Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija

Labai gražūs daigeliai bigsmile.gif thumbup.gif
O šitos rožinės petunijos gal iš vokiškų sėklų? Šiemet pirkau "Wonder wave pearly" Benary firmos ir galvoju ar tokios?
Atsakyti
labas rytas 4u.gif kaip gerai sugalvota susodinti stiklynese, reikes ie man mintimi pasinaudoti. as jau trecia karta pasejau, nes po pirmo sejimo nedaug isdigo, bet dabar ziuriu digti pradejo, tai jauciu kaip pridigs man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 02 25, 01:59)
LABUKAS SURENGIAU FOTOSESIJA IR PETUNIJOM, cia svyranti balta sėta 01.01 (Panasaus dydzio ir pinavidures, bet pamirsau nupaparacint  doh.gif )



Tai čia persodinta? blush2.gif Ar sėta kiekviena atskirai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 02 25, 00:59)
cia pasvajojimui.......
user posted image

mano šitos spalvos šiemet kaip sunkiai dygsta verysad.gif taip džiaugiausi, kad man sudygo pernai taip lengvai ir stebėjausi kaip čia kitom nesudygsta, o šiemet pačiai nedygsta.. su kita spalva bėdų nėra g.gif

o tavo jau gražuoliai daigiukai wub.gif

QUOTE(mamadonata @ 2011 02 25, 08:14)
Šiemet pirkau "Wonder wave pearly" Benary firmos ir galvoju ar tokios?

aš ir pernai ir šiemet šitos firmos sėklas pirkau, pernai gyriau ir džiaugiausi, o šiemet į neviltį tos sėklytės mane varo doh.gif

bet mano pačios rinktos sėklytės tai dygsta ir auga kaip pašėlusios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 02 25, 01:59)
LABUKAS SURENGIAU FOTOSESIJA IR PETUNIJOM, cia svyranti balta sėta 01.01

Kaip anksti sėtos thumbup.gif Puikūs smile.gif

QUOTE(smileja @ 2011 02 25, 10:36)
bet mano pačios rinktos sėklytės tai dygsta ir auga kaip pašėlusios bigsmile.gif

Va va pernai taip planavau surinkti sėklytes, bet.... blush2.gif taip ir nesurinkau. Spalva graži buvo....
Atsakyti
As sejau vasario 8 d, tai is 15 svyranciu "Avalanche" H salmon sudygo 10, paprastu " Ultra" H burgundy is 20 tik 5. Pigesnes seklytes spalvom i atskiras dezutes pasejau, tai balta prasciausiai sudygus, vos keli daigeliai ir tie patys tokie gleznuciai. Iki pikavimo dar oj kaip toli. Neili, jusiske ideja su plastikinem stiklinem superine thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toza: 25 vasario 2011 - 11:16
Stikliniu ideja atsirado taupant vieta, nes kitaip reikia padekliuku vandens nubegimui ir tada maziau telpa, ir stikl. aukstos tai saknims vietos kaip tik uztenka ir dregme pasilaiko ilgiau.
Atsakyti
labukas visoms 4u.gif ir aš panorau sodininke patapti ax.gif labai norėčiau tų gražiūjų surfiniju pasisodinti, tik nelabai įsivaizduoju nuo ko čia pradėti, jaučiuosi tokia žalia... blush2.gif pirmiausia kokiu ten žemių spec reikia ar ne, ar dengti pasejus plevele ar kuo, sodinti i šlapai ar sausą žemę... nu žodžiu žalias miškas g.gif gal kuri turėtų kantrybės ir paaiškintų kas po kam... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.vait @ 2011 02 25, 14:17)
labukas visoms  4u.gif  ir aš panorau sodininke patapti  ax.gif labai norėčiau tų gražiūjų surfiniju pasisodinti, tik nelabai įsivaizduoju nuo ko čia pradėti, jaučiuosi tokia žalia... blush2.gif pirmiausia kokiu ten žemių spec reikia ar ne, ar dengti pasejus plevele ar kuo, sodinti i šlapai ar sausą žemę... nu žodžiu žalias miškas  g.gif  gal kuri turėtų kantrybės ir paaiškintų kas po kam...  ax.gif


jei norit auginti iš sėklų - nusipirkit durpių mišinio daigams ir pasėkit į indelius ar dėžutes, pridenkit stiklu ar polietilenu, užberti nereikia, tik įspausti į žemę - jos dygsta šviesoje. žemę reikia drėkinti (geriau apipurkšti), kad būtų drėgnas paviršius ir pravėdinti. Laikyti kol sudygs reikėtų kuo šilčiau, stebėti kad neišdžiūtų. Sudygus nuimti uždengalą, pastatyti vėsiau ir šviesiai. Kai išleis tikrųjų lapelių dvi poras - daigus reikia išpikiuoti (persodinti po vieną). Kantrybės ir sėkmės smile.gif
P.S. jei nepasiseks - nenusiminkit, pradžia būna sudėtinga (nors gal kitiems ir iš pirmo karto pasiseka bigsmile.gif ). Daigelių galima nusipirkt ir jau paaugintų pavasarį, jei nepasiseka iš sėklyčių užaugint 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikis5: 25 vasario 2011 - 14:05
O man toks klausimas iskilo: ar ne per tamsu neisdygusiom seklom ant radiatoriaus po palange? Jau ne pirmus metus petunijas auginu ir vis susiduriu su tuo klausimu. Naktim statau ant radiatoriaus,o diena ant pietines palanges.Bet gal,kol nesudyge taip zaist neverta,gal sudygs ir taip?
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 02 25, 11:36)

aš ir pernai ir šiemet šitos firmos sėklas pirkau, pernai gyriau ir džiaugiausi, o šiemet į neviltį tos sėklytės mane varo doh.gif


Pas mane sitos seklos isdygo keliom dienom veliau, is 12 seklu 10 daigu normaliu ir vienas kazkoks nupiepelis. Auga lėčiau, bet skustis negaliu, nes pikiavau kartu su tom kurios isdygo pirmiau.
Atsakyti
na va išsiruošiau šnd pirkti sėklų...bet kažkaip nepasitikėjau savo jėgomis ir nusipirkau jau paaugusių daigelių ax.gif įsodinau juos į didesnius plasmasinius indelius ir padėjau ant palangės. db klausimas iškilo, kaip drėkinti? pripyliau vandens į lėkštutes bet po kelių minučiu jo jau nebebuvo g.gif tai pripyliau vėl? gerai ar ne??
Atsakyti