Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

QUOTE(Palme22 @ 2011 02 24, 14:32)
aptilom, niekas nesigiria  4u.gif

Kad baisu girtis biggrin.gif

QUOTE(Darsė @ 2011 02 24, 15:11)
bijom girtis biggrin.gif

mano šeštadienį sėtos rodo gyvybės ženklus bigsmile.gif


O mano sekmadieni setos petunijos be gyvibes zenklu o lobelija jau islindusi tik tik Tuo pat ir pomidorus sejau tai sudygo liuksiskai per trys dienelias Na o kitos dar nera g.gif Jau nervinuosi verysad.gif
QUOTE(NIDA @ 2011 02 25, 16:46)
O man toks klausimas iskilo: ar ne per tamsu neisdygusiom seklom ant radiatoriaus po palange? Jau ne pirmus metus petunijas auginu ir vis susiduriu su tuo klausimu. Naktim statau ant radiatoriaus,o diena ant pietines palanges.Bet gal,kol nesudyge taip zaist neverta,gal sudygs ir taip?

Va va ir as galvoju dabar mano seklos prie radijatoriaus Padeti ant jo as negaliu nes jos iskeps ,bet sviesos tai joms nedaug ,galima sakyti tamsa ????????
Atsakyti
Sveikos, as sejau vasario 21, tai mano petunijos kaip kokie siuleliai jau lenda lenda...
Bijau darz dziaugtis, bet viltis yra. Seju pirma karta.
Atsakyti
Sveikutes,

Mano petunijos setos sausio 30 diena jau turi 5 lapeli...moraliskai rosiuos pikavimui. O stai lobelijos.... nei krust...idomu unsure.gif , neramu...ar tik nereikes perseti naujai. Siandien nusipirkau ir astru seklyciu... labai myliu sias gelytes...
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2011 02 25, 21:27)
Sveikutes,

Mano petunijos setos sausio 30 diena jau turi 5 lapeli...moraliskai rosiuos pikavimui. O stai lobelijos.... nei krust...idomu  unsure.gif , neramu...ar tik nereikes perseti naujai. Siandien nusipirkau ir astru seklyciu... labai myliu sias gelytes...


Ir as manau kad reikia tau perseti lobelijas, nes is praktikos zinau kad sudygsta tikrai per 7-10, dienu, apsidraudimui paseciau nauja partija o tas dar palaikyciau, o gal sudygs g.gif
Atsakyti
AS pernai pirma karta auginau petunijas, tai klaida padariau, mat daug turejau, o ismesti gaila, tai i vazonelius po kelis sukisiau, tai joms vietos maza buvo, siemet tik po viena sodinsiu doh.gif o jus virsineles daznai nuskinat kad sakotusi?
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2011 02 25, 18:24)
Kad baisu girtis  biggrin.gif
Va va ir as galvoju dabar mano seklos prie radijatoriaus Padeti ant jo as negaliu nes jos iskeps ,bet sviesos tai joms nedaug ,galima sakyti tamsa ????????

Aš, gaila, neturiu kuo pasigirti...vienam indely nė viena sėkla neišdygo. Galvoju, gal joms per karšta buvo, nes irgi ant radiatoriaus laikau, tik jis pas mus atviras, tai saules tikrai neturėjo trūkti. Bet pvz., dichondros auga kuo gražiausiai, o ir petunijų kitas indelis išdygo g.gif Žodžiu nežinau ką daryt, jau išmest tas žemes ar dar palaukti?
Atsakyti
as jau 3 kartus sejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2011 02 25, 18:27)
O stai lobelijos.... nei krust...idomu  unsure.gif , neramu...ar tik nereikes perseti naujai.

Pas mane lobelijos irgi kažko labai sunkiai dygsta g.gif Petunijos sudygo, sprigės ir kvapusis tabakas taip pat, na, bet lobelijos iš kokių 50 sėklų gal 10 is suskaičiuočiau g.gif
Atsakyti
4u.gif pasidalinkite petuniju augimo ypatumais nes kekvienais metais sėju ir nekas nesigauna sudigsta o paskui kaput g.gif
Atsakyti
QUOTE(kuksiene @ 2011 02 26, 18:18)
4u.gif pasidalinkite petuniju augimo ypatumais nes kekvienais metais sėju ir nekas nesigauna sudigsta o paskui kaput g.gif

Šiluma, šviesa, palaistyt kartas nuo karto biggrin.gif Gal per šiltai laikot, kai sudygsta, aš šiemet tokią klaidą padariau. Sudygo ir nepakėliau iškart nuo grindų, galvoju tegu dar pagyena šiltai, na ir "iškepė" keli daigiukai doh.gif Tai dabar ant palangės atrodo laikosi neblogai smile.gif
Atsakyti
O as nezirizikavau ju sodintis,tai nusipirkau 4 daigelius is Senuku,ir kaip neblogai jos man auga veseja,tai manau turesiu neblogas Surfinijas mirksiukas.gif
O vat verbenos tai nesuprantu,nedygsta visai,jau antra karta atsodinau,pirma karta sodinau vasario 2 diena,ir nieko,ai meluoju vienas yra doh.gif
O va nemezijos tai neblogai sudygusios smile.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Preitais metais man 'nusidaigojo' visos augintos petunijos. Praktikos nebeturėjau doh.gif
Šiais metais pasėtos 02.04 jau turi po 4-ris lapelius. Greit ir pikiuot reikės...tik man klausimas kyla (jei kartojuos, prašom nepykt biggrin.gif ) kada reikės 'nugnybinėti' viršūnėles tam, kad jos šakotūsi? 4u.gif
Atsakyti