Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(serbentėlė @ 2011 03 03, 10:12)
Išdygo ir mano "siūlai". Jau kaip pergyvenu dėl jų, kad tik nenukeiptų ir išleistų kuo greičiau savo tikruosius lapelius. Kažin  po kelių dienų tai turėtų atsitikti ?

Pas mane kazkur po savaites tikrieji pasimate. Siandien jau su stimuliatorium palaisciau, tikiuosi ne per anksti g.gif
Atsakyti
Pasejau ir as saviskes. Neisitikinus, kad isdigs doh.gif Tuo labiau, kad ir pirkau is maxsimos ax.gif

O jei pirkti jau daigelius, kur tada juos sodinti?
Atsakyti
Nu pasejau ir as petunijas, nors dievagojausi, kad nesesiu blush2.gif . pamaciau tokiu pilnaviduriu mixa ir neatsilaikiau doh.gif padejau siltai , dregnai ir jos man per tris dienas sudygo blink.gif nu sakiau, kad piktzoles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kar @ 2011 03 03, 09:10)
Pasejau ir as saviskes. Neisitikinus, kad isdigs  doh.gif Tuo labiau, kad ir pirkau is maxsimos  ax.gif

O jei pirkti jau daigelius, kur tada juos sodinti?


Lyginant mano dviejų metų patirtį, tai maximinės daug geriau dygsta, nei tos brangesnės doh.gif O pirktinius daigus galit sodint į didesnius indukus, arba iškart į lovius, jei tik yra kur laikyti smile.gif
Atsakyti
A jau sudygo? blink.gif o as 28 sejau, man viskas sudygo - ir gubojos ir salotos, ir krapai... o petunijos - ne unsure.gif na bet dar anksti nerimaut irnesakyk.gif
tos seklytes lyg ir apvalkale kazkokiam buvo, tai sian iziurejau lens.gif tas apvalkalas iskylo kaikur...
Kazkas cia sejo Benary petunijas, gal del to apvalkalo jos ilgeliau sudygsta?
Atsakyti
petunijos siemet sunkiai krapstosi pas mane schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ansia @ 2011 03 03, 13:52)
Kazkas cia sejo Benary petunijas, gal del to apvalkalo jos ilgeliau sudygsta?


aha, mano paprastos maximinės jau kadai seniausiai sudygusios (irgi per kelias dienas), o tos su apvalkalu nerodo gyvybės, manau gal sunku joms pro jį prasimušt? frusty.gif pridengiau ir laukiu dar, nors man kažkaip kas jau išdygsta iškart - tas ir auga, o kas nesirodo - tai maža vilties sulaukt irnesakyk.gif
Atsakyti
Mano su apvalkalu sudygo , bet vienos rusies tik 5 is 20, kitos virs 10, o maximines tai bujoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2011 03 03, 12:52)
Lyginant mano dviejų metų patirtį, tai maximinės daug geriau dygsta, nei tos brangesnės  doh.gif 

O pirktinius daigus galit sodint į didesnius indukus, arba iškart į lovius, jei tik yra kur laikyti smile.gif


Nu paguodet su tom maxsiminem smile.gif Gal gi ir man nusisypsos laime smile.gif

Gerai, o kur tuos daigus laikyt? Ant palanges? Ir kaip priziuret? Isprotet, kaip nieko nezinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kar @ 2011 03 03, 13:00)
Nu paguodet su tom maxsiminem  smile.gif  Gal gi ir man nusisypsos laime  smile.gif

Gerai, o kur tuos daigus laikyt? Ant palanges? Ir kaip priziuret? Isprotet, kaip nieko nezinau  doh.gif

Laikykit, kur gautų kuo daugiau šviesos ir kad būtų šilta, bet ne per šilta, pas mane namie 18 - 20 laipsnių, tai puikiai laikosi, pakėliau nuo šildomų grindų, nes ten jau per karšta. O priežiūra paprasta, palaistykit, daigus geriausiai purkšti, nes liejant vandens srovė gležną daigą gali sumaišyt su žemėm, kai jau būna didesni daigai, galit patręšt. Paskui kai jau būna gerokai ūgtelėję, galėsit skabyt viršūnes, jei norėsit, tada sako daugiau šakojasi (pati nesu bandžius). Nereikia kažkokios ypatingos priežiūros, viskas paprasta smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, rodau savo darzeli smile.gif
user posted image
Nusikopijavau ideja i vienkartinius puodelis pikiuot gelytes rolleyes.gif
Atsakyti
liuks vaizdelis thumbup.gif
Atsakyti