Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(toza @ 2011 03 01, 01:11)
grazus kroksai:) as sodinau seklytes brangesnes i durpinius "maiselius", brangu, bet kai seklyciu pakelyje max 20 galima pasiterliot, nelaistau , o purskiu as juos, kai isleis daudgiau lapeliu keliaus i didesnius vazonus, kadangi esu dar pradedancioji, tai zeme daigams, maisysiu su kapiniu zeme, pernai man viskas pavyko puikiai....

Aga, as taip ir padariau, stai kas gavos
user posted image

irgi pabijojau laistyt, papurskiau. irgi kisau po viena sekla, ten ju isvis po 12 vnt pakely buvo.
Dar reiks plevele uzdengti...


Papildyta:
beje, jau pavasaris... bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šiaip kapinių žemė, kiek esu girdėjusi, nėra gerai sodinimui. Ji yra tokia juoda, ne dėl to, kad "turtinga" maisto medžiagomis, o dėl to, kad skirta dekoravimui, ir joje yra kazkokiu cheminiu medziagu. na gal labiau patyrusios patars. Aš naudoju Durpetos substrata daiginimui.
Atsakyti
Sveikos,

kodėl niekas daigelių nesirodot? tongue.gif

šiandien truputį išpikavau savo daigelių, kitas palikau dar augti senuose indeliuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 03 01, 12:15)
Šiaip kapinių žemė, kiek esu girdėjusi, nėra gerai sodinimui. Ji yra tokia juoda, ne dėl to, kad "turtinga" maisto medžiagomis, o dėl to, kad skirta dekoravimui, ir joje yra kazkokiu cheminiu medziagu. na gal labiau patyrusios patars. Aš naudoju Durpetos substrata daiginimui.

As daiginu irgi substrate, bet kai sodinu , maisau zemes ir dali idedu kapiniu, nes substrate viskas iskart isdziutu
Atsakyti
Sveikutes ax.gif

Dar nevelu seti petunijas? Ziuriu visu jau sudygo unsure.gif Ir pasejus, kaip suprantu nereikia uzbarstyti zememis? Ir...i kokia zeme geriausia seti?
Atsakyti
QUOTE(kar @ 2011 03 01, 13:58)
Dar nevelu seti petunijas? Ziuriu visu jau sudygo  unsure.gif Ir pasejus, kaip suprantu nereikia uzbarstyti zememis? Ir...i kokia zeme geriausia seti?

dar ne vėlu, tik kad žiedais džiaugsitės vėliau nei mes smile.gif Sėti geriausia į specialiai daigams pritaikytą substratą. Užberti nereikia.

Kaip nusigandau, tas kur išpikavau prieš kelias valandas, du daigeliai nukeipo, galvojau viskas nutraukiau stiebelį, bet greit maistine plėvele uždengiau, atsigauna karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 03 01, 15:24)
dar ne vėlu, tik kad žiedais džiaugsitės vėliau nei mes smile.gif Sėti geriausia į specialiai daigams pritaikytą substratą. Užberti nereikia.

Kaip nusigandau, tas kur išpikavau prieš kelias valandas, du daigeliai nukeipo, galvojau viskas nutraukiau stiebelį, bet greit maistine plėvele uždengiau, atsigauna karsta.gif



Aciu. O uzdengti reikia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kar @ 2011 03 01, 12:36)
Aciu. O uzdengti reikia?  blush2.gif

Taip.
12 psl zuikis5 išsamiai aprašė kaip ir ką daryti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fussy: 01 kovo 2011 - 14:44
QUOTE(fussy @ 2011 03 01, 15:39)
Taip.
12 psl zuikis5 išsamiai aprašė kaip ir ką daryti  4u.gif


Aciu blush2.gif buvau praleidusi blush2.gif Reiks bandyti ir man seti ax.gif
Atsakyti
laba, norečiau ir as pasirodyti su savo daigeliais smile.gif bet va bėda, nežinau kaip ikelti reikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(_ka_ka_ @ 2011 03 01, 23:11)
laba, norečiau ir as pasirodyti su savo daigeliais  smile.gif bet va bėda, nežinau kaip ikelti reikia  verysad.gif

http://www.radikal.ru/
lengvai ir greitai isikelia
Atsakyti
Išdygo ir mano "siūlai". Jau kaip pergyvenu dėl jų, kad tik nenukeiptų ir išleistų kuo greičiau savo tikruosius lapelius. Kažin po kelių dienų tai turėtų atsitikti ?
Atsakyti