Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija-petunija



QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 22, 15:12)
sudygusias išpikiuočiau ir padėčiau atskirai, tegul kitos ramiai šiltnamio sąlygomis dygsta wink.gif

Saviškes kompaktines išpikiavau, kitas pasisėjau - šian nesivadovauju jokiais kalendoriais  biggrin.gif


sveikos

as uzdengciau dangteli tik neuzspausciau ir isdygs pamatysi, bent jau man taip buvo su keliom gelytem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2011 02 22, 14:08)
Norėčiau patarimo - susėjau į vieną indelį vietą taupydama surfinijų paprastas sėkleles vienoj pusėj, o kitoj - tas su apvalkalu. tos paprastos visos sudygo ir jau ištyso, o tos su apvalkalais net negalvoja....
dygimui buvau padėjus uždengtas šiltai, o sudygusias galvojau perkelt vėsiau. jei laikysiu atidengtas vėsiau, ar vis tiek sudygs tos apvalkaluose? ar geriau krapštyt jas iš ten ir kitur bandyt sėti?

Man tas pats mirksiukas.gif Bet pikiuoti dar anksti tas paprastas rolleyes.gif
Atsakyti
O sakykit mergaites, kas pasejot gal bakopas, pas mane is vienos seklytes keli daigiukai islindo ar taip turi buti ar cia jas reik iskirti???
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2011 02 22, 14:47)
tai kad pikiavimui per mažos dar, siūliukai tik...  ax.gif

rašau, tai ką pati daryčiau, teoriškai, nes nematant realaus vaizdo, sunku tikslesnį patarimą duot. Gal užtektų ant tos neišdygusių pusės uždėti maistinę plėvelę, atskirt kažkaip. Arba aštresniu peiliu atpjauti išdygusių pusę ir perkelti į kitą indą.

QUOTE(simoniux @ 2011 02 22, 15:23)
O sakykit mergaites, kas pasejot gal bakopas, pas mane is vienos seklytes keli daigiukai islindo ar taip turi buti ar cia jas reik iskirti???

realu, bakopų sėklos gi labai smulkios ir tame apvalkale gali būti ir daugiau sėklų wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 22 vasario 2011 - 15:43
QUOTE(simoniux @ 2011 02 22, 16:23)
O sakykit mergaites, kas pasejot gal bakopas, pas mane is vienos seklytes keli daigiukai islindo ar taip turi buti ar cia jas reik iskirti???

Dar anksti bakopoms g.gif Kovą sėsiu...
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 22, 17:31)
rašau, tai ką pati daryčiau, teoriškai, nes nematant realaus vaizdo, sunku tikslesnį patarimą duot. Gal užtektų ant tos neišdygusių pusės uždėti maistinę plėvelę, atskirt kažkaip. Arba aštresniu peiliu atpjauti išdygusių pusę ir perkelti į kitą indą.


ačiū 4u.gif kaip tik pabandžiau vakar taip ir padaryt - tas nesudygusias pridengiau dar, matysiu kas ten darysis...
Atsakyti
aptilom, niekas nesigiria 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 02 24, 13:32)
aptilom, niekas nesigiria  4u.gif


bijom girtis biggrin.gif

mano šeštadienį sėtos rodo gyvybės ženklus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2011 02 24, 15:11)
bijom girtis biggrin.gif

mano šeštadienį sėtos rodo gyvybės ženklus bigsmile.gif

Mano ir drinks_cheers.gif
Atsakyti
O mano jau isdygusios visai dar silpnos petunijos ant grindu atsidure verysad.gif Vaikas uzsimane pasodininkaut(iki tol net neziurejo i ta puse,snd net draugei gyriausi,kad vaikai saunuoliai-nelenda).Neatsispyre ir begonijom(seklos dar neisdyge). Petunijas 6 is 8 pavyko isgelbeti(tikiuosi prigis),o begonijom atia pasakiau ir pasejau ant ju petunijas(nes begoniju seklos sviesoj dygsta,tai jau,turbut,ir neisdygs su zemem sumaisytos).
Atsakyti
mano petunijos pasodintos vasario 6 labai graziai dygsta smile.gif
Atsakyti
LABUKAS SURENGIAU FOTOSESIJA IR PETUNIJOM, cia svyranti balta sėta 01.01 (Panasaus dydzio ir pinavidures, bet pamirsau nupaparacint doh.gif )

user posted image
user posted image

cia pasvajojimui.......
user posted image
Atsakyti