Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

simoniux thumbup.gif
Dailiai ir gausiai susodinta thumbup.gif
Atsakyti
simoniux thumbup.gif Daug vietos turi daigeliams thumbup.gif

Aš šnd paskutines petunijas pasėjau thumbup.gif
Atsakyti

Nusikopijavau ideja i vienkartinius puodelis pikiuot gelytes rolleyes.gif
[/quote]
O skylutes darote stiklineje?????
Atsakyti
[quote="Ramune",2011 03 03, 21:36]
Nusikopijavau ideja i vienkartinius puodelis pikiuot gelytes rolleyes.gif
[/quote]
O skylutes darote stiklineje?????
[/quote]

as nedarau niekada niekur skyluciu, bet cia tavo apsisprendimas turi paprasciausiai stebeti zeme kad ji nebutu sausa as pvz laistau tik tada kai sausa zeme pamatau. palieju ir vel laukiu kol isdzius bet kiekviena diena ziurineju kad neuzdziovinciau.
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2011 03 03, 16:13)
Laikykit, kur gautų kuo daugiau šviesos ir kad būtų šilta, bet ne per šilta, pas mane namie 18 - 20 laipsnių, tai puikiai laikosi, pakėliau nuo šildomų grindų, nes ten jau per karšta. O priežiūra paprasta, palaistykit, daigus geriausiai purkšti, nes liejant vandens srovė gležną daigą gali sumaišyt su žemėm, kai jau būna didesni daigai, galit patręšt. Paskui kai jau būna gerokai ūgtelėję, galėsit skabyt viršūnes, jei norėsit, tada sako daugiau šakojasi (pati nesu bandžius). Nereikia kažkokios ypatingos priežiūros, viskas paprasta smile.gif


O jei neskabyt virsuneliu - sakosis ar ne? Ar i vazoneli kelis daigus sodina? Ar jos naturaliai issisakoja?
Atsakyti
QUOTE(kar @ 2011 03 04, 13:07)
O jei neskabyt virsuneliu - sakosis ar ne? Ar i vazoneli kelis daigus sodina? Ar jos naturaliai issisakoja?

Šakojasi ir natūraliai, bet sako, kad skabant daugiau šakojasi. Žiūrint koks tas vazonėlis smile.gif Jei didelis galima ir kelis daigus sodint, bet jei mažas, nepatartina, nes tada šaknim nebus vietos, ir gėlytės bus nelabai geros išvaizdos.
Atsakyti
QUOTE(Ansia @ 2011 03 03, 11:52)
Kazkas cia sejo Benary petunijas, gal del to apvalkalo jos ilgeliau sudygsta?

pikta aš šiemet ant šios firmos sėklyčių bash.gif pernai sėjau du pakelius, vienam gal buvo 13, kitam 12 sėklyčių, nors turėjo būti po 10 ir visos iki vienos sudygo. O šiemet, tai iš trijų pakelių, vienos spalvos visos sudygo, du daigiukai menki dar, bet po truputį leidžia lapelius, o kitos spalvos tai iš 23 sėklyčių kol kas du daigiukai tik, matau dar pora lenda, bet jie ten man jau dvi savaites lenda doh.gif Nežinau kaip čia bus, taip norėjau tokio grožio kaip pernai..
Atsakyti
Man iš 10 tik 3 sudygo doh.gif Ir tai nupezę daigiukai doh.gif
Atsakyti
As pernai sejau 6 pakelius Benary firmos petunijas, tai is tu 6 pokeliu isdygo tik 4 pilnavidures verysad.gif nors grozis neapsakomas buvo ju lotuliukas.gif Seis metais irgi sejau 3 pokelius ir sudygo tik 10, sakiau nepirksiu daugiau ju bet uztaikiau kai buvo nuolaida ir neatsispyriau siam groziui wub.gif
Geriausiai seklos dygsta pirktos paprastos, maximoj ar senukuose, nzn kodel dygsta labai gerai jos, tik man jos nelabai grazios buna kazkodel verysad.gif Dar seklu pirkau zalioj stotelej, tai kur ta parduotuve prie stoties tai dirba labai nemaloni pardaveja, paklausiau apie meksikietiskas petunijas nes maciau kad internete, tai ji mane uzsipuole, tai pasisejau Burgundiskos spalvos petuniju, labai grazi spalva tai tikiuosi kad grazus vaizdas bus wub.gif
Atsakyti
nu va... verysad.gif g.gif
irgi pastebejau, kad pvz pilnavidures visai gyvybes zenklu nerodo, o toms kitoms "wave pearly" nors suskylo tas apvalkalas. o siaip tikejausi uz tokia kaina gero daigumo
kazkur internete perskaiciau kad benary dygsta 10-20 dienu... tai vilties dar yra ax.gif
Atsakyti
ka raso tai netiesa, nes man jos sudygo per 3-4dienas. Sejau vasario pradzioj ir jau turi po 6 lapelius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_ka_ka_ @ 2011 03 05, 22:57)
As pernai sejau 6 pakelius Benary firmos petunijas, tai is tu 6 pokeliu isdygo tik 4 pilnavidures  verysad.gif  nors grozis neapsakomas buvo ju  lotuliukas.gif Seis metais irgi sejau 3 pokelius ir sudygo tik 10, sakiau nepirksiu daugiau ju bet uztaikiau kai buvo nuolaida ir neatsispyriau siam groziui wub.gif
Geriausiai seklos dygsta pirktos paprastos, maximoj ar senukuose, nzn kodel dygsta labai gerai jos, tik man jos nelabai grazios buna kazkodel  verysad.gif Dar seklu pirkau zalioj stotelej, tai kur ta parduotuve prie stoties tai dirba labai nemaloni pardaveja, paklausiau apie meksikietiskas petunijas nes maciau kad internete, tai ji mane uzsipuole, tai pasisejau Burgundiskos spalvos petuniju, labai grazi spalva tai tikiuosi kad grazus vaizdas bus  wub.gif


Gal taip pasitaikė, aš pirkau shetelinge benary firmos 2 rūšių ir abi puikiai sudygo smile.gif beje, pasėjau ir meksikietiškų petunijų pabandymui, pirkau žaliajam centre šiaurės miestely, buvo 5 sėklos, visos penkios ir sudygo, nors rašė, kad labai sunkiai dygsta, na, penkių man bus per daug, jei viskas gerai, turėsiu 2 laisvas, jei kas norėsit 4u.gif
šiemet kažkaip žaliojoj stotelėj menkesnis pasirinkimas, ar man čia taip atrodo g.gif
Aš šiemet sėjau svyrančias pilnavidures rožinės spalvos (turėtų svirti apie 40 cm, iš pernyksštės patirties galiu pasakyt, kad jas reik skabyt, nes menkai šakojasi), baltas svyrančias, bei bordo svyrančias paprastas bei pilnavidures, na, ir meksikietiškas smile.gif
Atsakyti