi, individualiai kiekvienu atveju. Pasidauginus vegetatyviškai, augalas išlieka tas pat, renkant sėklas - nėra garantijų jokių.

Nu va, o maniškės "wonder wave pearly" 100proc sudygo. Tik dar laaabai mažytės.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 03 07, 12:46)
tau pasisekė 4u.gif aš manau kad sėklai kažkas šiemet, nes vienos spalvos jokių bėdų, išdygo visos, o su kita prastai..

beja, Gaudvile, tu matau nusimanai daug apie gėles, tai prašau, paguosk, kad aš iš savo svyrančių hibridinių šitos firmos BENARY susirinktų sėklyčių galiu tikėtis užsiauginti irgi svyrančias gražias?! Viena mergina atsakė, kad daug nesitikėčiau, bet kol kas tos rinktinės lenkia iš pirktinių sėklyčių sėtus daigus g.gif

va mano kuklus derlius, bet lepinamas labai lotuliukas.gif
user posted image



as pernai neturejau kur deti, osiais tik panasiai kaip jusus isdigo, bet kiek yra tiek uzteks doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, aš su klausimu. Pirmi metai, kai planuoju auginti surfinijas ir tikiuosi džiaugtis jų žiedais biggrin.gif Nusipirkau daigelių (pati dar nedrįsau sėti ax.gif ) ir norėjau paklausti kaip juos reikia toliau auginti, ta prasme laikyti šiltai ar vėsiau, ant saulės, tręšti ar ne dabar?
Labai ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jujajuja @ 2011 03 08, 21:06)
Sveikos merginos, aš su klausimu. Pirmi metai, kai planuoju auginti surfinijas ir tikiuosi džiaugtis jų žiedais biggrin.gif  Nusipirkau daigelių (pati dar nedrįsau sėti ax.gif ) ir norėjau paklausti kaip juos reikia toliau auginti, ta prasme laikyti šiltai ar vėsiau, ant saulės, tręšti ar ne dabar?
Labai ačiū už atsakymus 4u.gif

Laikyk siltai ir tik ant saulytes, kad neisstyptu o stambetu kerelis, palaistyk su augimo stimuliatorias tada sutvirtes augaliukas, sakneles geriau issivystys.
Atsakyti
nenuskriausiu ir petuniju myletoju, pasirodysim kaip augam.
sėtos 01,01 baltos svyrancios
user posted image
user posted image

o čia ivairios setos sausio viduri ir gale.
user posted image
Atsakyti