Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 06, 18:52)
kovo 6-10 pasisek bus pats tas mirksiukas.gif


aciu 4u.gif
o po kiek seklu det i indeli? blush2.gif
labai atsiprasau, gal ir kvailoki klausimai, bet pirmi metai mano sodininkavimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Goudute: 06 vasario 2011 - 19:12
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 06, 19:35)
Paprasti, siauresni lankai ir apdengta plevele... abu sonai padaryti, kad pasikeltu, kad lengviau raveti ir laistyti smile.gif 

tai čia taip paprastai lankai sukišti į žemę ir uždengti agro plėlevele? o plėvelė tiesiog ant žemės prispausta ar kaip?

QUOTE(_vetra_ @ 2011 02 06, 19:50)
Merginos, o kiek jūs panašiai auginat vyšninių pomidorų? (tos kurios, juos mėgsta)  smile.gif  Aš galvoju šiemet pirmais metais juos sodinti, bet niekaip nenusprendžiu kiek čia procentų užsodint vyšniukais trečdalį, ketvirtadalį visų pomidorų, kad nebūtų per daug arba atvirkščiai... Aišku sakysit, kad tai labai individualu, bet įdomu kaip jūs auginat  mirksiukas.gif

aš tai is 40 daigu planuoju 8 vysninius turet, t.y. is turimu veisliu po 2 daigus sodinsiu, bet jeigu dar kolekcija pasipildys iki sejos, tai ju bus atitinkamai daugiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 05, 18:41)
as tai visai tokiu neatsisakyciau  blush2.gif
user posted image


O kokio cia rusis?
Ir kaip reikia ja sodint? blush2.gif
Nes kiek suprantu, cia daug daigeliu pasodinta kartu? blush2.gif
Atsakyti
nugi klausimas iskilo g.gif ziuriu cia, kad tas penis hibridas...o as buvau gavus pomidora, issiemiau seklu...o yra tu peniu nehibridu?apsvieskit mane,kazkaip visai pasimeciau cia as g.gif ax.gif
Atsakyti
O Ausrone, auginot pernai tuos mažiukus? Jei taip, tai panašiai skaičiumi, ar ne?
Atsakyti
O gal kas augino Tomatoberry,mazi sirdeles formos pomidoriukai. Buvau gavus kelis pomidorelius ,parinkau seklu,o dabar matau kad F1.
Atsakyti
QUOTE(Goudute @ 2011 02 06, 20:02)
aciu  4u.gif
o po kiek seklu det i indeli?  blush2.gif
labai atsiprasau, gal ir kvailoki klausimai, bet pirmi metai mano sodininkavimo  4u.gif

tai iš pradžių kol sudigs, tai paimk kokią dėžutę ir paberk ten sėklytes taip su tarpeliais, o kai tau išdigs ir pasirodys pirmieji tikri lapeliai ir išpikiuosi į indelį po vieną mirksiukas.gif

QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 06, 20:10)
nugi klausimas iskilo g.gif ziuriu cia, kad tas penis hibridas...o as buvau gavus pomidora, issiemiau seklu...o yra tu peniu nehibridu?apsvieskit mane,kazkaip visai pasimeciau cia as g.gif  ax.gif

o tai kokios veilslės tu tą penį buvai gavusi?

QUOTE(_vetra_ @ 2011 02 06, 20:13)
O Ausrone, auginot pernai tuos mažiukus? Jei taip, tai panašiai skaičiumi, ar ne?

neauginau pernai, bet manau, kad jie pakankamai šakoti g.gif nu čia pagal poreikius tas skaičius turėtų būti, aišku reikia įvertinti, kad jie laabai mažiukai ir kažkokio ypatingo kiekio nereikėtų tikėtis, bet aš tai juos tik dėl unikalaus skonio ir kitų gerų savybių auginsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linagele @ 2011 02 06, 20:19)
O gal kas augino Tomatoberry,mazi sirdeles formos pomidoriukai. Buvau gavus kelis pomidorelius ,parinkau seklu,o dabar matau kad F1.

Aš tokius bandysiu užsisakyti, man jų aprašymas labai patiko. Gal gali ką papasakot apie juos kaip augo, skonis ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 06, 20:23)
tai iš pradžių kol sudigs, tai paimk kokią dėžutę ir paberk ten sėklytes taip su tarpeliais, o kai tau išdigs ir pasirodys pirmieji tikri lapeliai ir išpikiuosi į indelį po vieną mirksiukas.gif
o tai kokios veilslės tu tą penį buvai gavusi?

neauginau pernai, bet manau, kad jie pakankamai šakoti  g.gif nu čia pagal poreikius tas skaičius turėtų būti, aišku reikia įvertinti, kad jie laabai mažiukai ir kažkokio ypatingo kiekio nereikėtų tikėtis, bet aš tai juos tik dėl unikalaus skonio ir kitų gerų savybių auginsiu biggrin.gif

tai,kad nezinau...gavau pomidora,sako penis ir tiek g.gif blush2.gif vo as laiminga gavus, tik dabar jau susimasciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 06 vasario 2011 - 19:53
Tai,kad ir as nezinau,pora paragavus nelabai isejo suprast.Sake,tik,kad krumas netvarkingas,matyt auga belekaip.Tai,suzinojus kad,tai hibridas liudna pasidare.Ir galvoju,pirkt,nepirkt. Gal kas augino,patartu ar vertas demesio.
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 06, 19:02)
tai čia taip paprastai lankai sukišti į žemę ir uždengti agro plėlevele? o plėvelė tiesiog ant žemės prispausta ar kaip?


Lankai uzmauti ant pagaliu, kad tvirtai stovetu. Per visa ilgi virsuje lankai sutvirtinti lenta, tuomet dedam plevele ir ant tos lentos dedam kita lentute ir pritvirtinam plevele... Sonuose, prie pleveles krastu pritvirtintas medis, kad tvirtai guletu ant zemes, o krastuose plevele prispaudziu dideliu akmeniu. Nezinau ar aiskiai parasiau g.gif Foto neturiu g.gif
Papildyta:
Ex, auuu, buk gera, primink, pomidorai "Bielo snieznyj" mesingi? Daug ju buna? Kokie uzauga?
Atsakyti
Merginos ,kas turit TOMATOBERRY-sirdeles formos -pomidoru seklu ,gal galetumem apsikeist, i kokias kitas seklas ,man kokiu 3 seklyciu, daugiau nereik doh.gif blush2.gif Bijau beit i seklu parduotuves... g.gif
Atsakyti