Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 06, 19:41)
Aš tokius bandysiu užsisakyti, man jų aprašymas labai patiko. Gal gali ką papasakot apie juos kaip augo, skonis ir pan.?


GREISI pernai rašė, kad šitie Berry F1 nieko ypatingo - skonis šiaip sau, yra skanesnių, kietoki. Konservaimui tinka.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 06, 22:38)
GREISI pernai rašė, kad šitie Berry F1 nieko ypatingo - skonis šiaip sau, yra skanesnių, kietoki. Konservaimui tinka.

Būtent konservavimui ir grožiui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2011 02 06, 21:46)
Būtent konservavimui ir grožiui biggrin.gif


gerai, kad nesuklydau tavo komentarą prisimindama smile.gif Nes pati pernai domėjausi šitais, būtent dėl to grožio. Bet po tavųjų įspūdžių daugiau dėl jų galvos nesukau.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2011 02 06, 21:46)
Būtent konservavimui ir grožiui biggrin.gif

irnesakyk.gif dėl grožio aš pati graži šiltnamyje į pomidorą panaši,reik tik plaukus nusiraudonint,o figūra viens prie vieno pomedoras
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 06, 23:42)
irnesakyk.gif dėl grožio aš pati graži šiltnamyje į pomidorą panaši,reik tik plaukus nusiraudonint,o figūra viens prie vieno pomedoras

nu tu mergina nemirtinga su savo bajeriais,is koto gali isgriut lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif swoon.gif pomidorai2.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 06, 22:48)
nu tu mergina nemirtinga su savo bajeriais,is koto gali isgriut lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  swoon.gif  pomidorai2.gif

Negriuvinėk kas pomedorus augins,aš ar ką liezuvis.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 06, 23:55)
Negriuvinėk kas pomedorus augins,aš ar ką liezuvis.gif  hihihi.gif

pasamdysiu tave lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif garantuota,kad nedings ne vienas pomidoras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 06, 23:00)
pasamdysiu tave lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif garantuota,kad nedings ne vienas pomidoras lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nebūk tokia garantuota,galiu namo visus parvilkt,kas kad pati nevalgau,užtat maniškiam tik paduok,o dar kaimynams padovanočiau hihihi.gif ot gerietė būčiau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 07, 00:05)
Nebūk tokia garantuota,galiu namo visus parvilkt,kas kad pati nevalgau,užtat maniškiam tik paduok,o dar kaimynams padovanočiau hihihi.gif ot gerietė būčiau hihihi.gif

mastau.gif mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 06, 21:10)
[b]Ex, auuu....

SNIEŽNO BIELY:
Vidutinio ankstyvumo, mėsingi, salotinio tipo, skysčio nedaug, saldūs (man per saldūs - mėgstu kuo rūgštesnius.. tongue.gif ) krūmeliai riboto augimo, apie 1.20-1.50m aukščio, stambiausi vaisiai apie 200-300gr., kiti smulkesni, sunokę gražios kreminės spalvos, derlius neįpatingai gausus buvo (manau, pernai karšta vasara koją pakišo). Juos galima augint ir lauke. Nehibridas. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 07 vasario 2011 - 04:29
QUOTE(Ex @ 2011 02 07, 04:27)
SNIEŽNO BIELY


Ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
Man tai tie sniežno bielyj skanesni kol dar truputeli nedanoke... tada ne tokie miltingi... bet siaip dievisko skonio - reiks mamai nesakyt, kad neauksti auga cool.gif

mano nuomone labai nepasikliaukit, nes valgiau 2 pomidorus iš viso - ir tuos Ex atvežtus wub.gif
Atsakyti