Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(fussy @ 2011 02 26, 12:35)
Pas mane lobelijos irgi kažko labai sunkiai dygsta  g.gif

O as galvoju greit jas sodintis tik g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 02 26, 01:12)
Ir as manau kad reikia tau perseti lobelijas, nes is praktikos zinau kad sudygsta tikrai per 7-10, dienu, apsidraudimui paseciau nauja partija o tas dar palaikyciau, o gal sudygs  g.gif



QUOTE(fussy @ 2011 02 26, 12:35)
Pas mane lobelijos irgi kažko labai sunkiai dygsta  g.gif Petunijos sudygo, sprigės ir kvapusis tabakas taip pat, na, bet lobelijos iš kokių 50 sėklų gal 10 is suskaičiuočiau  g.gif


Pernai sejau vienu metu. Petunijas ir lobelijas. Liuks sudygo. O vat siemet. Nelauksiu pavasario, persesiu. Patinka man sios gelytes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sega01 @ 2011 02 27, 10:46)
O as nezirizikavau ju sodintis,tai nusipirkau 4 daigelius is Senuku,ir kaip neblogai jos man auga veseja,tai manau turesiu neblogas Surfinijas mirksiukas.gif
O vat verbenos tai nesuprantu,nedygsta visai,jau antra karta atsodinau,pirma karta sodinau vasario 2 diena,ir nieko,ai meluoju vienas yra doh.gif
O va nemezijos tai neblogai sudygusios smile.gif

Gerai, jei jums 4 daigelių užtenka, tada tikrai neverta net su sėklom prasidėti, bet kai reikia dešimtimis, taupymo sumetimais žaidžiu smile.gif Nors vis vien žiūriu reiks dar daigiukų pirkt doh.gif
Aš praeitais metais nemezijas auginau, iš pradžių patiko, bet kažkaip labai greit jos man išstypo, nužydėjo, gal kažkas netiko, tai šiais metais nebeauginu, su kitom gėlėm eksperimentuosiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sega01 @ 2011 02 27, 10:47)
O as galvoju greit jas sodintis tik g.gif

Šiandien antrą kartą jau pasėjau smile.gif žiūrėsiu kas gausis smile.gif
Atsakyti
nuskynus galunes galima isisaknydint ir taip prisidaugint gelyciu ax.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif norėjau paklausti dėl skabymo. Ar ne pervelu skabyti jei mano daigeliai jau kokiu 10cm. skabyti tik viršūnėle ar galiu per puse gnybt?
nugnybta kišti į vandeni ar žeme?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle.vait: 28 vasario 2011 - 11:38
Laba. Sudygo ir mano petunijos, bet jau tie daigeliai, siuleliai gryni, manau nieko is ju doro nesigaus, bet bent jau busiu pabandziusi smile.gif Seklos maksimines, patirties nulis tai taip ir gaunasi. smile.gif

O sakykit dabar jau laikas butu pirkti is senuku daigelius, ar dar ankstoka? Kada jau galima nesti petunijas laukan?
Atsakyti
QUOTE(Kulke @ 2011 02 28, 13:32)
O sakykit dabar jau laikas butu pirkti is senuku daigelius, ar dar ankstoka? Kada jau galima nesti petunijas laukan?

O kodel ne,juk jie nedideli yra prekyboje mirksiukas.gif Maniskes jau pleciasi,nes vis nuskinu galuneles,tai bus issisakojusios smile.gif
O jau nesiu manau kai benebus salnu tai dar pora menesiuku paauginsiu namuose,tada jau bus jau gal ir ant prazydejimo ax.gif
Mano verbenos pradejo gyvybes zenklus rodyti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sega01: 28 vasario 2011 - 12:49
QUOTE(Kulke @ 2011 02 28, 12:32)
Laba. Sudygo ir mano petunijos, bet jau tie daigeliai, siuleliai gryni, manau nieko is ju doro nesigaus, bet bent jau busiu pabandziusi  smile.gif  Seklos maksimines, patirties nulis tai taip ir gaunasi.  smile.gif

O sakykit dabar jau laikas butu pirkti is senuku daigelius, ar dar ankstoka? Kada jau galima nesti petunijas laukan?

Na nenurasykit dar savu petuniju. As pernai bandziau set pirma karta , tai irgi siulai buvo, pagalvojus ,kad nieko gero neisaugs is ju i ta pati loveli ikisau pirktus daigus is Ermitazo.. Po kiek laiko ziuriu maniskes atsigauna, lapai grazus- tai pacias tvirciausias persodinau , o rezultate vasaros pabaigos jos daug geriau atrode nei pirktos .
Mergaites, o kada stimuliatorium geriau laistyt g.gif , maniskes siemet sudygo neblogai, brangesnes sodinau i durpinius maiselius, pigesnes i dezutes, jau pradeda matytis 3-4 lapelaiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toza: 28 vasario 2011 - 12:57

QUOTE(toza @ 2011 02 28, 13:56)
Na nenurasykit dar savu petuniju. As pernai bandziau set pirma karta , tai irgi siulai buvo, pagalvojus ,kad nieko gero neisaugs is ju i ta pati loveli ikisau pirktus daigus is Ermitazo.. Po kiek laiko ziuriu maniskes atsigauna, lapai grazus- tai pacias tvirciausias persodinau , o rezultate vasaros pabaigos jos daug geriau atrode nei pirktos .

drinks_cheers.gif Tikrai taip. Tuoj per langa siltesne saulyte pasils, o dar trasu...... ir ziurim ka turim. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites
Galima ir as prisijungsiu prie jusu? bigsmile.gif
Nezinau kaip pas jus, bet man geles - lyga biggrin.gif einu i parduotuve duonos, o griztu su seklom, svoguneliais biggrin.gif Biski ne i tema bet vat mano rudeni, maximoj pirkti krokai suzydejo wub.gif
user posted image

na, o i tema butu stai kas... paskaiciau praeita tema, jus jau ten su daigais buvot, o as net nepasejau dar doh.gif ir uzmaciau kad siandien gera diena sodinimui. tai va tokie klausymai butu:
turiu petuniju seklu, svyrancios "wonder wave pearly" ir "double duo pink" (garbanotos, pilnavidures). siaip kainavo paliginus nemazai, todel butu gaila sugadint. o aprasymas vokieciu kalba... kaip sodinti, nuo ko pradet? turiu durpinius indelius daigams, turiu substrata daigams, turiu substrata gelems.
del indeliu - dar neteko jais naudotis, anksciau viska sedavau i lovelius... tie durpiniai indeliai man tokie nepatikimi, jie sudrieke neistyzta?
substratas daigams - gan sunkus, riebokas, nepasakyciau kad purus... norisi man ji su durpem pamaisyt... anksciau sedavau i durpiu substrata gelems, viskas gan gerai dygdavo g.gif
na ir svarbiausia, kaip seti? po viena sekla i induka? zemem neuzberti? unsure.gif

na begu ruostis, tikiuosi kas nors man atsakys blush2.gif
Atsakyti
Sėklų žemėm neužberkit, tik lengvai įspauskit ir apdenkit po to. Iš kitų kiek girdėjau, tai durpiniai indeliai neištyžta, pati nesu bandžius. Aš sodinau į atskirus indukus po vieną sėklytę (padėklai tokie), nes labai nemėgstu pikiuoti smile.gif Bet čia jau jums rinktis kaip sėti. Žemę pirkau juodžemį maišytą su durpe, tai tokia nebloga atrodo. Bet praeitais metais nieko nepirkau į paprastą žemę iš kiemo sėjau ir puikiausiai viskas sudygo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fussy: 28 vasario 2011 - 19:00
QUOTE(Ansia @ 2011 02 28, 18:25)
Sveikos mergaites 
Galima ir as prisijungsiu prie jusu? bigsmile.gif
Nezinau kaip pas jus, bet man geles - lyga biggrin.gif  einu i parduotuve duonos, o griztu su seklom, svoguneliais  biggrin.gif  Biski ne i tema bet vat mano rudeni, maximoj pirkti krokai suzydejo  wub.gif
user posted image


del indeliu - dar neteko jais naudotis, anksciau viska sedavau i lovelius... tie durpiniai indeliai man tokie nepatikimi, jie sudrieke neistyzta?

na begu ruostis, tikiuosi kas nors man atsakys  blush2.gif

grazus kroksai:) as sodinau seklytes brangesnes i durpinius "maiselius", brangu, bet kai seklyciu pakelyje max 20 galima pasiterliot, nelaistau , o purskiu as juos, kai isleis daudgiau lapeliu keliaus i didesnius vazonus, kadangi esu dar pradedancioji, tai zeme daigams, maisysiu su kapiniu zeme, pernai man viskas pavyko puikiai....
Atsakyti